Şimdi Ara

Pioneer MVH-1400UB Oto Teyp Nasıldır (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
663
Cevap
9
Favori
166.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

(anfiye teyb ten hem anfi kablosuyla hemde teybin çıkışlarını bağladım umarım yanlış yapmamışımdır) bu yazdığınızı biraz daha açıklarmısınız?
    Hoparlör çıkışlarınımı anfiye bağladığınız tam anlayamadım?
  • jamara kullanıcısına yanıt
    bağlantılarda bir sorun yok oto elektrikten anlarım kablolarda kopuk falanda yok inceledim

anfinin speaker ınput girişine teybin hoporlör çıkışlarını bağladım ayrıca anfi kablosuylada bağladım

anfi için bağlantı ve ayar şeması varmı acaba bir yerde baktım kafam karıştı
  • quote:

Orijinalden alıntı: planet41

bağlantılarda bir sorun yok oto elektrikten anlarım kablolarda kopuk falanda yok inceledim

anfinin speaker ınput girişine teybin hoporlör çıkışlarını bağladım ayrıca anfi kablosuylada bağladım

anfi için bağlantı ve ayar şeması varmı acaba bir yerde baktım kafam karıştı

Şöyle bir bağlantı için resim var:
     Pioneer MVH-1400UB Oto Teyp Nasıldır
    Teşekkürler, jamara. Benim de işime yarayabilir. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cem Uğur

Teşekkürler, jamara. Benim de işime yarayabilir. :)

• arkadaşlar aşağıdaki teyibi alacağım görüntü dışında bi fark varmıdır. Bu ürün 125 TL ayrıca kumandalı. 1400-ub vatanda 165 TL

http://www.atakantuning.com/Pioneer-MVH-155-UI-Radyolu-USB-Girisli-Kumandali-Oto-Teyp,PR-599.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: hyper35

arkadaşlar aşağıdaki teyibi alacağım görüntü dışında bi fark varmıdır. Bu ürün 125 TL ayrıca kumandalı. 1400-ub vatanda 165 TL

http://www.atakantuning.com/Pioneer-MVH-155-UI-Radyolu-USB-Girisli-Kumandali-Oto-Teyp,PR-599.html

1400 çift anfi çıkışlı bu linkteki tek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jamara

quote:

arkadaşlar aşağıdaki teyibi alacağım görüntü dışında bi fark varmıdır. Bu ürün 125 TL ayrıca kumandalı. 1400-ub vatanda 165 TL

hocam ben zaten bitane anfi kullanacağım.

• ayrıca 1400-ub 125 TL nasıl bulabilirim ?
  • quote:

ayrıca 1400-ub 125 TL nasıl bulabilirim ?

Vatan Bilgisayarın her hafta sonu yaptığı indirimleri takip et.eğer %30 indirim olursa 125 liraya düşüyor, %25 olursa da 134 liraya.Amma illa ki haftasonu indirim oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: jamara

quote:

hocam ben zaten bitane anfi kullanacağım.

Bence 20 lira için tek anfi çıkışından vazgeçmek mantıksız.

• jamara teşekkürler ama ben anfinin hoporlör çıkışını demiştim ama kitapçığından onu çözdüm şimdi tek sorunum teyb buna bir çözüm bulamadım kendi kendine korumayamı alıyor nedir anlamadım gitti teyb kapalı 15 - 20 dakika durdumu açılmıyor ekranı söküp takıyorum açılıyor system bölümünde bir ayarmı var acaba MVH-150UB kullanan varsa yardımlarını bekliyorum çarşambaya kadar vaktim kaldı olmadı geri iade edicem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi planet41 -- 11 Haziran 2013; 0:09:20 >
  • quote:

jamara teşekkürler ama ben anfinin hoporlör çıkışını demiştim ama kitapçığından onu çözdüm şimdi tek sorunum teyb bu7na bir çözüm bulamadım kendi kendine korumayamı alıyor nedir anlamadım gitti teyb kapalı 15 - 20 dakika durdumu açılmıyor ekranı söküp takıyorum açılıyor system bölümünde bir ayarmı var acaba MVH-4150UB kullanan varsa yardımlarını bekliyorum çarşambaya kadar vaktim kaldı olmadı geri iade edicem

Yanlış bağlantı olabilir desem olmaz.
    Ayarlarını bir kontrol edin teypin.

Yada bunu geri verip 1400 alın.
    valla denemediğim ayarı kalmadı şu pw save ve auto pı diye birşey var çeviri yaptım ama olmadı

PW SAVE
    switching this function on enables you to reduce the consumption of battery power
    turning on the source is the only operation allowed when this function
    press m.c to turn the power save on or off

AUTO PI
    the unit can automatically search for a different station with the same programming, even during preset recall

ayrıca 150 ub tek anfi çıkışı var o yüzden teybin hopolör çıkışlarını bağladım anfiye böyle çok güzel ses çıkıyor anfi kablosuyla bağladımmı boğuk bir ses çıkıyor
  • 8 Haziran Cumartesi Vatan bilgisayarın (Bursa) Orhaneli yolundaki şubesinden Pioneer MVH-1400UB (2012 model) teybi 134 TL'ye satın aldım. İndirimler hafta sonunda yapılıyor. Hafta içi fiyatı 165 TL. Özelliklerini öğrendikçe izlenimlerimi yazarım. Mp3'leri 4 GB'lık Sony Usb diskten dinliyorum. Kimisi 4GB kimisi de 8 GB Usb diski destekliyor diyor. Hangisi doğru acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ettu -- 11 Haziran 2013; 11:21:29 >
  • 1400 ub ta kaç rca çıkışı var acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

valla denemediğim ayarı kalmadı şu pw save ve auto pı diye birşey var çeviri yaptım ama olmadı

PW SAVE
    switching this function on enables you to reduce the consumption of battery power
    turning on the source is the only operation allowed when this function
    press m.c to turn the power save on or off

AUTO PI
    the unit can automatically search for a different station with the same programming, even during preset recall

ayrıca 150 ub tek anfi çıkışı var o yüzden teybin hopolör çıkışlarını bağladım anfiye böyle çok güzel ses çıkıyor anfi kablosuyla bağladımmı boğuk bir ses çıkıyor

Teypin hoparlör çıkışlarını anfiye bağladım derken?
  • Kutusunda 2 RCA (ön + arka veya SW) yazıyor.
  • quote:

Ben 2 hafta oldu alalı. 125TL' ye aldım Vatan' dan. Hafta sonu indiriminden yararlandım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cem Uğur -- 14 Haziran 2013; 16:40:43 >
  • 1400 ub ile 1400 bb arasındaki fark nedir ?
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.