Şimdi Ara

Samsung Galaxy SIII(i9300) Sıkça Sorulan Sorular / Destek / Sorularınız (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.152
Cevap
49
Favori
349.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: charliee

quote:

Orijinalden alıntı: PeterNorth

quote:

Merhabalar ekran ışığı sürekli açık kalsın gibi bir seçenek yok mu acaba dizi izlerken falan çok sıkıntı oluyorda ayarlarda göremedim ben

ayarlar - ekran -parlaklık otomatik parlaklık tikini kaldırın.

Zaman aşımından bahsediyorum hocam otomatik parlaklıktan değil

Ekran ayarlirinda var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: BesTCooL

quote:

Orijinalden alıntı: cimbomemre

nokia 5800 kullanıyordum burdaki tel rehvberimi galaxy s3 e atmanın pratik bi yolu var mıdır

pc suitle kayıtları alın vcf olarak tek tek alır s3 dahili hafızaya veya karta atın içeri aktar seceneginden cekin..

bunu toplu olarak atmanın yolu yok mu :S
  • Süper bir konu, ellerine sağlık
  • @darkdragon 10dk var en son oyle gorunuyor ben sürekli acık kalsın istiyorum :)
  • samsun galaxy de q klavye ile mj yazdığımda boşluk uşu normal çalışıyor fakat numaratör klavyeye geçtiğimde son iki gündür boşluk tuşuna iki defa basmayınca boşluk vermiyor..ayarları sıfırlamama rağmen sorunu devam ediyor bu sorunumu nasıl çöebilirim?? yardımcı olursanız sevinirim..
  • 5800 dan samsunga toplu atmak çok kolay önce nokia suitle rehber mesajları yedekleyin .nbu dosyası olacak.sonra samsung kiesi açın galaxye bağlandığınızda ana ekran samsung olmayan bir cihazdan yedek verilerinizi aktarın var. cihaz seçinden nokiayı seçin sonra .nbu dosyasını gösterin direk aktarır ekstra programa tektek uğraşmaya gerek yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xmacyx -- 24 Temmuz 2012; 0:03:22 >
  • Mrblar ne zaman oldugunu kestiremedigim bir goz isareti cikiyor ara sira ekranin ust kisminda bu ne demek oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: PeterNorth

quote:

Merhabalar ekran ışığı sürekli açık kalsın gibi bir seçenek yok mu acaba dizi izlerken falan çok sıkıntı oluyorda ayarlarda göremedim ben

ayarlar - ekran -parlaklık otomatik parlaklık tikini kaldırın.

Zaman aşımından bahsediyorum hocam otomatik parlaklıktan değil

hmm o ayarlarda maksimum 10 dakika olarak görülüyor evet sıkıntılıymış

• quote:

Orijinalden alıntı: ŞAhin

Mrblar ne zaman oldugunu kestiremedigim bir goz isareti cikiyor ara sira ekranin ust kisminda bu ne demek oluyor.

Smart stay= Akıllı bekleme

Gözünüzü ekrandan artırmadınız sürece ekran açık kalır. Ekranın karartma zamanı yaklaştığında o göz işareti çıkar siz ekrana bakıyorsanız ekran açık kalmaya devam eder.

Karanlık ortamlarda çalışmaz ön kamera gözünüzü yakalayamayacağı için.

Kolay gelsin

• Vay be :) cok tesekkur ederim arkadasim

• Merhabalar video cekiminde sarsinti onlemeyi acinca video esnasindaki foto cekme ozelligi kapaniyor galiba dogru bir saptamaysa bazi arkadaslarin isine yarayabilir yoksa ben de mi sorun var ? Bir de bir sorun yasamistim paylasmak isterim telefonda her sey calismasina ragmen wifi hotspot actigimda cihazlar bana bağlanıyor ama üzerimden internete giremiyorlardi ya da sinirli baglanti yaziyordu sorunun yazilimsal oldugunu farkettim telefonu fabrika ayarlarina alinca *# li sifreyle sorun kalkiyor....

• Güncellemeden sonra telefon performansı düştü sanki, rehmere girme süresi falan eskiye göre cok kötü. Bir de ekrana baksam bile göz işareti çıktığı halde ekran ısıgı sönüyor bazen, bu özellik iyi çalışmıyormu yoksa başka bir ayarmı gerektiriyor arkadaslar?
  • quote:

quote:

quote:

nokia 5800 kullanıyordum burdaki tel rehvberimi galaxy s3 e atmanın pratik bi yolu var mıdır

pc suitle kayıtları alın vcf olarak tek tek alır s3 dahili hafızaya veya karta atın içeri aktar seceneginden cekin..

