Şimdi Ara

The Elder Scrolls Online [ANA KONU] (364. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.458
Cevap
87
Favori
346.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 362363364365366
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunun end-game pve durumu nasıl ? hazır steam'de indirimdeyken alayım diyorum
  • Vinewood kullanıcısına yanıt
    End game PvE kısmı sıkıntılı, yapılabilir şeyler günlük dungeon yada heist questi filan. End game daha çok PvP bu oyunda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Swothra

End game PvE kısmı sıkıntılı, yapılabilir şeyler günlük dungeon yada heist questi filan. End game daha çok PvP bu oyunda.

Raid filan yok yani. PvP odaklı olması biraz üzdü
  • Vinewood kullanıcısına yanıt
    Raid var tabikide. 12 kişilik yapılabilen 4 adet dungeon var. 1 tanesi ek DLC gerektiriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vinewood

quote:

Raid filan yok yani. PvP odaklı olması biraz üzdü

pve atıcaksan alma oyunu ezuq
  • benim gibi eski ko oyuncuları etkisinden dolayı pvp tadı yüksek oyun arar arkadaş pve az diye üzülüyor
  • quote:

End game pve nasıl sıkıntılı yahu. Millet en çok pve yapıyor oyunda. Günlük silver ve gold dungeonlar, her zaman yapabildiğin random dungeonlar, 12 kişilik trialler, dragonstar arena, thieves guild ile gelen heistler, dark brotherhood görevleri, tek başına yapılabilen maelstorm arena. Bilmiyorum daha unuttuğum var mı ? Diğer oyunlarda bunun yarısı kadar içerik bulamazsın. Bunun dışında da 24 saat aktif pvp.
    Az önce gold yaptık mesela, Allah belasını versin o stonefalls'daki dungeon'ın. Bir dungeon'ın tüm bossları mı sinir bozucu olur yahu.
  • Kraven kullanıcısına yanıt
    Oyunu ilk çıktığı günden beri oynayan birisiyim. Bu oyunun sonu PvE değil PvP. O saydığın dungeonlar beş para etmez, gold silver random yapmanın kimseye faydası yok, sıkıcı hep aynı şeyler.
    Dark BH guild seviyesi atlatmaya çalışıyorum verdiği tek görev git şunu öldür. Arka arkaya 5 defa yapınca illahlah ediyorsun.
    Bizim karakterler her anlamda cap olduğu için biz dungeonları tanksız, healersız 4dd yaptığımız için bize artık aman aman bişiymiş gibi gelmiyor.

• quote:

Oyunu ilk çıktığı günden beri oynayan birisiyim. Bu oyunun sonu PvE değil PvP. O saydığın dungeonlar beş para etmez, gold silver random yapmanın kimseye faydası yok, sıkıcı hep aynı şeyler.
    Dark BH guild seviyesi atlatmaya çalışıyorum verdiği tek görev git şunu öldür. Arka arkaya 5 defa yapınca illahlah ediyorsun.
    Bizim karakterler her anlamda cap olduğu için biz dungeonları tanksız, healersız 4dd yaptığımız için bize artık aman aman bişiymiş gibi gelmiyor.

İyi de bu bütün oyunların sorunu. Bende toplamda 1.5 senedir oynuyorum diyebilirim bölük pörçük iki tarafından da keyif aldım şimdiye kadar. Oyun bu kadar içerik sağlamasına rağmen hepsini tükettiysen oyunun yapabileceği başka birşey yok zaten. Wow'da raid dışında birşey var mı ? Destiny'de aynı görevleri aynı raidleri 1863 defa yapmak zorunda kalıyorsun, Knight'ta pve denen birşey yok zaten.

