Şimdi Ara

MMORPG ARCHİVE LİST (Online Oyun Listesi ) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
282
Cevap
2
Favori
393.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bence bu oyunlar arasında en iyisi KO(Knıght Onlıne) hiçbir oyun KO yu geçemez tabi herkesin farklı düşüncesi olabilir saten bence diyorum
  • ellerine sağlık bende böyle strateji oyunları arıyordum çok thank you çok thank you
  • Çok iyisin.Bendende bir sürü seçenek var.Metin 2'nin tüm Dillerini koyabilirsin başta Türkçe olmak üzere
  • süper bir çalışma helal olsun yediğin ekmek....
  • çok sağol :)
    istersen resmi olmayan oyunlara resim bulabilirim?
  • Teşşekkürler ve bu arada Dark And Light MUAZZAM bir oyun kesinlikle tavsiye ediyorum WoW la yarışabilecek tek oyundur belki...
  • çok saol bizi on saat online oyun arama zahmetinden kurtardın çok teşekkür ederim
  • cok guzel ve emek isteyen bi calısma . tebrikler ... secenek cok olunca insan nerden baslıycana karar veremiyo
  • hiçbir işe yaramaz,tamamen yabancı siteden alıntıdır bu yüzden bir Türk oyunu olan İSTANBUL KIYAMET VAKTİ yoktur,ki bu oyun ordaki oyunların yarısından fazlasından iyidir. öpmüyom elini
  • Arkadaşlar alıntıyı düzelttim ben , forum dillleri farklıydı uzun süre ugrastım.

Zaten artık foruma giremiyorum.Güncelleyemiyorum , isterseniz konuyu şikayet edin üst konudan düşürülsün.
  • Eline sağlık ama bu oyunların çoğu bebe oyunu çoğu bi işe yaramaz sıkıcı oyunlar... Resimlerinden belli:S:S:S
  • quote:

Orjinalden alıntı: zuzzaylı

ben bi oyun arıyoum dövüş oyunları gibi online klavye tuşlarıyla kombo yapılan vs. bilen varsa lütfen söylesin

sana rakion gerek:D
  • Bende Böyle Bişi Arıyordum Saol
  • Eline sağlık güzel arşiv de MixMaster nerde ?

http://www.mixmaster.com.au/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5CFD572C6 -- 14 Ekim 2008; 19:33:45 >
  • arkadaslar bıse sorucam ben RESO ONLİNE DIYO oyun ındır dım ark sagolsun oynadım 4 saat sonra server notice oluyo acaba ındırdıgımden mı kaynaklanıyo yoksa normal olan bı seymı ??? ( lutfen cevap )
  • Zamanın en iyi arşivi fakat boş bir zamanda güncellenme vakti geldide geçiyor.
  • off çoğunu oynadım gerisi harikaaaaaaa
  • Twilight War
    www.twilightwar.com
    ücretli oyunmu.Sitesine baktım ama çözemedim:S
  • ellerine sağlık
  • çok eski bu konu yav
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.