Şimdi Ara

JAVA - HATASI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
5.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • FRM-92095: Oracle Jlnitiator sürümü çok eski Lüffen 1.1.8.2 veya üstü sürüm yükleyin. hatası veriyor.
    Bilgisayarımda javanın 6. sürümü varken bu hatayı vermiyordu şimdi 7.sürümü yüklü ve bu hata ile karşılaşıyorum. Açmaya çalıştığım sayfada;http://frmssrv.gumruk.gov.tr:7778/forms/frmservlet?config=acente
    Bu konuda bilgisi olan varsa yardımı olabilirmi.

JAVA - HATASI

• 7 sürümünde 6 sürümüne göre farklılıklar var ve girdiğiniz site 7 sürümünü algılayamadığı için tanıyamadığı çok eski bir sürüm var sanıyor çözümü sitenin kendini güncellemesi ki bu devlet sitesi bunu unut veya senin geri 6 sürümünü yüklemen .
  • universitenin sitesine giremiyorum notlara bakamadim ayni hata bende var
  • JavaScript güncellemeyi denediniz mi ? UpdateJava
  • quote:

Orijinalden alıntı: dgknbzglu

JavaScript güncellemeyi denediniz mi ? UpdateJava

denedim yeniden bile baslattim olmadi
  • İşletim sisteminiz XP değil de farklı ise, Internet Explorer'den dener misiniz rica etsem?
  • quote:

İşletim sisteminiz XP değil de farklı ise, Internet Explorer'den dener misiniz rica etsem?

denedim acilmadi
  • Jinitiator Download kardeşim burdan en güncel sürümü yükleyip tekrar dener misin.
    Araştırmaya göre JAVA'dan ayrı olarak çalışan Jinitiator diye bir uygulama bu. İşlevi JAVA gibi farklı bir sistem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Westblooded -- 31 Aralık 2013; 0:59:52 >
  • quote:

Jinitiator Download kardeşim burdan en güncel sürümü yükleyip tekrar dener misin.
    Araştırmaya göre JAVA'dan ayrı olarak çalışan Jinitiator diye bir uygulama bu. İşlevi JAVA gibi farklı bir sistem.

kardesim biliyorum en son versionu olan 1.3.1.30 , indirdim yukledim yine olmadi bunu yarim saat once yaptim zaten

JAVA - HATASI

• Pekii, son olarak bir önerim daha var.
    Internet Explorer 8 sürümü ile olmak kaydı ile;
    C:\Program Files(x86)\Java\jre7\bin\client içindeki "classes.jsa - jvm.dll - Xusage.txt" dosyalarını
    C:\Program Files(x86)\Oracle\Jinitiator 1.3.1.30\bin\hotspot içine kopyalayıp tekrar dener misin?
    NOT: Benim işletim sistemime göre dizin belirttim, kendi sistemine göre düzeltirsin.
  • o kadar para verip siteler yaptırıyorlar bi de bu üniversiteler
  • quote:

Pekii, son olarak bir önerim daha var.
    Internet Explorer 8 sürümü ile olmak kaydı ile;
    C:\Program Files(x86)\Java\jre7\bin\client içindeki "classes.jsa - jvm.dll - Xusage.txt" dosyalarını
    C:\Program Files(x86)\Oracle\Jinitiator 1.3.1.30\bin\hotspot içine kopyalayıp tekrar dener misin?
    NOT: Benim işletim sistemime göre dizin belirttim, kendi sistemine göre düzeltirsin.

malesef olmadi
  • Elimden bu kadar geliyor, malesef yardımcı olamayacağım o halde :(
  • Java kontrol panelinde view ya da düzen yazan bir sekme olmalı ordan parametrelere gelip

-Djava.vendor=”Sun Microsystems Inc.”

Eklemeyi dener misiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Elimden bu kadar geliyor, malesef yardımcı olamayacağım o halde :(

arkadasim zaten yardim ettin saolasin...

quote:

Orijinalden alıntı: Lotus Expeditor

Java kontrol panelinde view ya da düzen yazan bir sekme olmalı ordan parametrelere gelip

Eklemeyi dener misiniz?

ustamizda gelmis sorunu sayenizde halletim tesekkur ederim (:
  • quote:

Java kontrol panelinde view ya da düzen yazan bir sekme olmalı ordan parametrelere gelip

Eklemeyi dener misiniz?

ayni sorun var ve silinmis parametredeki sizin verdiginiz -Djava.vendor=”Sun Microsystems Inc.”

neden boyle oldu anlamadim acikcasi
  • Verdiğim parametre sorunu çözmedi mi?

• quote:

Verdiğim parametre sorunu çözmedi mi?

tesekkur msji attigimda sorun cozulmustu

parametreyi simdi ayni sekilde eklemeye calisiyorum tamam diyorum eklenmemis gozukuyor noldu anlamadim...
  • Üstüne kaydediyor galiba yarın detaylı bakarım.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.