Şimdi Ara

İşler Güçler (2012-2013) | Star TV (232. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.925
Cevap
40
Favori
272.719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • salih abi aldı yürüdü bence ileride çok meşhur olacak :D
  • dizi 20.bölüm olmuş benim daha yeni haberim oldu.Esprileri kaçırmışım.

19.bölümden aşşağıdaki sahne güzelmiş.

• Ezgi Asaroğlu gözükmüyor değil mi artık?
  • Ne guzel gidiyordu dizi su BKM deki kiz girdi bozuldu benim icin kizin oldugu sahneleri ileri sariyorum. Komple BKM itici geliyor bana, keske girmeyeydi su kiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak-09k

Ne guzel gidiyordu dizi su BKM deki kiz girdi bozuldu benim icin kizin oldugu sahneleri ileri sariyorum. Komple BKM itici geliyor bana, keske girmeyeydi su kiz

Aynen onuda kanalizasyona dusurup kaybetseler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: can-er

quote:

Ne guzel gidiyordu dizi su BKM deki kiz girdi bozuldu benim icin kizin oldugu sahneleri ileri sariyorum. Komple BKM itici geliyor bana, keske girmeyeydi su kiz

Aynen onuda kanalizasyona dusurup kaybetseler

Ahmet in menajeri temelli mi gitti, en son o bolumu izlemistim ben bayiliyordum ona yani sanatci kisiligine. Artik sadece Ahmet ile cemsir in muhabbetleri icin izlenir dizi
  • şampiyonlar ligi yayın haklarını alalım ama yayınlamayalım bölümü güzeldi
  • quote:

kesinlikle gereksiz.
    0.5 abi :)
    onun sahneleri çıkar kimse anlamaz farkı. aşkın gelse geri keşke onun eksikliği daha çok belli oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

quote:

kesinlikle gereksiz.
    onun sahneleri çıkar kimse anlamaz farkı. aşkın gelse geri keşke onun eksikliği daha çok belli oluyor.

0.1 bile değil ya la.
  • Yeni bölüm Şl. yüzünden yokmuş lanet olsun ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

quote:

kesinlikle gereksiz.

Hakkaten ya en çok Aşkının yokluğu hissediliyor, Aşkının böyle kısık sesle konuşurken birden patlamaları güzeldi ya.
  • şu bkmden giren kızı kimse sevmiyo, yazık la kimin çocuğuysa..
  • Aşkını boşverinde hale gibi bir karakteri neden çıkardılar acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hlsp

Aşkını boşverinde hale gibi bir karakteri neden çıkardılar acaba.

dizide yapılan en yerinde değişiklik. (haleden bahsediyorum)
  • Pp Baya uzak kalmısım aşkın la hale diziden cıkarıldımı ? Meleğe üzüldüm yanlız çok güzel kadındı
  • işler güçlerin geçen bölümünde yav he he videosunda kafasının üstünde giden adamı yapmışlar. ben izlemedim arkadaş anlattı bulamadım hangi bölüm hangi sahne hatırlayan var mı beyler?
  • 
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.