Tüm kartvizitleri secip bluetooth uzerinden gönderdim ben, baya da bi isim vardı listemde, hızlı bi şekilde tüm kartvizitleri göndermiş oldum. Kolay gelsin;)
  • quote:

Tüm kartvizitleri secip bluetooth uzerinden gönderdim ben, baya da bi isim vardı listemde, hızlı bi şekilde tüm kartvizitleri göndermiş oldum. Kolay gelsin;)
    Bluetooth ile gönderilen kartvizitlerde, özellikle fotolu olanlarda, kimi bilgiler Samsung'un kafasını karıştırıyor. Çağrı gelecek ve ekrana kararacak, cevaplayamayacaksınız. Arama yapacak, ama çalmaya başlayınca yine ekran kararacak ve bir şey yapamayacaksınız. Karşı taraf telefonu açınca com.android.phone durduruldu hata mesajı alacaksınız.

Karşılaşırsanız haberimiz olsun. Daha önce buldup yazdığım çözümü yine yazarım.
  • Arkadaslar yarin telefonu alicam ancak bulundugum yerde avea micro sim satilmiyo,telefonu almya da 5 saat yol gidicem (Anamurdan Antalyaya). 1 aksam kalip doncegim icin sorak istedigim, bu microsim olayi nasil olcak ben orda avea bayiine gittigim gibi hemen alabilicekmiyim? Gunubirlik gidiorum ya sikinti olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dursuneee

quote:

quote:

quote:

samsung kies programı kurtardı beni. nokiayi yedekledim .nbu dosyası olarak. samsung da apple yada nokia dosyayı convert edip tele atma ozelligi varmıs 30 saniyede yaptm rahatladım. lazım olursa birileri faydalansın :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Mesudum

quote:

Bluetooth ile gönderilen kartvizitlerde, özellikle fotolu olanlarda, kimi bilgiler Samsung'un kafasını karıştırıyor. Çağrı gelecek ve ekrana kararacak, cevaplayamayacaksınız. Arama yapacak, ama çalmaya başlayınca yine ekran kararacak ve bir şey yapamayacaksınız. Karşı taraf telefonu açınca com.android.phone durduruldu hata mesajı alacaksınız.

Bende hiç fotolu kartvizit yoktu belki ondan sorunsuz oldu ama tesekkürler uyardığınız icin. Benim su anki sorunum Güncellemeden sonra telefon performansı düştü sanki, rehbere girme süresi falan eskiye göre cok kötü. Önceye göre cok bekletiyor geçişlerde. Varmı bi çaresi? Bir de ekrana baksam bile göz işareti çıktığı halde ekran ısıgı sönüyor bazen, bu özellik iyi çalışmıyormu yoksa başka bir ayarmı gerektiriyor arkadaslar?

• quote:

Orijinalden alıntı: dursuneee

quote:

Orijinalden alıntı: Mesudum

quote:

Bende hiç fotolu kartvizit yoktu belki ondan sorunsuz oldu ama tesekkürler uyardığınız icin. Benim su anki sorunum Güncellemeden sonra telefon performansı düştü sanki, rehbere girme süresi falan eskiye göre cok kötü. Önceye göre cok bekletiyor geçişlerde. Varmı bi çaresi? Bir de ekrana baksam bile göz işareti çıktığı halde ekran ısıgı sönüyor bazen, bu özellik iyi çalışmıyormu yoksa başka bir ayarmı gerektiriyor arkadaslar?

Olay soyle oluyor arkadas cihaza hic dokunmamanin ardindan bir sure gectikten sonra goz isareti cikiyor ve senin bakip bakmadigini kontrol ediyor bir iki saniyeligine ve ortam yeterince aydinliksa sen de tam karsinda tutmus telefonu ona bakiyorsa isigi sondurmuyor tekrar ayni sure boyunca bekliyor yok eger senin baktigini saptayamamissa ekran isigini kisiyor bir muddet sonra yine goz cikiyor bu kez seni algilarsa yeniden parlakligi aciyor yok yine algilamazsa tamamen ekrani kapatiyor... Yani belirli araliklarla kontrol etmek suretiyle calisiyor bence optimum sartlari saglayip tekrar dene arkadas :)

• Arkadaslar bana mesaj geldiginde bazen bildirim sesinin ilk bir saniyesini calip susuyor tum melodiyi calmiyor her zaman telefon bilgisi olan var mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: zekiklnc

Arkadaslar yarin telefonu alicam ancak bulundugum yerde avea micro sim satilmiyo,telefonu almya da 5 saat yol gidicem (Anamurdan Antalyaya). 1 aksam kalip doncegim icin sorak istedigim, bu microsim olayi nasil olcak ben orda avea bayiine gittigim gibi hemen alabilicekmiyim? Gunubirlik gidiorum ya sikinti olur mu?

8 tl karşılığında microsimkart veriyorlar. verilen simkart hemen aktif hale geliyor.
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.