• Kraven kullanıcısına yanıt
    knight ın nalet olası bug ve hileleri dışında kendini sevdiren pvp ve pvp alanları idi. heleki ırk savaşından sonra köy basma olayı çok seviliyordu. ondan sonra oynadığım tüm oyunlarda bunun eksikliğini hep yaşadım.
  • Şimdi oyunun grafikleri falan güzel, ama bir skyrim zevki alamıyorum. Özellikle dövüş animasyonları falan çok itici geliyor bana, zannedersin SilkRoad online, kesinlikle zevk alamadım. Yani bir guildwars 2 gibi olsa idare eder diyecem, ama yok, olmadı olamadı, bu oyun beni saramadı.
  • Oyunun suan kurulu hali kac GB acaba? Biri guncel halini soyleyebilir mi? Gece indirmeye birakmistim da hala bitmemis.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aerospace

Şimdi oyunun grafikleri falan güzel, ama bir skyrim zevki alamıyorum. Özellikle dövüş animasyonları falan çok itici geliyor bana, zannedersin SilkRoad online, kesinlikle zevk alamadım. Yani bir guildwars 2 gibi olsa idare eder diyecem, ama yok, olmadı olamadı, bu oyun beni saramadı.

Bu oyun Skyrim değil zaten, Skyrim zevki alman imkânsız. Bu online bir oyun sonuçta.

Oyun çok zevkli bana göre şuan en büyük eksiği pvp'de lag sorunu. Belki Türkiye internet altyapısından da kaynaklı olabilir onun tam detayını bilmiyorum.

Kaldı ki Silkroad online bu oyunun yanında bebek oyunu gibi kalır.

Bu oyunda full item dizmeniz en iyi seti giymeniz pek bir şeye yaramaz pvp de. Oyun 1-2-3 e sırayla basmaktan ve pot basmaktan ibaret değil. PVP profesyonel bir şekilde oynamanız bilgi ve pratiğinizin iyi olması gerekiyor. Doğru yerde doğru hamleyi yapmalısınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zeadia

Oyunun suan kurulu hali kac GB acaba? Biri guncel halini soyleyebilir mi? Gece indirmeye birakmistim da hala bitmemis.

Zenimax Online Klasörü, Launcher ve EU dahil 49.8 GB tutmuş SSD'de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Shinku_

quote:

Oyunun suan kurulu hali kac GB acaba? Biri guncel halini soyleyebilir mi? Gece indirmeye birakmistim da hala bitmemis.

Cok tesekkurler, son 500 MB o zaman :D
    Turkler hangi tarafta genel olarak? Aktif bir Turk guildiyle baslamak istiyorum, muhabbeti, online sayisi yuksek olan :)
  • quote:

quote:

quote:

Turkler hangi tarafta genel olarak? Aktif bir Turk guildiyle baslamak istiyorum, muhabbeti, online sayisi yuksek olan :)

Aldmeri Dominion da başlayın.

Guildimiz var. Ayrıca Daggerfall'da da Türk Guildi var fakat guild başkanı ve çoğu bilgili(!) üyeler hiç yardımsever değiller. O yüzden pek tavsiye etmiyorum orada başlamanızı.

Sorunuz olursa ben yardımcı olurum elimden geldiğince.

• quote:

quote:

quote:

Steam varsa ekleyeyim.
  • Stamina dd karakter oynuyorum ama çok kolay öldüğüm için attribute puanlarını sıfırlayıp 1 health 1 stamina olacak şekilde dağıttım. PVE oynuyorum sizce iyi yaptim mi?

• PvE de canının yemek ile birlikte 18k yı geçmesi lazım. 18k yı geçebilecek kadarını health gerisini stamina vermelisin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kraven

quote:

İyi de bu bütün oyunların sorunu. Bende toplamda 1.5 senedir oynuyorum diyebilirim bölük pörçük iki tarafından da keyif aldım şimdiye kadar. Oyun bu kadar içerik sağlamasına rağmen hepsini tükettiysen oyunun yapabileceği başka birşey yok zaten. Wow'da raid dışında birşey var mı ? Destiny'de aynı görevleri aynı raidleri 1863 defa yapmak zorunda kalıyorsun, Knight'ta pve denen birşey yok zaten.

hic olmazsa knight da felankor kesemiyorduk bunda her dungeon un icinden geciliyo, hic oyuncuyu sınayan yok, vma disinda oda solo giriliyo ve dlc istiyo

• 
Sayfa: önceki 362363364365366
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.