Şimdi Ara

Minecraft Soruları (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
205
Cevap
5
Favori
33.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ozan_k

arkadaşlar bir haftadır orjinal serverlarda minecraft oynuyorum. kendime uzaklarda bir alan belirliyorum ancak sürekli bulup yağmalıyorlar. /help yapıyorum ancak bir türlü nasıl arsa sahibi olunur bulamıyorum. öncesinde crack'li serverlarda /claim diye bir komut vardı, veya altın uçlu kürekle sağ tıklayarak arsa sahibi olunabiliyordu. böylelikle dışarıdan gelen biri senin alanındaki hiçbirşeyi kıramıyordu. ancak burada bir türlü bulamadım.

/f create ile faction kurdum. /f claim yaptım. ancak yine yabancı biri gelip duvarlarımı kırıp tüm eşyalarımı yağmalamış.

bilen arkadaş detaylı yazarsa çok sevinirim.

bu arada güzel bir türk server arıyorum. tavsiyelerinizi bekliyorum.

SonOyuncu'yu deneyebilirsin. Survival yok, daha çok minigames ve creative yapılar yapma üzerine kurulu bir sunucu. Oyuncu bakımından sıkıntı yaşamazsın, 2000+ oyuncu oluyor gün içerisinde. Takıldığın bir şey olursa da buradan veya sunucu websitesinden destek isteyebilirsin.

• Su oyuna ilk basladigim zamana donmek istiyorum :(( klan savaslari yapardik, survival oynarken serverdaki en guzel yer fistik gibi ev yapmistim ertesi gun yoketmislerdi :D baya uzulmustum :)) internet sitesinden lava survival oynardik :) eheeey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomas Bangalter

Galaxy Ace'de Minecraft PE oynayabilen var mı? Daha doğrusu Minecraft PE ARMv6'da çalışabiliyor mu

Kendi mesajıma 1.5 yıllık host yapayım

• faati-puskevit kullanıcısına yanıt
    Minecraft kendi kendine 30 fpsye kilitlemiş snooper'da gördüm normal ayarlarda sınırsız da ama snooper ayarları girince 30 fps yazıyordu nasıl düzeltirim yani 30 fpsyi nasıl arttırırım. Şimdiden teşekkürler.
  • 5 yasindaki yegenim mine.craft youtube videolarini izlemeye takti nerden bulduysa ve cok komik buluyor adamlar konusuyor bu kahkaha.atiyor ekranda pixelli canavarlar ama ben anlamiyorum ne bu oyunda komik olan cocuk gariplesti arada kufur de.duyuyorum videolarda.napmaliyim videolar tehlikelimi zararlimi bi yardim lutfen

• Orjinal Minecraft aldım ama hevesim kaçtı oynamayı pek beceremedim. Neyse sorum şu bir Türkçe rehber var mı nasıl öğrenirim, amacım online oynamak ama serverlara girirorum hemen ölüyorum. Bir çoğuna giremiyorum anlamadım pek hesap yatıyor kenarda.
  • beyler selam,

benim kız tutturdu minecraft oynucam diye, en uygun fiyatlı nasıl bir tablet almalıyım bu oyunu oynayabilmes için? bir de internet lazım mı bu oyun için?
    yardımcı olursanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeybek1982 -- 30 Haziran 2017; 15:32:35 >
  • zeybek1982 kullanıcısına yanıt
    Normal oyun 24€ sitesinden alabilirsiniz.https://minecraft.net/en-us/

Yok bu fiyat uygun değil derseniz maalesef size farklı bir alternatif sunamayacağım. Minecraft çok popüler bir oyun bu nedenle de indirime girme veya toplu satım ile ucuzlatma gibi bir olaya ihtiyacı yok. Bundan dolayı da bayağı pahalı.

Eğer almayı planlıyorsanız bir deneyin derim. Geri satması pek kolay değil. Mesela ben ve arkadaşım 10TL ye kod almıştık. Aldığımız arkadaşlar kodları satıp daha sonra parayı Mojang'dan geri çekiyorlarmış. Hesabım gitti, muhtemelen de benimle birlikte birçok kişininki de gitmiştir. Fakat nasıl olduysa arkadaşımınkini çekmemişler onunki duruyor :D

https://mcleaks.net/

Tavsiyem bu siteye bir bakmanız. İnsanlar kullanmadıkları hesapları filan bu siteye vermişler. Hesabı size vermiyorlar siz bir program yüklüyorsunuz o bilgileri girip Minecraft'ı açıyor. Siz hesabı almıyorsunuz sadece oyuna girebiliyorsunuz. İsminizi seçemiyorsunuz falan filan.

Son olarak da eklemek istiyorum. Arada birileri illa ki bu konuyu hortlatıyor. Maalesef bu oyuna karşı eskisi kadar heyecan beslemiyorum.

Hayırlı günler.

