Şimdi Ara

Okunması gereken bir kariyer : 'Mission: Impossible V '

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
1.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sortitoutsi forumunu bilmeyen fm oyuncusu fazla yoktur sanırım. Uzun zaman önce okuduğum ve okurken hiç sıkılmadığım müthiş bir kariyer hikayesi vardı. Buraya konu açarak siz değerli fm severlerin de bu kariyeri okumasını istedim. Okurken çok zevk alacaksınız. Forumda tüm zamanların en iyi kariyeri olarak özel bir bölümde yer alıyor. 2044/2045 sezonuna kadar devam eden kariyer, FM 2011 oyununa ait. Bana göre tüm zamanların en iyi kariyer. En azından okuduklarım içinde. İyi derken çok fazla kupa ve başarı hikayesi içermemesine rağmen, gerçekçi ve inanılmaz keyifli bir kariyer. Daha fazla uzatmadan konunun linkini vereyim. Okuyacak arkadaşlara iyi eğlenceler.

http://sortitoutsi.net/forum/topic/49519-mission-impossible-v/

• Helal olsun orjinal takımlarla oynamış.
  • 30 sayfaya neredeyse 35 yılı nasıl sığdırmış arkadaş.500 sayfa felan gerekir en az bence :)
    Bu arada başladım okumaya,sardı baya
  • bizim kariyerler gibi tüm maçları tek tek paylaşmamış adam. ilerleyip toplu fikstürleri koymuş. o yüzden kısa tutmuş sayfa olarak.
  • Mesajım bulunsun.
  • Keşke bende üşenmeyip 20-30 yıllık kariyerler yapabilsem
  • Hep böyle bir kariyer yapmak istemişimdir. Hatta baktıktan sonra gaza gelip yapsam mı böyle bir kariyer diye düşündüm ama erteledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sert. -- 21 Mart 2012; 20:11:53 >
  • Yazdıklarının %90'ını anlayacak İngilizcem var fakat tabiki çok fazla yoğunlaşmak gerekiyor linki görünce şöyle bir göz atayım dedim FM'yi falan unuttum kaç dakikadır kariyeri okuyorum baş ağrısından ölebilirim.

Sérgio Magalhães.

Oyunda bizede böylesi denk gelirmi acaba..
  • benimde fm 2006da tam 30 yıllık kariyerim vardı, pardon 20ydi tam 2026 da bırakmıştım.

şampiyonlar ligi çeyrek finalinde valenciayı tam 12-0 yenince fm nin iyi abartıya kaçtığını düşündüm ve bıraktım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

benimde fm 2006da tam 30 yıllık kariyerim vardı, pardon 20ydi tam 2026 da bırakmıştım.

şampiyonlar ligi çeyrek finalinde valenciayı tam 12-0 yenince fm nin iyi abartıya kaçtığını düşündüm ve bıraktım.

hocam ne yaptın sen öyle. acıdım adamlara
  • quote:

Orijinalden alıntı: _kartal_07

quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

benimde fm 2006da tam 30 yıllık kariyerim vardı, pardon 20ydi tam 2026 da bırakmıştım.

hocam ne yaptın sen öyle. acıdım adamlara

valla hala öyle mi bilmiyorumda o zamanlar çok abartı gelişiyodu takımlar fmde.
  • Bulunsun.
  • Hepsini okudum çok başarıli bir kariyer.
  • Çok fena sardı , okumaya devam
  • Baya uğraşmış. Boş zamanı oldukça çokmuş sanırım
  • Mesajım bulunsun.
  • Eleman ağır işsiz sanırım
  • bu forumu da öğrenmiş oldum, kariyeri de okuyorum bakalım. yalnız adama helal olsun takımlar falanda çok orijinal.
  • Helal olsun,ne denebilir ki...
  • Yahu canım çekti okuyayım dedim tekrar, silmişler. Yedek linki falan olan var mı ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.