Şimdi Ara

Polypad C-5900 (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.477
Cevap
11
Favori
92.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün aldım aleti. Ama ilk günden canımı sıktı. Alet güzel ama işte çin malı olmasından dolayı biraz ne çıkarsa bahtınıza oluyor. Şu an aleti normal adaptörü ile şarj edemiyorum. USB'den şarj ediyor ama çok yavaş, öyle ki alet açıkken saate %1 artsa iyi. Kapalıyken 3-4 saatte full'üyor.

Adaptörü sağlam, multimetre ile baktım.

Bu konuda aklına bşi gelen var mı?

Saygılar.

Murat
  • iyi günler arkadaşlar ben de bundan bir iki hafta önce c5900 aldım. ama ne yazık ki ekrandaki kalkmadan dolayı 5/6/2012 tarihinde tableti teknik servise gönderdim. teknik servisteki arkadaşlar bir hafta sonra 13/6/2012 bana başka bir makine gönderdiler ve benim sadece 4 gün kullandığım makinemin yerine arka yüzü çiziklerle dolu bazı yerlerinde darbe izleri olan, sensör sorunu olan, çok ısınan ve donan bir makine göndermişler. nasıl bir zihniyet bu anlamadım. benim bildiğim bir makine bozuksa ve tamir edilemiyorsa yenisi ile değiştirilir. eskisi ile değil. elinizde yoksa söyleyin kardeşim bizde ona göre bekleyelim. bari benim makinemi tekrar gönderselerdi ekranını kendim yapıştırırdım. aslında kararsızdım göndermekte ama forumdaki bazı arkadaşlar gönderdiğim gün yenisi ile değiştirildi yazınca buna güvendim ve gönderdim, teknik servisteki elemanlarda öyle dediler böyle olacağını nereden bileceksin. bakalım ben de bu gün teknik servisle görüşeceğim bakalım ne diyecekler. herkese iyi günler.

• iyi günler arkadaşlar
    az önce teknik servis ile görüştüm. ürünü tekrar göndermemi söylediler ve yenisi ile değiştireceklerini belirttiler. bu gün göndereceğim bakalım. ne olacak göreceğiz. bir hafta sonra anca elime ulaşır makine o zaman tekrar yorum yaparım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yorulmaz81

iyi günler arkadaşlar
    az önce teknik servis ile görüştüm. ürünü tekrar göndermemi söylediler ve yenisi ile değiştireceklerini belirttiler. bu gün göndereceğim bakalım. ne olacak göreceğiz. bir hafta sonra anca elime ulaşır makine o zaman tekrar yorum yaparım.

aynı sorunu bende yaşadım sanki bilinçli çizilmiş gibi.
    biraz geride mesajlarım var . servis şu anda cihaz yok göndersem bile serviste bekleyeceğini söyledi. sanada gönder değiştirelim demişler umarım işin halli olur ama bu servis işi çok can sıkıcı herkese farklı konuşuyorlar.
    Sıfır cihaz gönderiyorsun daha ekrandaki koruma bantı çıkarılmamış sana kasası çiziklerle dolu ekran bantının bazı yerleri yırtık ve sonradan yapıştırıldığı için her yeri hava kabarcığı ile dolu muhtemelende ekran arızası yüzünden ekranı değişmiş bir cihaz yolluyorlar. Ekranda sürtünme önceki cihaza göre daha fazla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim aldığım tablet sorunsuz 4-4'lük bir cihazdı ama ne yazıkki merakımdan dolayı ekranı çatlatmıştım Dün servise gönderdim az önce aradılar sıfır yeni bir ürün gönderiyoruz dediler tabi 100 lira farkla..
  • quote:

Orijinalden alıntı: htore

hocam oblio nasıldı.

Oblio dokunmatik olarak aynıydı fakat gpu ve ram yetersiz kaldı oyunlarda sıkıntılıydı.bir iyi yonu normal usb girisi var ve kasası daha saglam.sadece internet ve normal oyunlar icin 200 tl lik fiyatıyla alınabilir bu arada cpu polypadle aynı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de bugün NT'ye götüreceğim bakalım,dün anlattım durumu getirin cihazı dediler biz yollarız.Benimkinin sorunu dokunmatiğinin sağ alt kısmında kıpırdanma meydana geliyor,sanki orda bi çukur varmış gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: devilmantr

Bugün aldım aleti. Ama ilk günden canımı sıktı. Alet güzel ama işte çin malı olmasından dolayı biraz ne çıkarsa bahtınıza oluyor. Şu an aleti normal adaptörü ile şarj edemiyorum. USB'den şarj ediyor ama çok yavaş, öyle ki alet açıkken saate %1 artsa iyi. Kapalıyken 3-4 saatte full'üyor.

Adaptörü sağlam, multimetre ile baktım.

Bu konuda aklına bşi gelen var mı?

Saygılar.

Murat

benim değişimden gelen 2.cihazımda aşırı ısınıyordu kendini kapatıyordu şarja takıyordum şarj aleti ve tablet yanıyordu resmen kendini kapatıyordu o yüzden şarjdayken kullanamıyordum geri gönderdim 3.cihaz çok şükür sağlam çıktı ekranın yanındaki bombe vardı göndermedim yeter dedim donanım ve yazılım saglamdı çünkü kendim yapıstırdım

• quote:

iyi günler arkadaşlar

Geçmiş olsun hocam. Umarım halledilir. Malesef güven olmuyor işte senin dedğin gibi. Ürünü ucuza alıyoruz ama teknik servis kötü olunca bin pişman oluyoruz ucuza aldığımıza.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zynoxone

quote:

Orijinalden alıntı: htore

hocam oblio nasıldı.

