Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar [ANA KONU] (124. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.071
Cevap
171
Favori
328.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1.Oyun PC oyunu 3 karakterimiz var ve bunlar arasında geçiş yapabiliyoruz oyun 2d diyebilirim oyuna karşıdan bakıyoruz (yanlış anlamayın üstten deil!!) ve karakterlerimizin farklı özellikleri var başkada bildiğim bişey pek yok malesef. 2.Oyun tırlarla yarış yapıyoduk tırlardan makineli silahlar falan çıkıyodu karşı tırlara ateş ediyooduk oyun gta da araba kullandığımız gibi görünüyor başka bilgim yok bulursanız sevinirim :)
  • LegeenD-TR L kullanıcısına yanıt
    1. Oyun Trine ama 2.yi bilmiyorum bulursam yazarım
  • Merhaba,

Ben de bir oyunu arıyorum. 96-97 yıllarında bilgisayarda oynuyorum. Yaşlı bir amca vardı, Teksas gibi bir yerde geçiyordu. Poker oynayıp para kazanıyorduk.
    Marketten olta falan alıyorduk. Balık tutmaya gidiyorduk, altın bulmaya çalışıyorduk sonra bunları markette satabiliyorduk. Bazen çölde karşımıza adamlar çıkıp bizi öldürmeye çalışıyordu. Yaralandığımzda gidip tedavi oluyorduk sanırım. Pokerde yendiğimizde adam bize altın bulmamız için harita veriyordu.

Yardım ederseniz sevinirim.
  • sezinsezin S kullanıcısına yanıt
    Buldum sonunda
    Lost Dutchman Mine
  • veysel027 V kullanıcısına yanıt
    Ben de buna benzer bir oyun arıyordum. Buldum sonunda belki senin bahsettiğin oyun da aynıdır.
    Lost Dutchman Mine
  • Arkadaşlar merhaba önceden bir araba yarış oyunu oynuyordum 2000 ile 2006 yılları arası pistte yarışırken yoldan tuzakları ve nitroyu alıp kurduktan sonra arkadaki yarışçılar yakalanıyodu pc den oynuyordum simgesinde yanılmıyosam siyah sarı oklar vardı yan yana lütfen yardım edin 1 aydır arıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler 2000-2008 yılları arasında tam hatırlamıyorum bir oyun vardı araba yarışı oyunu.Oyun farklı gezegenlerde geçiyordu lavlı gezegen buzul gezegen falan vardı.Arada ters dönse bile gidiyordu.Ayrıca yoldan alınan özelliklerle silahlandırabiliyordun arabayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: NexusElite

Beyler 2000-2008 yılları arasında tam hatırlamıyorum bir oyun vardı araba yarışı oyunu.Oyun farklı gezegenlerde geçiyordu lavlı gezegen buzul gezegen falan vardı.Arada ters dönse bile gidiyordu.Ayrıca yoldan alınan özelliklerle silahlandırabiliyordun arabayı

Rollcage

• quote:

Orijinalden alıntı: Sezgincan001

Arkadaşlar merhaba önceden bir araba yarış oyunu oynuyordum 2000 ile 2006 yılları arası pistte yarışırken yoldan tuzakları ve nitroyu alıp kurduktan sonra arkadaki yarışçılar yakalanıyodu pc den oynuyordum simgesinde yanılmıyosam siyah sarı oklar vardı yan yana lütfen yardım edin 1 aydır arıyorum

Interstate 76 yada devam oyunu 82
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksk_mehmet

quote:

Orijinalden alıntı: ksk_mehmet

street fighter in atari salonlarinda bir versiyonu vardi cok hizliydi bir de mesela chun li yle donen tekme yapinca aduketker falan da firliyordu, havada ozel hareketleri yapabiliyorduk falan. hatirlayan var mi?

...

...
  • Beyler çok eskiden oynadığım bir oyun vardı. 2000 li yıllarda çıkmıştı ve çok serisi vardı 8 tane falan 2D boyutluydu.

Oyunda hatırladığım birşeyler var yardımcı olursanız sevinirim.

Oyunda hareket etmek için yön tuşlarını kullanıyoruz ve Q ve E tuşlarıyla dönüyoruz. hareketimiz kare kare ilerliyor ve her hareketimizde düşmanlarda hareket ediyor. Biz bir erkeğiz ve sinekleri öldürüyoz oyunun en başında ilerleyen bölümde bi tane adam geliyor adamın elinde sopa var aynı bizim kılıç işlevi görüyor ondan kaçmaya çalışıyoruz sadece belirli yerlerde öldürebiliyoruz ve bizi takip edeceği rota ekranda gözüküyor.

