DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
filmleri indirirken izlemek için VLC den daha iyisi varmı
3
Cevap
0
Favori
1.578
Tıklama
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Yazılım Genel >> filmleri indirirken izlemek için VLC den daha iyisi varmı
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      278 Mesaj
      25 Mart 2006 18:54:43
      arkadaşlar filmler inmeye başlarken izlemek için vlc kullanıyom ama neredeyse yarıya gelmeden izlenmiyo bu programın daha iyisi varmı.bu hepimizin sorunu arkadaşalr o kadar vaktimizi ayırıyoz antil kuntil şeyler çıkıyo...

Çalışmadan,yorulmadan rahat yaşamayı alışkanlık haline getirmiş milletler önce haysiyetlerini,sonra istiklallerini,en sonunda da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar....diyor Aziz ATA'M.
      Unutmayın ki;
      Bedava Peynir Sadece Fare Kapanında Bulunur.
    • Yarbay
      2650 Mesaj
      26 Mart 2006 13:48:08
      vlc den iyisi yok.. ve ölee yarısına gelmesine gerek yok ben 700mblık dosyanın 15mb i inince bazı filmlerde 5 bazılarında 20sn izleyebiliyorum..

www.orbitalled.com
    • Teğmen
      190 Mesaj
      30 Mart 2013 22:31:06
      7 Yıllık HORT

• Yarbay
      4473 Mesaj
      19 Temmuz 2013 13:20:34
      Niye hortlattın ki

#AMD Fx 6100 # MSI Twin Frozr III GTX 660 # Corsair Vengeance 1600 Mhz 2x4 GB # Gigabyte 970A-DS3 # High Power 500 W # Seagate 500 GB # Samsung SyncMaster 943 NW 1440x900 #

# ASUS Zenfone 2 16GB # MONSTER ABRA A7 V6.2 # Axen 32" 50Hz Hd Ready#

___________________________________________________________________________
      ~ The Walking Dead ~ Breaking Bad ~ Prison Break ~ House M.D. ~ The Mentalist ~ New Girl ~ Lost ~
Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Yazılım Genel >> filmleri indirirken izlemek için VLC den daha iyisi varmı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.