DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Biyometrik fotoğraf ve sakal...
12
Cevap
0
Favori
23.156
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Biyometrik fotoğraf ve sakal...
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      756 Mesaj
      22 Mart 2012 22:28:27
      arkadaşlar merhaba...

daha önce yurtdışına çıkmış arkadaşlardan bilgi almak istiyorum .. pasaport ve vize için biyometrik fotoğraf çektirmem gerekiyor.. biyometrik fotoğrafta sakal sorun oluyor mu ?

temsili olarak şu resmi koyayım şu şekilde...yanlarda da var ancak onlar kısa..ve kesmek sorun olmaz :D ama sıfır sevmiyorum...umarım gerekmiyordur

umarım oluyordur :) sakalsız üşüyo gibiyim

• Binbaşı
      1221 Mesaj
      22 Mart 2012 22:36:17
      Sakalda sorun çıkartmıyorlar, ama ben olsam traş olur öyle çektirirdim

• Yüzbaşı
      756 Mesaj
      22 Mart 2012 22:40:52
      quote:

Orijinalden alıntı: AnotherPlanet

Sakalda sorun çıkartmıyorlar, ama ben olsam traş olur öyle çektirirdim

kendimi çıplak hissediyorum sakalsız ya :) kısaltırım ama tamamen kesmeye elim gitmiyor... bi avantajı ya da dezavantajı yoksa kesmem

• Binbaşı
      1221 Mesaj
      22 Mart 2012 22:42:58
      Yok hocam sakala karışmıyorlar hatta saça bile bir şey demiyorlar benim pasaport fotoğrafımda saçlarım einstein gibi onu bile kabul ettiler. Epasaport'un websitesine bak orada her şey vardı.

• Yüzbaşı
      756 Mesaj
      22 Mart 2012 22:53:24
      quote:

Orijinalden alıntı: AnotherPlanet

Yok hocam sakala karışmıyorlar hatta saça bile bir şey demiyorlar benim pasaport fotoğrafımda saçlarım einstein gibi onu bile kabul ettiler. Epasaport'un websitesine bak orada her şey vardı.

tamam, çok teşekkür ederim yardımın için

• Yarbay
      2643 Mesaj
      22 Mart 2012 22:57:00
      Kadınlar sinek kaydı seviyorlar dostum

Arrow # Band Of Brothers # Boardwalk Empire # Breaking Bad # Da Vinci's Demons # Daredevil # Game Of Thrones # Gotham # It's Always Sunny in Philadelphia # Leyla İle Mecnun # Mr.Robot # OZ # Person Of Interest # The Blacklist # The Strain # True Detective # Sherlock Holmes # Spartacus # Vikings

• Yarbay
      3201 Mesaj
      22 Mart 2012 22:59:26
      quote:

Orijinalden alıntı: AdiqeCaLe

köselerin kendini kandırması o :D kirli sakal sevmeyen hatun yoktur veya %5-6 arasındadır ben değil araştırma sonuçları söylüyor bunu çok çok iyi hatırlıyorum kadınvillagedemi ne yazıyodu galiba

• Yarbay
      2643 Mesaj
      22 Mart 2012 23:15:19
      quote:

Orijinalden alıntı: sound_of_silence!

Alıntıları Göster

köselerin kendini kandırması o :D kirli sakal sevmeyen hatun yoktur veya %5-6 arasındadır ben değil araştırma sonuçları söylüyor bunu çok çok iyi hatırlıyorum kadınvillagedemi ne yazıyodu galiba

Ben araştırmalarda sinek kaydının önde olduğunu biliyordum ama yavaş yavaş değişmiş galiba

Arrow # Band Of Brothers # Boardwalk Empire # Breaking Bad # Da Vinci's Demons # Daredevil # Game Of Thrones # Gotham # It's Always Sunny in Philadelphia # Leyla İle Mecnun # Mr.Robot # OZ # Person Of Interest # The Blacklist # The Strain # True Detective # Sherlock Holmes # Spartacus # Vikings

• Yüzbaşı
      756 Mesaj
      23 Mart 2012 02:29:02
      quote:

yok kardeşim ya :D ne sinek kaydısı..bizim burda herkes kirli sakal hastası..sinek kaydı sevenler genelde 40+ abla ve teyzeler.. "uyy parlamış teyzesinin gülüü tertemiz olmuşun bakk" gibi reaksiyonlar yaratıyor ama sadece belirttiğim yaş grubunda :D

• Android Beta Kullanıcısı
      532 Mesaj
      02 Mayıs 2016 13:34:02

yorumları okumadım ancak olayı kısaca özetleyeyim.

eğer sakallı olarak fotoğraf çekilmek istiyorsanız. sakal modeliniz aynı olmak zorunda ki yurt dışına çıktığınızda bir sorun yaşamayın, sakalınızı kesersiniz ve bir memur şunu söyleyebilir,
      arkadaş sen bu fotoğrafa benzemiyorsun. eğer bir tarzınız var ise bunu korumak istiyorsanız biyometrik fotoğrafta sakalın pek bir önemi kalmıyor. maksat fotoğraftaki ile sizin aynı olması.
      basit bir detay ancak burada bireysel özgürlüğe dayanarak böyle bir hakkımızın olduğunu unutmayın.

Sercio7kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Teğmen
      237 Mesaj
      02 Mayıs 2016 14:04:21
      quote:

yalan o sakal saygı getirir güçlü, erkeksi gösterir sadece kız değil erkeklerinde itibarı artar

• Yüzbaşı
      756 Mesaj
      02 Mayıs 2016 19:26:51

Hocam fena hortlatmışsın konuyu :) Nereden denk geldin de buldun ?

sadisticakullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Android Beta Kullanıcısı
      532 Mesaj
      02 Mayıs 2016 20:12:29

Googleden denk geldi :) google DHye calisiyor zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadistica -- 2 Mayıs 2016; 20:13:9 >
      Sercio7kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Biyometrik fotoğraf ve sakal...
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.