Şimdi Ara

Pioneer MVH-1400UB Oto Teyp Nasıldır (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
664
Cevap
9
Favori
166.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • jamara teşekkür ederim tavsiyen için, sağolasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 'Şükrü

Hayırlı Olsun Kardeş..
    Ayarlarını bizimle paylaşır mısın?

Ayarları derken? :)

Öncelikle kurulum geliyor direk Setup.. v.s bunları ilk başta çözemedim. Taktıktan sonra SRC - Off basıyorum kapanmıyor. DEMO geliyor ve animasyon şeklinde PIONEER yazıyor sonra Clock ayarları geliyor. Clock ayarlarından sonra her Joystick' i çevirdiğinizde başka kuruluma geçiyor. Ayrıca Joystick' in sol alt köşesinde geri tuşu var ve çok işlek bir tuş. Onunla geri geliyorsunuz. Örneğin; Ekolayzır ayarlarına girdiniz POWERFULL, NATURAL v.s ekolayzır seçenekleri çıkıyor. Bunlara girdikten sonra kendi kendine teyp çıkmıyor. Siz geri tuşuna basıyorsunuz ve sizi geriye atıyor geldiğiniz noktaya. Güzel birşey.

Ayarlarım;

Bass ve anfim olmadığından dolayı, aracımın orjinal kolonları üzerinde var ve ayarlarım şu şekilde;

Bass +1
    Mid +3
    Treble - Tiz:6

Bu şekilde. Fiyatını da çok uygun aldım. Vatan Bilgisayar haftasonu indirimine getirdi. Şuan 165 TL. Ben ise 125 TL' ye aldım. Kargo dahil 131 TL. Düşünenlere hiç düşünmeden direk almalarını söylüyorum. İnanın pişman olmazsınız. Müthiş bir alet.

Pioneer kalitedir!

• quote:

Orijinalden alıntı: Cem Uğur

quote:

Hayırlı Olsun Kardeş..

Öncelikle kurulum geliyor direk Setup.. v.s bunları ilk başta çözemedim. Taktıktan sonra SRC - Off basıyorum kapanmıyor. DEMO geliyor ve animasyon şeklinde PIONEER yazıyor sonra Clock ayarları geliyor. Clock ayarlarından sonra her Joystick' i çevirdiğinizde başka kuruluma geçiyor. Ayrıca Joystick' in sol alt köşesinde geri tuşu var ve çok işlek bir tuş. Onunla geri geliyorsunuz. Örneğin; Ekolayzır ayarlarına girdiniz POWERFULL, NATURAL v.s ekolayzır seçenekleri çıkıyor. Bunlara girdikten sonra kendi kendine teyp çıkmıyor. Siz geri tuşuna basıyorsunuz ve sizi geriye atıyor geldiğiniz noktaya. Güzel birşey.

Ayarlarım;

Bass ve anfim olmadığından dolayı, aracımın orjinal kolonları üzerinde var ve ayarlarım şu şekilde;

Bass +1
    Mid +3

Bu şekilde. Fiyatını da çok uygun aldım. Vatan Bilgisayar haftasonu indirimine getirdi. Şuan 165 TL. Ben ise 125 TL' ye aldım. Kargo dahil 131 TL. Düşünenlere hiç düşünmeden direk almalarını söylüyorum. İnanın pişman olmazsınız. Müthiş bir alet.

Pioneer kalitedir!

Bende de var pioneer deh1400 ub :)
    ayarlar derken bass
    mid
    tiz loudness olarak
    mesela loudness ayarınız kapalımı acık mı ? Low high olarak..
    Son seslerde bozma oluyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar bende bu aleti aldım vatandan.Ancak aracıma daha takmadım.Nasıl montaj yapıcaz bilen varsa yardımcı olabilirmi? TEŞEKKÜRLER
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Cem Uğur

quote:

Hayırlı Olsun Kardeş..

Ayarlarım;

Bass +1
    Mid +3

Pioneer kalitedir!

Bende de var pioneer deh1400 ub :)
    ayarlar derken bass
    mid
    tiz loudness olarak
    mesela loudness ayarınız kapalımı acık mı ? Low high olarak..
    Son seslerde bozma oluyor mu?

Lodness açık High olarak. Volum 45' e kadar bozma olmuyor.. Yeni sıfır kolon alıcam bakalım onlarda bozma yapacakmı :)

• quote:

Orijinalden alıntı: serdar0935

Arkadaşlar bende bu aleti aldım vatandan.Ancak aracıma daha takmadım.Nasıl montaj yapıcaz bilen varsa yardımcı olabilirmi? TEŞEKKÜRLER

Soketleri aldınızmı?
  • quote:

Arkadaşlar bende bu aleti aldım vatandan.Ancak aracıma daha takmadım.Nasıl montaj yapıcaz bilen varsa yardımcı olabilirmi? TEŞEKKÜRLER

Git herhangi bir elektronikçiye takar kardeş.
  • 15 tl civarına takıyorlar
  • O muydu, bu muydu, derkene bir kaç model arasında baya kararsız kalmıştım. Hatta jamara kardeşin fikrini bile aldım, sağolsun bana x3550 modelini önerdi. Ama fazla komplike bir cihaz istemediğim için, en sonunda gözümü karartıp PİONEER DEH-1550UB serisini aldım. Bu gün teybi arabaya taktırdım. Muhteşem bir şey, harika bir ses kalitesi... Daha önce hiç Pioneer kullanmadığım için açıkçası çok memnun kaldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: phaeton26

