Şimdi Ara

CİTROEN BERLİNGO MU ? \ PEUGEOT PARTNER MI ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
92.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • HER İKİ ARABAYI KULLANAN ARKADAŞLARA SORUYORUM , HANGİSİNİ TAVSİYE EDERSİNİZ.

• quote:

Orjinalden alıntı: set

Bende ikisini kıyasladım zaten... Bu liste hafif ticari araçları gösteriyor. Bak listenin başında ne yazıyor.... Doblo ve connect hafif ticari araçlar sınıfına giriyor. Zaten bunu yukardada yazmıştım ama yazdıklarımı eksik okumuşuşsunuz sanırım... Daha dikkatli okumanızı tavsiye edeceğim...
    Saygılar.

dostum senin verdiğin listede markaların sıralaması var yani ford, fiat ve diğerleri var.ben burada markaların genel hafif ticari satış rakamlarını kıyaslamadım doblo ve connect in satış rakamlarında doblo nun önde olduğunu söyledim bak miraz adlı arkadaş caddy en iyisi demiş sonra doblo demiş ford hikaye demiş burada ford derken connect i kastettiği ortada yani karşılaştırmada ben doblo ve connect i kıyasladım zaten konu da o idi. ama sen ford ve fiat ın genel hafif ticari satışlarını karşılaştırmışsın, yani konu dışına çıkmışsın ford genel hafif ticari satışlarında zaten önde ama doblo ve connect in satışlarında doblo önde.yani tekrar tekrar diyorum konuyu başka tarafa çekmişsin.anlayacağın ben herşeyi doğru okudum senin verdiğin listede doblo ve connect adı bile geçmiyo.he bu arada hafif ticari derken burada ford un sadece connect i kastedilmiyo transit minübüste hafif ticari gözüküyo yani başka bir deyişle fiat ın doblosunun yanında ducato minübüste hafif ticari gözüküyo senin yanıldığın nokta sanırım burada.

tıkla

bu da doblo nun daha güncel yeni bir rekoru, doblo şuan sadece ticari olarak değil aynı zamanda en çok satılan otomobil, başka bir değişle en çok satan araç doblo
    tıkla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doblom -- 25 Temmuz 2006; 22:47:56 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.