Şimdi Ara

DOĞALGAZ ŞOFBEN ÖNERİ SAYFASI (GÜNCEL)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
19.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kaldığım bina merkezi sistem ısıtma var, doğalgaz şofben almayı düşünüyourum. Hangi markayı tercih etmeliyim, veya ne gibi husulara dikkat etmem gerekiyor. Önerilerinizi bekliyorum..

Ayrıca forumlardan anladığım kadarı ile pek kimse kullanmıyor, açılan konuların çoğu boş kalmış... En ufak tecrbenizi esirgemeyin benden sonra araştıracak kişilerede yardımcı olursunuz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaos25 -- 13 Mayıs 2012; 10:08:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ADMİN33

Sn.
    Doğalgazlı şofben almayı düşünüyorsunuz tereddüt etmeden "DAXOM "markalı şofbeni alınız.Arkasında servis güvencesi tam olan, şofbeni bilen insanlkarı sattığı bir ürün .Ben Mersin yetkili servisiyim.sorun tyardımcı olayım.saygılar

verdiğiniz cevap için teşekkürler, DAXOM u ilk defa duydum açıkcası, araştırdığım kadarı ile görüntü, su debisine göre sıcaklıkta fazla değişim olmaması ile kendini belli ediyor.Üçretsiz kurulum da var diyorlar doğrumu??

Daha önce duymadığım için önyargılı bakıyordum ama kanım kaynamadı değil.. eğer olumsuz bir yorum ile karşılaşmaz isem sanırım daxom alacağım gibi duruyor..

Daxomhttp://forum.donanimhaber.com/m_39208539/tm.htm

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.