• Arkadaşlar merhaba. Minecraft aldım ama ilk defa oynayacağım. Server nasıl kuruluyor netten baktım ama hep bir adımda sıkıntı çıkıyor.
    DST oynarken açıyoruz oyunu yanda şap diye kuruyoruz. Hayır 100 küsür tl verdik multiplayer oynayamıyorum çıldırcam
  • Bazinga53 B kullanıcısına yanıt
    Ücretsiz server sağlayan websiteler var. server.pro gibi mesela biz arkadaşlarla ordan kurup oynuyoruz. Saatte bir yenilemen gerekiyor. Bazen de açmak istediğinde 1000 kişilik falan bir sıra oluyor. Bitince 60 saniye veriyor aç diyorsun kaldığı yerden devam ediyor. Mod filan da destekli heralde ama biz vanilla minecraft oynadık sadece.
  • faati-puskevit kullanıcısına yanıt
    Hâlâ oynuyor musun hocam?Serveriniz varsa ben geleyim?Yoksa ben kurum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GizemliGamer -- 21 Ağustos 2017; 11:56:27 >
  • Oyunun konusunu anlamadan oynuyorum valla

https://www.youtube.com/watch?v=TypLPHUkjb4&t=108s

• frkn3d kullanıcısına yanıt
    Hocam bende şuradan takip ediyorum bir seri var anlatarak yapıyor baya faydasını gördüm hatta kaktüs farmında yapamadığım bir yer olmuştu sorarak yardım aldım
    https://www.youtube.com/channel/UCW6sVMNf-lbdlNa9jtFh7Fw/featured
  • quote:

Orijinalden alıntı: cfe

---- Minecraft Crash Report ----
    // Shall we play a game?

Time: 30.06.2014 04:09
    Description: Initializing game

org.lwjgl.LWJGLException: Pixel format not accelerated
    at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.nChoosePixelFormat(Native Method)
    at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.choosePixelFormat(WindowsPeerInfo.java:52)
    at org.lwjgl.opengl.WindowsDisplay.createWindow(WindowsDisplay.java:252)
    at org.lwjgl.opengl.Display.createWindow(Display.java:306)
    at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:848)
    at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:757)
    at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:739)
    at bao.ag(SourceFile:340)
    at bao.f(SourceFile:713)
    at net.minecraft.client.main.Main.main(SourceFile:148)

A detailed walkthrough of the error, its code path and all known details is as follows:
    ---------------------------------------------------------------------------------------

-- Head --
    Stacktrace:
    at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.nChoosePixelFormat(Native Method)
    at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.choosePixelFormat(WindowsPeerInfo.java:52)
    at org.lwjgl.opengl.WindowsDisplay.createWindow(WindowsDisplay.java:252)
    at org.lwjgl.opengl.Display.createWindow(Display.java:306)
    at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:848)
    at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:757)
    at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:739)
    at bao.ag(SourceFile:340)

-- Initialization --
    Details:
    Stacktrace:
    at bao.f(SourceFile:713)
    at net.minecraft.client.main.Main.main(SourceFile:148)

-- System Details --
    Details:
    Minecraft Version: 1.7.10
    Operating System: Windows 7 (amd64) version 6.1
    Java Version: 1.8.0, Oracle Corporation
    Java VM Version: Java HotSpot(TM) 64-Bit Server VM (mixed mode), Oracle Corporation
    Memory: 57327472 bytes (54 MB) / 82837504 bytes (79 MB) up to 954728448 bytes (910 MB)
    JVM Flags: 2 total; -XX:HeapDumpPath=MojangTricksIntelDriversForPerformance_javaw.exe_minecraft.exe.heapdump -Xmx1G
    AABB Pool Size: 0 (0 bytes; 0 MB) allocated, 0 (0 bytes; 0 MB) used
    IntCache: cache: 0, tcache: 0, allocated: 0, tallocated: 0
    Launched Version: 1.7.10
    LWJGL: 2.9.1
    OpenGL: ~~ERROR~~ RuntimeException: No OpenGL context found in the current thread.
    GL Caps:
    Is Modded: Probably not. Jar signature remains and client brand is untouched.
    Type: Client (map_client.txt)
    Resource Packs: []
    Current Language: ~~ERROR~~ NullPointerException: null
    Profiler Position: N/A (disabled)
    Vec3 Pool Size: 0 (0 bytes; 0 MB) allocated, 0 (0 bytes; 0 MB) used
    Anisotropic Filtering: On (2)

Biri çözebilirse çok iyi olur :)

1.) Oyunu yeniden ac
    2.)minecraft launcher i sil (Appdatadan)
    3.)versionlari sil indir

• TheSilentGhost-T kullanıcısına yanıt
    Artik oynamiyorum hocam ama yine de eyvallah. Hata ise direcx kaynakli bir hata cikti. Ekran kartinin sorunu.

• SS deki kısmı nasıl bitirebilirim. Oyundaki her şeyi yedim ama 1 tane eksik diyor ne olabilir ?

• Bu oyunu kimse oynamıyor mu ya . Ne ölücü bir KONU

• Bi cevap verin . Meraktan ölecem

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Uzun süredir oynamıyorum ama zombilerden düşen et olabilir mi?
  • ZT7 kullanıcısına yanıt
    Oyundaki tüm yenebilir maddeleri yedim .
    Bulamadım.zombi etini de yedim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.