Şimdi Ara

OPel Vectra

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
0
Favori
70.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2006 model opel vectra yeni kasa 1.6 comfort hakkında bilgisi olan veya bu araca sahip olan arkadaşlar araç hakkında bilgi vere bilirlermi
    aracın tipini çok sevdim tam alma kararı vermişken motor 1. 6 olduğu için pek tavsiye etmediler herkes kasa çok ağır motor küçük olduğundan hem fazla yakar hemde performans düşük olur dediler konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.

• Arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim bilgilerinizden dolayı
    Arbayı ben çok beğendim hemde siyah rengi duruşu mükemmel öyle fazla hızlıda gitmem ben de ford fiesta 2004 tdci onunla takas yapacağız opel 2006 model adam almış pişman olmuş benim arabadan lağzımmış ona takas edelim diyor .Biraz daha araştırayım bakalım

http://www.europe.opehttp://www.europe.opel.com/brand_sites/vectra_mce_launch/bandwidth.htmll.com/brand_sites/vectra_mce_launch/bandwidth.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pupayelken61 -- 28 Mart 2006; 15:16:14 >

• Birader 100 beygirlik ve yaklasik 1250-1300 kg olan bir arac hic 220 yaparmi. Akla mantiga sigarmi. Bilgi edinmek isteyen arkadaslar icin opel in kendi kendi sayfasina ve araclarin teknik özelliklerine asagidaki linkten bakin. PDF dosyasini sonuna kadar okuyun
    Ayrica Birader opelin mühendisleri 105 BG 1.6 ecotec motor en fazla 194 km/h yapar demisler inanmazsan oku
    http://www.opel.de/shop/cars/vectra/product/specs/content.act;jsessionid=GDlFG0QTqpQyg3n6L63vyD7dpG9wVs6gjr9WJpm0xBsWhgsNhgVN!-1648549265!-664256979

• @dgo2133
    Arkadaşım özkoçak hocayla önceden tarzı yüzünden tartıştık bkz.

Emin ol konuda hanginizin haklı olduğu beni ilgilendirmiyor.

Forum açısından haddime değil ama adaletsizlik olmaması açısından vicdanen:
    Bu seviyenin, konuşma tarzının. argo kullanımının bu durumda hiç hoş olmadığını belirtmeliyim. Lütfen yazdıklarımıza dikkat edelim

quote:

Orjinalden alıntı: dgo2133

CAHİL OGLU CAHİL BEN KADRANDA YAZANI SOYLUYORUM 1,6 LARDA 7000 DEVİRİN ÜZERİNE CIKILAMIYOR E HALİYLEDE 200 KM NİN ÜSTÜNE CIKMAK İMKANSIZ BENDE BURDA KADRANA GÖRE KONUŞUYORUM SENİN NİYE ORDA ZORUNA GİDİYORKİ OSSURUKTAN NEM KAPIYONUZ SONRA TOPİCİ BÖYLE BATIRIYOR SİZİN GİBİ İNSANLAR BOS BOS İNATLAŞMALARA GİRMEYİN LÜTFEN COK BİŞEY BİLİYORMUŞSUNUZ GİBİ BURDA AYAK YAPMAYIN

quote:

Orjinalden alıntı: özkoçak

İşte bilen bilmeyen burada ortaya çıkıyor haklısın.
    Ben diyorum ki kadranda 220 görebilirsin, acaba gerçek hızın kaç, bunu nasıl hesaplıyorsun gps le mi yoksa dişli sayısına göre devir sayısından mı sonuca ulaşıyorsun?

Bir sorum daha olacak, cahil ile kara cahil arasında ne fark var biliyormusun?

• HERKESE ÖZÜRÜMÜ İLETİRİM!'

quote:

Orjinalden alıntı: yunyus

@dgo2133

Bu seviyenin, konuşma tarzının. argo kullanımının bu durumda hiç hoş olmadığını belirtmeliyim. Lütfen yazdıklarımıza dikkat edelim

quote:

CAHİL OGLU CAHİL BEN KADRANDA YAZANI SOYLUYORUM 1,6 LARDA 7000 DEVİRİN ÜZERİNE CIKILAMIYOR E HALİYLEDE 200 KM NİN ÜSTÜNE CIKMAK İMKANSIZ BENDE BURDA KADRANA GÖRE KONUŞUYORUM SENİN NİYE ORDA ZORUNA GİDİYORKİ OSSURUKTAN NEM KAPIYONUZ SONRA TOPİCİ BÖYLE BATIRIYOR SİZİN GİBİ İNSANLAR BOS BOS İNATLAŞMALARA GİRMEYİN LÜTFEN COK BİŞEY BİLİYORMUŞSUNUZ GİBİ BURDA AYAK YAPMAYIN

quote:

Orjinalden alıntı: özkoçak

İşte bilen bilmeyen burada ortaya çıkıyor haklısın.
    Ben diyorum ki kadranda 220 görebilirsin, acaba gerçek hızın kaç, bunu nasıl hesaplıyorsun gps le mi yoksa dişli sayısına göre devir sayısından mı sonuca ulaşıyorsun?

Bir sorum daha olacak, cahil ile kara cahil arasında ne fark var biliyormusun?

• Orjinalden alıntı: yunyus

@dgo2133

• quote:

Orjinalden alıntı: aBaBaDaN

quote:

Orjinalden alıntı: nolamaz

senin araban özürlüyse ben ne yapayım opel kullanan arkadaşın yok mu resmen sen sorunlusun şimdi ayıp ettin tartışıyoruz sen araya laf sokuyon sorunlusun diye niye inanmıyorsun senin araban hakketten özürlü dür aç bir topic passatla kaç bastınız diye görürsün sonuçları akıllı ve mantıklı konuş tamam mı canım benim akıllanalım lütfen anladım sende hava sendromu var ben passata biniyorum hava atma arkadaşım canım benim lütfen mantıklı konuş
    Tabi canım benim arabam özürLÜ.Arabanın özürlüsü nasıl oluyosa.Bana hikaye anlatma kardeşim.Bana düz yolda kamerayla çekilmiş bi vectra göster 200 ün üstünde seyreden.Bende avensisin ibreyi 240 a dayadım düz yoldaKomik olmayın ya.

girwww.youtube.com'a bak bakalım astra mı vectra mı hızlı ikiside çok rahat 220 görüyor masal mı anlatıyon bana

• quote:

quote:

Sen o arabayla düz yolda 220 değil 210 yap sana forum olarak bi opel vectrada biz hediye edelim.Milleti aptalmı sanıyosun sen.100 bglik 1280 kglık arabayla 220 ha rüyanda görmüş olmayasın

quote:

Arkadaş kadrana üstten kaç derecelik açıyla bakmış merak ediyorum

abadan aradan bayagı geçmiş ama yinede kapak diyeseim geldi

al izle bana bi vectra daha alacanmı üstelik 4 kişi + ful bagaj

http://www.youtube.com/watch?v=EVnz1JgPztM

kapagın tescilli belgesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DG00 -- 4 Mart 2007; 21:25:03 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.