Şimdi Ara

Bu foruma yazan arkadaşların yaş grubu nedir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
1.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Forumda (son derece mantıklı ve düzeyli yazıları göz ardı ederek) öyle mantıksız, öyle hayal mahsülü yazılar görüyorum ki, bunları yazanlar kaç yaşında diye cidden merak ediyorum.

• Atalarımız ne güzel demiş:
    Akıl yaşta deil baştadır.
  • cok doğru
    quote:

Orjinalden alıntı: yunyus

Atalarımız ne güzel demiş:
    Akıl yaşta deil baştadır.
  • evet bazen çok mantıksız yerli yersiz yazılar oluyor.
    yalnız bunun Otomobil Genel >> Markalar ve Modelleri nin altında ne işi var bende bunu çözemedim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: forumaaa

evet bazen çok mantıksız yerli yersiz yazılar oluyor.
    yalnız bunun Otomobil Genel >> Markalar ve Modelleri nin altında ne işi var bende bunu çözemedim.

+1 konu dışı bu iş için gayet güzel biryer...
  • quote:

Orjinalden alıntı: okan

quote:

Orjinalden alıntı: forumaaa

evet bazen çok mantıksız yerli yersiz yazılar oluyor.

+1 konu dışı bu iş için gayet güzel biryer...

+1

hep12-15 yaş grubu yazıyor

forumda bu bölümün kalitesini düşürüyor
  • Gençlerin forumlara aktif olarak katılmasından gurur duymalıyız bence.

Forum kalitesine gelince, genç katılımcıların kaliteyi düşürdüğünü de nereden çıkarıyorsunuz anlamadım. Aslında en güzel ve en özgür fikirler gençlerden çıkmıyor mu?
  • yaw gençlere bişey dediğimiz yok

burda problem ehliyeti bile olmayan lise öğrencilerinin çıkıp bir marka hakkında aaa o arabamı böğğğ yaramaz beş para etmez deyip çekip gitmesidir

neye göre dedin bunu sen kardeşim ne gördün ne kullandınki söylüyorsun
  • Ewt gençliğin dinamizmi ve yaratıcılığı yeni fikirlerin ortaya çıkmasında her zaman faydalı bişeydir. Bunu her zaman çok rahat gözlemleyebiliyoruz. Ancak gençliğin doğası gereği var olan tecrübesizlik (atalarımızın deyimiyle toyluk) gibi bi sorun var ve bu bazen burada insana saç baş yolduruyor. Ama inanın bana o 12-15 yaş kesim pek çoğumuzdan daha fazla teorik bilgiye ulaşıyo, ancak sorun bu teorik bilgilerin gerçek koşullara yansısı noktasındaki tecrübesizliklerinden kaynaklanıyo.

Forum kalitesine gelince bence yaştan bağımsız bi fanatisizm var burada insanların sahip oldukları veya beğendikleri otomobillerle ilgili olarak. Pek çok insan sanki ilgili marka kendi mallarıymış, fabrika kendilerininmiş veya satılan her otomobilden belli bir gelir elde ediyormuşcasına, katı, tavissiz ve bazen saçma bi biçimde belirli markalara sahip çıkıyo, ve bu sahip çıkış ta pek çok noktada başka markalara çamur veya üyelere hakaret seviyesine varabiliyo.

Burada herkes fikirlerini ve görüşlerini hürce ifade edebilmeli ve savunabilmelidir, ancak bunu yaparken de belirli bir seviyenin altına inmemeleri de bence önemli.

Ha bu arada ben yeni 30+ yaş grubuna dahil oldum, yaşlanıyozmu ne.....

• quote:

Orjinalden alıntı: yilmaz101

Forum kalitesine gelince bence yaştan bağımsız bi fanatisizm var burada insanların sahip oldukları veya beğendikleri otomobillerle ilgili olarak. Pek çok insan sanki ilgili marka kendi mallarıymış, fabrika kendilerininmiş veya satılan her otomobilden belli bir gelir elde ediyormuşcasına, katı, tavissiz ve bazen saçma bi biçimde belirli markalara sahip çıkıyo, ve bu sahip çıkış ta pek çok noktada başka markalara çamur veya üyelere hakaret seviyesine varabiliyo.

bu forum üyeleriyle alakalı en büyük şikayetim bu..

......................................................

gençler bilseydi,yaşlılar yapabilseydi...
  • bilmiyorsan susacan ,biliyorsan fikrini paylaşacan.

Eğer öğrenmek istiyorsan da, cıvıklık yaratmadan soracan, laflarından emin değilsen yada o konu hakkında tecrüben yoksa ve bi yorum yapmak istiyorsan da çok kesin emin miş gibi konuşup, yalan yanlış şeyler söyliim insanların aklını karıştırmayacaksın.

Bu 15 yaşındaki çocuk içinde geçerli 70 yaşındaki bi adam içinde.

