Şimdi Ara

Samsung Galaxy SIII(i9300) Sıkça Sorulan Sorular / Destek / Sorularınız (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.152
Cevap
49
Favori
349.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar bugün bende aranıza katıldım.

Ancak wifiye bağlanamıyorum,bağlanıyor gösteriyor ama bağlandı demiyor,internete giriyor wifi sembolü çıkmıyor bazen kesiliyor. Kontördende yemiyor anlamadım bi türlü
  • bir arkadaşımızın bir önceki sayfadaki sorusunun aynısı
    Facebook uygulaması yanıt vermşiyor kapatılsın mı uyarısı ara sıra gelmeye başladı son 1 haftadır
    face de olmasanda kapatmış olsamda bu uyarı geliyo
    facebook a android programdan giriyorum normal internetten değil
    nasıl bir sorundur yardımcı olurmunuz
  • Mevcut olan Facebook silin Facabook v 1.9.1 versiyonu yükleyin güncelleme yapmayın.
  • Merhaba
    bulunduğum bölge itibariyle turkcell e-372 vınn kullanıyorum. bunu otg kablosuyla s3 e bağlayabilir miyim. deneme imkanı olan varsa lütfen yazabilir mi? lütfen çözüm olarak vınn hattını telefona tak öyle kullan yazmayın...çünkü benim için tek çözüm vınn cihazını s3 le çalıştırabilmek. lütfen deneme imkanı olan varsa cevaplasın teşekkür ediyorum
  • Bilmiyorum yeri burası mıdır amahttp://www.bedavacim.com/?urun-12886-Samsung-i9300-Galaxy-S-III-Cep-Telefonu-ithalatci-Garantili.html şu ürün alınır mı ? SII'deki gibi g filan farkı yoktur herhalde ?
  • Arkadaşlar dropbox'a rehberimdeki bir kişiyi atmaya çalıştığımda "upload failed" hatası alıyorum, çözümü var mıdır? Ya da rehberimi nasıl yedekleyebilirim?
  • verilen bilgiler için teşekkürler
  • Arkadaşlar S3'ü usb ile bilgisayara baglıyorum rutin işlemleri yapmak için apk dosyasıdır resimdir müziktir vs... Ancak çıkartırken donanımı güvenle kaldır ibraresini bulamıyorum. Usb baglanıyor düzgün bir şekilde çalışıyor ancak bilgisayardan aramadıgım yer kalmamasına rağmen bir türlü güvenli kaldırımı gerçekleştiremedim. Direkt elle çekmek zorunda kalıyorum. 5-6 defa bu sekılde yaptım en son usb kök girişi bozuldu Aceba sizdede bu şekildemi oluyor yoksa güvenle kaldır ikonu beliriyormu?

Bu arada S3 ' te flash player sorununu çözemeyen arkadaşlar varsa yardımcı olabilirim...
  • Arkadaşlar şirket maili için kurduğum ve sorunsuz 1 yıldır kullandığım pop3 eposta hesabı 3-4 gündür bağlantı hatası veriyor.(Birkaç kez hesabı silip tekrar kurdum, olmadı.Ayrıca bugün telefona format attım yine aynı bağlantı hatasını veriyor.
    Başka bir tablet pc de (I-Pad) aynı ayarlarla pop3 olarak kurulu orada çalışıyor. Sizce neden ne olabilir.
  • arakadaşlar ana ekrandaki su sesi kesildi gelmiyor artık 1. sayfada yazanları kontrol ettim aynen aktit seste açık ama gene ses yok.
  • Arkadaşlar whatsapp programında profil ayarlarına nerden gireceğim? Durumumu güncelleştirmek istiyorum bulamadım
  • Merhaba,

Arkadaşlar sizlerin de bildiğiniz gibi SGS3 ile ilgili birçok ayrı başlık mevcuttu. Bu başlıklar ile ilgili olarak bir düzenlemeye gitmeyi uygun gördük. Bu bağlamda konu sahibi arkadaşımızın da düşüncelerini ve rızasını aldıktan sonra bu konunun ilk iki mesajındaki içeriği SAMSUNG GALAXY S III KULLANICILARI KULUBÜ konusunun ilk mesajına ekledik. Bu şekilde konuların daha derli toplu olmasını umuyoruz.

Bu yapmış olduğumuz düzenlemeler nedeni ile maalesef bu başlığı kilitlemek durumundayız, bilginize.

Buradan devam edebilirsiniz,

SAMSUNG GALAXY S III KULLANICILARI KULUBÜ

http://forum.donanimhaber.com/m_61518873/mpage_1/f_/key_//tm.htm#61518873

Hepinize iyi forumlar dilerim.

• 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.