Oblio dokunmatik olarak aynıydı fakat gpu ve ram yetersiz kaldı oyunlarda sıkıntılıydı.bir iyi yonu normal usb girisi var ve kasası daha saglam.sadece internet ve normal oyunlar icin 200 tl lik fiyatıyla alınabilir bu arada cpu polypadle aynı.

Ben de Oblio'nun Mint Plus 7'sini kullanıyorum. Aletten çok memnunum. Tek eksiği arkadaşın da dediği gibi yüksek grafik ve işlemci isteyen oyunlar çalışmıyor. AMa ben Fruit ninja, Temple Run, FL Commander, Racing thunder 2, gibi oyunları sorunsuz oynuyorum. Bunlar bana yetiyor. Genelde internete giriyorum ve kitap okuyorum.
    Ayrıca film izlemesi de çok keyifli, full HD ve HD filmleri akıcı bir şekilde izliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zazian_12 -- 14 Haziran 2012; 21:55:08 >

• arkadaşlar ben bugün ekran kalkmasından dolayı NT mağazası aracılığı ile pazartesi günü akşam gönderdiğim tabletimi bugün aldım.
    Ama oda aynı sorunla geldi. evet ürün sıfırdı. bazı arkadaşlarımızın yaşadığı talihsiz arka kapak çizilme olayı yoktu.
    Gelen sıfır makinada da aynı ekran kalkması problemi vardı.. Sonra gene NT'ye götürdüm ve onlarda sağolsunlar kendi ellerinde tamamen sorunsuz cihaz ile değiştiler "Abi utandık valla " diyerek
    Tablete nazar değmezse şimdilik bişeyi yok..

Huzurlarınızda NT Mağazalarına gösterdikleri hassasiyetten dolayı çok teşekkürlerimi sunuyorum, çok sağolsunlar...

• @antony_costa
    Hayırlı olsun hocam uzun yıllar kullanmanız dileğiyle.
    Ben de bugün NT'ye gittim bahsettiğim sorunu söyledim cihazın başından beri değil de benim bi hatamla bu hale dönüştüğünü falan ima etmeye çalıştı ısrarla ama yemezler Bakalım yolladılar teknik servise.Umarım güzel bişi yollarlar.
  • Benim cihazıda 1'e 1 yenisi ile değiştirmişler aradılar sıfır ürün gönderiyoruz beyfendi dediler bakalım yolda kargo gelince bakıcam inşAllah sorunsuz bir cihaz gelir ya
  • new star soccer ı bilen varsa apk sı var yollabilirim
  • Bilmem mi ya çok severim ama bende bulamadım apk dosyasını anca paralısı var markette işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: Renovatio26

Bilmem mi ya çok severim ama bende bulamadım apk dosyasını anca paralısı var markette işte

al kardeş çok zevkli oyun güngören belediye sporda başladım kariyerime ordan süperlige yükselttim takımı tabi maç başı 2 dolar gol başınada 1 dolar para alıyorum ezik ezik takılıyoruz o dönemler sonra türkiye kupasını aldım uefaya gittim o sebeple superlig şampiyonuda oldum uefayıda aldım malagaya transfer oldum yarı sezonda napoliye gittim kupaların alayını topladım napoliden milana geçtim derken en son şimdi madriddeyim butun skiller full deli gibi baglıyor oyun bırakamıyorum tableti bazen bi maç daha diye diye baya vakit geçiyor şimdi 20 dolar alıyorum maç başına gol başınada 6 dolar sponsorlardanda 15 dolar felan geliyor milli takımada seçildim sonunda ilk on birde başlıyorum avrupa kupasını aldık dünya kupası gruplardayız şu an çok zevkli oyun :)

bu son sürümü bende 1.9b vardı bende değiştirdim türkçe felan eklenmiş baya yenilik var hep silinmiş dosyalar telif hakkı yüzünden galiba zar zor buldum upload ettim

Buradan indirebilirsiniz --> New Star Soccer v1.12

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreyman -- 15 Haziran 2012; 4:16:06 >

• Teşekkür ederim kardeş ama link sorunlu bakarmısın.. Ben bu oyunu pc'de oynuyorum yıllardır 1. oyunundan beri oynarım New Star Soccer 4 çıktı 3 boyutlu hiç oynadın mı o daha zevkli ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Renovatio90 -- 15 Haziran 2012; 4:46:19 >
  • Tamam düzeldi indirdim sağolasın bu 1. oyunu olması lazım ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Renovatio26

Tamam düzeldi indirdim sağolasın bu 1. oyunu olması lazım ..

android için sadece bu var pc deki gibi 3 4 5 versiyonu yok güncelliyorlar arada sırada pc versiyonu en son 5 çıktı onu oynuyodum bende ama ücretli günde belirli maç sayın var o kadar oynuyabiliyorsun o yuzden bu güzel hem tablette dokunmatik ya daha zevkli oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: zazian_12

quote:

iyi günler arkadaşlar

Geçmiş olsun hocam. Umarım halledilir. Malesef güven olmuyor işte senin dedğin gibi. Ürünü ucuza alıyoruz ama teknik servis kötü olunca bin pişman oluyoruz ucuza aldığımıza.

dün akşam gönderdim bakalım tableti bu gün ellerinde olur. kargoyu takip edeceğim bu gün öğleden sonra teknik servisi arayıp sorarım artık durumunu. değiştiririz dediler ama bilmiyorum. bekleyip göreceğiz. inşallah hallederler mağduriyetimi.

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.