Biraz saçma gibi yazdım ama ben kendi uyguladığım şeyleri aktardım, benim yaşım 20 ama beni hiç lagula yaparken yada sallama şeyler söylerken görmediniz , çünkü yapmam bilgi sahibi olduğum konuda konuşurum yazarım bilmiyorsan susar öğrenmeye çalışırım.

saygılarımla......
  • quote:

Orjinalden alıntı: özkoçak

Herkese merhaba,
    Forumda (son derece mantıklı ve düzeyli yazıları göz ardı ederek) öyle mantıksız, öyle hayal mahsülü yazılar görüyorum ki, bunları yazanlar kaç yaşında diye cidden merak ediyorum.

GEREKSİZ Bİ KONU ACMİŞ ARKADAŞ.KINIYORUM.gördüğün sana göre hayal mahsülü vs cocukca olan yazıları yazı sahipleriyle gerektiği düzeyde paylaşırsın. konu acmanın bir gereğini kavrayamadım.hayal mahsülü bir genelleme olmuş seninkisiher ne kadar genellemeyi daraltma cabasında olsanda.onun içi bu konunun burada kapanmasını dileyip, sana by demek isterim

• aslında sorun yaş değildi. Forumu açan arkadaş doğru bir sorunu biraz eksik birazda yanlış dile getirdi. Ama o hataları doğası gereği daha çok yaş grubu düşükler yapıyor(Büyükler yapmıyor değil). örneğin iki araba arasında kalmış fikir isteyen bir arkadaşa açıklama yazmadan pat diye şunu al deniyor. biraz adaha oturaklı cevap lütfen. teorik, teknik bilgi vb. Eğer bu bilgiler de yoksa sizin yada arkadaşınızın kulanım tecrübeleri yazılabilir. Bu örnrk çoğaltılabilir. Bana göre çok önemli bir konu olduğu için müdahele gereği duydum. Bu tür hafif mesajlar bazan forumdan bile soğutabiliyor insanı.
  • benim tek şikayetim yaş değilde gereksiz ve çocukça yapılan hareketi.
    mümkünse bu smile i koymadan önce bir tartışma doğurmamak için önceden düşünün..
    kişilere veya düşüncelerine yönelik değil mantıksız olaylara karşı tepki olarak koyun.

onun dışında bir kaç arkadaşım var burda gerçekten yazdıklarını takdir ederek okuyorum....
    her yaştan kişilerin bu siteyi paylaşıpta fikir alması ve beyan etmesi çok demokratik geliyor bana.

ayrıca dün arkadaşla birlikte baktık bu siteye otomobil konusunda alternetif yok gibi.
  • forum bir çok yönden oldukça başarılı. bir takım gereksiz tartışma ve iddalarda yer alıyor fakat burada da okuyanın yaşı önem kazanıyor, çocukca bulunana hareketleri fazla dikkate almadan olgunlukla karşılayabilir, yazanan tecrubesizliği olarak değerlendirebilir.
  • nerden bileceksin peki bilmeden yazdığını. Kendinden emin ve kesin biliyormuş gibi; fakat tam vakıf olmadığı konuda duygusal cevap veriyorsa. herkesde yazılanları ciddiye alarak okuyor haliyle. her yazana yaş soramayacağımız gibi hakkımızda yok. Yaşını soracağımıza herkesi daha oturaklı cevaplara çağırabiliriz.
  • nerden bileceksin peki bilmeden yazdığını. Kendinden emin ve kesin biliyormuş gibi; fakat tam vakıf olmadığı konuda duygusal cevap veriyorsa. herkesde yazılanları ciddiye alarak okuyor haliyle. her yazana yaş soramayacağımız gibi hakkımızda yok. Yaşını soracağımıza herkesi daha oturaklı cevaplara çağırabiliriz
  • Açıkçası ben arabayı yenileme durumum ortaya çıkana kadar takılmıyordum foruma.diğer forumlara da bir göz attım..... Araba konusunda kesinlikle en iyi. ulaşmak istediğim bir çok bilgiye ulaşdım. yaşını bilmediğim herkese teşekkürler. ama şu kısa forum hayatımda bir şeyi de belirtmeden geçemeyecem.DAYANAĞI OLMAYAN ŞEYLER (KİŞİSEL TECRÜBE YA DA TEKNİK BİR BİLGİ VS.DIŞINDAKİLER) BEN CE PEK DE DİKKATE ALINMIYOR ZATEN.BU ARADA YAŞ 30
  • bu forumdaki en faydalı konu lpg topici bence..adamlar güzelce herşeyi tartışmışlar,bayagı bilgi paylaşımı olmuş..ha bi de model lerin tartışıldıkları topicler cok iyi..bu arada yaş 22
  • ya 90 yaşında biride yazar 8 yaşında biri de gelir yazar...yazma diyemezsin ki şimdi????yapılacak bişey yok baktınız saçmalıyo görmezden gelirsiniz bu kadar basit yazdıklarından anlaşılır zaten...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.