15 tl civarına takıyorlar

Aynen öyle..
  • quote:

Orijinalden alıntı: alaçatı

O muydu, bu muydu, derkene bir kaç model arasında baya kararsız kalmıştım. Hatta jamara kardeşin fikrini bile aldım, sağolsun bana x3550 modelini önerdi. Ama fazla komplike bir cihaz istemediğim için, en sonunda gözümü karartıp PİONEER DEH-1550UB serisini aldım. Bu gün teybi arabaya taktırdım. Muhteşem bir şey, harika bir ses kalitesi... Daha önce hiç Pioneer kullanmadığım için açıkçası çok memnun kaldım.

Hayırlı olsun güle güle kullanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: jamara

quote:

O muydu, bu muydu, derkene bir kaç model arasında baya kararsız kalmıştım. Hatta jamara kardeşin fikrini bile aldım, sağolsun bana x3550 modelini önerdi. Ama fazla komplike bir cihaz istemediğim için, en sonunda gözümü karartıp PİONEER DEH-1550UB serisini aldım. Bu gün teybi arabaya taktırdım. Muhteşem bir şey, harika bir ses kalitesi... Daha önce hiç Pioneer kullanmadığım için açıkçası çok memnun kaldım.

ALLAH razı olsun jamara, kolay gelsin.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: jamara

quote:

ALLAH razı olsun jamara, kolay gelsin.

Eyvallah sağol

• ben kendim yaptım benim araçta soket yoktu kablo uçalrına direk bağladım bunun için teybin çıkışındaki arkadaki iri soketi kestim beyaz ve gri olan ön hoparlörler yeşil ve pembe arka hoparkörler sarı ve kırmızı birleştirilip +12v siyah -(şase) bağlantı bu şekilde kitapçıktada yazıyor ingilizce olanda bu arada bağlantıyı kendimizin yapmasının veye elektrikçiye yaptırmanın garanti ile bir alakası yok vatandakiler öyle söylediği için ben kendim yaptım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aceraspire -- 29 Mayıs 2013; 0:31:39 >
  • aldım kardeş kutudan bir tane soketli kablo çıktı.Ya oto elektrikçim başka bir ilde.Şuan gitme durumum yok.Başkasınada güvenmediğim için eğer basitse kendim bir yapmayı denemek istedim.Çünkü teyp bana ben teybe bakıyorum şuan..
  • Vatan'a alma niyetiyle gitmiştim.Ama çok dangalak bir satıcıya denk geldim.Zerre kadar bilgisi yoktu.Ben de kızıp almadan çıktım.Ama indirimi de kaçırmış olduk.İnşallah bir daha %30 indirim yakalarım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

aldım kardeş kutudan bir tane soketli kablo çıktı.Ya oto elektrikçim başka bir ilde.Şuan gitme durumum yok.Başkasınada güvenmediğim için eğer basitse kendim bir yapmayı denemek istedim.Çünkü teyp bana ben teybe bakıyorum şuan..

Söktüğünüz teypin soketi ile elinizdeki soketler birbirine uyumlu ise bağlayabilirsiniz.
    Uyumlu değil ise elektronikçilerde bu soketlerden bulabilirsiniz uygun soketi bulup bağlıcaksınız başka bir durum yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 58_transporter_58

Vatan'a alma niyetiyle gitmiştim.Ama çok dangalak bir satıcıya denk geldim.Zerre kadar bilgisi yoktu.Ben de kızıp almadan çıktım.Ama indirimi de kaçırmış olduk.İnşallah bir daha %30 indirim yakalarım.

Siz neden satış temsilcilerine bakıyorsunuz ki? Üstelik ürünü de görmüşsünüz. Pioneer dünyanın en iyi ses uzmanıdır.
  • arkadaşlar bu teybin kutusundan kaç kablo çıkıyor?

bende toplu şekilde 1 adet kablo çıktı, taktırmaya gittiğim elektrikçi kablosu eksik dedi kendisi başka bir ek kablo buldu taktı.

birde kontak açık şekilde radyo çalıyor iken kontağı kapatınca radyo kapanıyor saniyesinde geri açılıyor. bağlanım şekli doğrumudur böyle?

araba kangoo 2007.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kortex -- 29 Mayıs 2013; 17:18:48 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kortex

arkadaşlar bu teybin kutusundan kaç kablo çıkıyor?

bende toplu şekilde 1 adet kablo çıktı, taktırmaya gittiğim elektrikçi kablosu eksik dedi kendisi başka bir ek kablo buldu taktı.

birde kontak açık şekilde radyo çalıyor iken kontağı kapatınca radyo kapanıyor saniyesinde geri açılıyor. bağlanım şekli doğrumudur böyle?

araba kangoo 2007.

Normal bağlantı aslında kontak kapandığında teypin tamamen kapanması gerekir,yada kontaktan bağımsız çalışması istediğiniz zaman açıp kapayabilmek.

Sizinkinde durum farklı,bir sorun teşkil etmez aslında ama düzelttirmekte fayda var.
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.