Yardımcı olursanız sevinirim belki bileniz vardır.
  • arkadaşlar oyunu yanlış hatırlamıyorsam 2000 2001 yıllarında oynamıştım.Oyun ise şöyle ;

Oyunda bir robotu kontrol ediyoruz(fps)
    Counter strike misali robot takım arkadaşlarınız var
    Savaşrken yaralırsanız ve ya cephaneniz biterse doğduğunuz yerdeki makinelerin içine girip can ve ya cephane alabiliyiorsunuz
    Oyun şu anki günümüzde Walking War Robots oyununa biraz benziyor.
    Oyunda ki silahlarımızdan biride ışın silahıydı.
    Karşı düşman robotların olduğu yere ulaşmak için tepeleri filan aşıyorduk.
  • Pentium 4 zamanlarından bi oyun vardı.
    2 boyutlu bir oyun. Kareler vardı, tıklayıp ele getiriyodun. Sadece tıklayarak oynanıyordu, baska bi aksiyonu yoktu. Bazı yerlerde gems falan vardı onları almaya çalışıyodun. Sınırlarını genişletmeye çalışıyodun mümkün olduğunca. slither io tarzı gibi ama ülken var karelerden oluşmuş çok büyük bi harita ve sadece tıklayarak aliyosun. Bu oyunu oynayan Turkiye'de nadir adamlardan biriydim herhalde. Oyunun yapımcıları bile hatırlamıyo olabilir. Şansımı deneyip bulan arkadaşa madalya takmak istedim:)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: heyyt

arkadaşlar oyunu yanlış hatırlamıyorsam 2000 2001 yıllarında oynamıştım.Oyun ise şöyle ;

Oyunda bir robotu kontrol ediyoruz(fps)
    Counter strike misali robot takım arkadaşlarınız var
    Savaşrken yaralırsanız ve ya cephaneniz biterse doğduğunuz yerdeki makinelerin içine girip can ve ya cephane alabiliyiorsunuz
    Oyun şu anki günümüzde Walking War Robots oyununa biraz benziyor.
    Oyunda ki silahlarımızdan biride ışın silahıydı.
    Karşı düşman robotların olduğu yere ulaşmak için tepeleri filan aşıyorduk.

Mechwarrior serisinden
  • Beyler çok eskiden oynadığım bir oyun vardı. 2000 li yıllarda çıkmıştı ve çok serisi vardı 8 tane falan 2D boyutluydu.

Oyunda hatırladığım birşeyler var yardımcı olursanız sevinirim.

Oyunda hareket etmek için yön tuşlarını kullanıyoruz ve Q ve E tuşlarıyla dönüyoruz. hareketimiz kare kare ilerliyor ve her hareketimizde düşmanlarda hareket ediyor. Biz bir erkeğiz ve sinekleri öldürüyoz oyunun en başında ilerleyen bölümde bi tane adam geliyor adamın elinde sopa var aynı bizim kılıç işlevi görüyor ondan kaçmaya çalışıyoruz sadece belirli yerlerde öldürebiliyoruz ve bizi takip edeceği rota ekranda gözüküyor.

Yardımcı olursanız sevinirim belki bileniz vardır.
  • Allah için yardım edin

oyunun yılını hatırlaamıyorum 2010 - 2013 aralarında bi oyundu
    oyunu tv de görmüştüm adamlar oyunun hakkında konusuyolardı ocak ayında çıkcakdı (o tarihte)
    oyun fragmanını izledigim kadarıyla şöyleydi
    bizim elimizde bi silahmı ne degisik bisey var tam hatırlamıyom ya silah yada eldiven gibi bisey ve onunla herhangi bi şeyi geriletip ileriletebiliyoruz yani ornegin bi dusmanı alıyoruz onu eski çag dusmanı veya ileri düzey bi dusman yapabiliyoruz
    herşeyi böyle yapabiliyoruz örnegin adamı tuttuk ve mousenin orta tuşu ile adamı silahlı bi swat düşünelim onu mousenin orta tusunu geri yaparak eski tarz bi dusman ornegin kılıçlı kalkanmlı biraz daha geri yapalım magara adamı gibi filandı çok güzeldi
    Allah rızası için bulun bayadır arıyorum

ya yokmu bilen
  • Alonso Menendez kullanıcısına yanıt
    ogame ?

• -Mani- - kullanıcısına yanıt
    Armies of exigo olabilir mi

Sonuna kadar oynamadım

• Nearuvs kullanıcısına yanıt
    Hunting unlimited

• quote:

Orijinalden alıntı: borembo

ogame ?

Gerçekten ogame mi

• 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.