Şimdi Ara

Yeni Tıguan aldım yorumlarınızı bekliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
2
Favori
36.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yeni Tıguan White Night aldım.Görüşlerinizi bekliyorum.Aracımın ilk fotoğrafları

• Bunlarda devamı.

• Yakışıklı araç. Kazasız belasız sürüşler
  • quote:

Orijinalden alıntı: supersprint

Yakışıklı araç. Kazasız belasız sürüşler

Teşekkürler allah herkese daha iyilerini nasip eder inşallah
  • hayirli ugurlu olsun
  • makyajla farlar çok güzel oldu bence hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhmedKaymakcı

hayirli ugurlu olsun

Teşekkürler Sn. AhmedKaymakcı allah herkese nasip eder inşallah çok memnunum araçtan
  • güzel araç hayırlı olsun...fiyat nedir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blue_Knight

makyajla farlar çok güzel oldu bence hayırlı olsun

Bende çok beğendim eski kasada güzeldi ancak yeni kasada kullanılan ledler ve arka farlar göze daha hoş geliyor bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: toz-koparan

güzel araç hayırlı olsun...fiyat nedir acaba?

Fiyat olarak white night 65000 tl aracın havalesini çıkardıktan 1 gün sonra fiyat düşürdüler ama fatura kesilmediği için indirimli fiyattan almış olduk.Birde üstüne boya koruma yaptırdık kasko ve herşey dahil 67000 tl gibi bi fiyata geldi.
  • Hayırlı olsun gayet güzel bir araç almışsınız.
  • hayırlı uğurlu olsun kazasız blasız kullanırsınız inşallah
  • benimde hayalimdir makyajlı tiguan.
    kazasız belasız iyi günlerde kullanın.
  • İmzamdaki araç var bende de,sizinkinin Sport&Style versiyonu.

Hiç basmamama rağmen 9-10 litreden aşağı yakmıyor. Böyle bir araba için az bile denilebilir ancak bu benzin fiyatlarıyla çok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doğan.

Hayırlı olsun gayet güzel bir araç almışsınız.

Forumlarda çok okudum kötüleyende var iyi diyen de vardı aldık artık hayırlısı üzmez inşallah bizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Duratorq

İmzamdaki araç var bende de,sizinkinin Sport&Style versiyonu.

Hiç basmamama rağmen 9-10 litreden aşağı yakmıyor. Böyle bir araba için az bile denilebilir ancak bu benzin fiyatlarıyla çok.

Benim araç şuanda 250km de ilk izlenimlerim 10 ltden aşağı yakmıyor dediğiniz gibi ama birçok kişiyle görüştüğümde 3000-3500 km den araç açılır ve tüketim fabrika değerlerine yaklaşır diyorlar inşallah öyle olur araçtan başka bir konuda şikayetim yok.
  • Bu paket çok hoşuna gidiyor 65bin de böyle bir araba için güzel fiyat. Yüksek araba kullanmayi sevsem ilk alacağım araç. Allah kaza bela vermesin güle güle kullanın.
  • Tavani en saglam arac dunyadaki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ogulcan463

quote:

Benim araç şuanda 250km de ilk izlenimlerim 10 ltden aşağı yakmıyor dediğiniz gibi ama birçok kişiyle görüştüğümde 3000-3500 km den araç açılır ve tüketim fabrika değerlerine yaklaşır diyorlar inşallah öyle olur araçtan başka bir konuda şikayetim yok.

Tiguan'ın çok yakmasının nedeni 4-5 ve 6. viteslerdeki yakıt tüketiminin markanın diğer modellerindeki benzinli veya dizel seçeneklerinin yaklaşık 1.5-2 katı olmasıdır.

Bunun tek nedeni ise karoser yapısı nedeniyle rüzgar direnciyle daha fazla baş etmek zorunda kalması.

Örneğin benzer ağırlıktaki B7 kasa Passat 1.4 TSI 122 hp 5. ve 6. viteslerde 90-100 km/h hızlarda ve düz yolda gaza sabit basarken 3-4 litre tüketirken, Tiguan 7-8 litre civarında tüketiyor. Bu da akan trafikte yakıt tüketiminin azalmasını örnek verdiğim Passat'a göre yavaşlatıyor ve 9 litrelerden düşmemesine neden oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Duratorq -- 29 Temmuz 2012; 0:21:17 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ogulcan463

quote:

Tiguan'ın çok yakmasının nedeni 4-5 ve 6. viteslerdeki yakıt tüketiminin markanın diğer modellerindeki benzinli veya dizel seçeneklerinin yaklaşık 1.5-2 katı olmasıdır.

Bunun tek nedeni ise karoser yapısı nedeniyle rüzgar direnciyle daha fazla baş etmek zorunda kalması.

Örneğin benzer ağırlıktaki B7 kasa Passat 1.4 TSI 122 hp 5. ve 6. viteslerde düz yolda gaza sabit basarken 3-4 litre tüketirken, Tiguan 7-8 litre civarında tüketiyor. Bu da akan trafikte yakıt tüketiminin azalmasını örnek verdiğim Passat'a göre yavaşlatıyor ve 9 litrelerden düşmemesine neden oluyor.

Dediğiniz doğru ancak 3000 km geçtikten sonra yakıt tüketimini merak ediyorum.Sizin aracınız kaç km'de?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.