Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30) (97. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
70.298
Cevap
511
Favori
4.415.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: egeliefe

quote:

316 i+türkiye pak+sport line+comfort+tekno+alp beyaz= 42,900 euro

Bu araç 98.000 TL'ye geliyor. Fiyatı normal,ucuz değil. 40.000 euro olsa ucuz olurdu. Çünkü ey başı comfort ilaveliyi 38.500 euroya veriyorlardı. Tekno ilavesi ile 40.000 euroyu geçmemeli.

ucuzmu pahalımı orasını bilmem ama geçen ay bu araca 45500 fiyat vermişlerdi şu anda 42870 euro fiyat aldım bu arada 316 düşünenler birkaç yerden fiyat alsınlar bayiler arası fiyat çok değişiyor...
  • Geçen boş ve çelik jantsız Bmw F30 gördüm üzüldüm, Borusanın nasılsa satılıyor diye şişik fiyatları ve boş donanımlar yüzünden Bmw'ye gereken değeri gösteremiyor.

Ama Beyaz Bmw F30 320D Sedan, Türkiye Paketi, Sunroof, Luxury Line, Comfort Paket, Technology Paket oldumu tadından yenmez. Bu 316D pakettede olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zamazingo77

Geçen boş ve çelik jantsız Bmw F30 gördüm üzüldüm, Borusanın nasılsa satılıyor diye şişik fiyatları ve boş donanımlar yüzünden Bmw'ye gereken değeri gösteremiyor.

Ama Beyaz Bmw F30 320D Sedan, Türkiye Paketi, Sunroof, Luxury Line, Comfort Paket, Technology Paket oldumu tadından yenmez. Bu 316D pakettede olur.

Aslinda tam olarak, 320d comfort+tecno+M Paket+sunroof ve pro navi.

Gecen bmw tasarladan yaptim 45 bin euro sirf opsiyon oldu. insan uzuluyor ya

• Arkadaşlar merhaba,

3.20 d, m paket ve comfortlu (otomatik klima hariç) bir araç siparişi verdim geçen haftalarda aralık sonu teslim alacağım. Ancak sunroof siparişi vermedim. M pakette genelde vermiyorlarmış aracın aerodinamisine uygun düşmediği için ancak ben o nedenle değil şimdiki aracında oldupğu ve fazla kullanışlı bulmadığımdan sipariş vermemiştim ancak nedense bir yandan da versemiydim diyorum? Sizinde fikirlerinizi alabilirmiyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: porovoye12

Arkadaşlar merhaba,

3.20 d, m paket ve comfortlu (otomatik klima hariç) bir araç siparişi verdim geçen haftalarda aralık sonu teslim alacağım. Ancak sunroof siparişi vermedim. M pakette genelde vermiyorlarmış aracın aerodinamisine uygun düşmediği için ancak ben o nedenle değil şimdiki aracında oldupğu ve fazla kullanışlı bulmadığımdan sipariş vermemiştim ancak nedense bir yandan da versemiydim diyorum? Sizinde fikirlerinizi alabilirmiyim?

Ben de sunroof tercih etmem eğer seçme şansım olsa ama aerodinami komik bir yorum olmuş
  • quote:

Arkadaşlar merhaba,

Tekno paket yokmu? Bide aldigin fiyat ve varsa indirimini ogrenebilirmiyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şubat-nisan ayında bmw 3.20d m sport paket 100-105 milyara aldığını söyleyen bir arkadaşım var ? doğrumudur acaba ? kasa eski kasa değil. Bu nası oluyo aklım ermedi.

Şu anda bu tarz arabayı almaya kalktığımızda 150 milyardan aşağı alınmıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aydindril

şubat-nisan ayında bmw 3.20d m sport paket 100-105 milyara aldığını söyleyen bir arkadaşım var ? doğrumudur acaba ? kasa eski kasa değil. Bu nası oluyo aklım ermedi.

Şu anda bu tarz arabayı almaya kalktığımızda 150 milyardan aşağı alınmıyor...

Subat nisan ayında m paket yoktuki işk teslimler ekim ayında oldu fiyatıda baya bi sallamış arkadaş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araçta teknoloji paket var

• Fiyat 60,5yüzde 4 indirimi

• quote:

Fiyat 60,5yüzde 4 indirimi

hocam hifi sistem de ekletseydin keşke en azından müzik dinlerdin böyle spor bir araca hiç yakışmayan bir sistem var dinlemişşindir gerçe ama hayırlı olsun yinede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dsg35

quote:

Orijinalden alıntı: midicie80

316 i+türkiye pak+sport line+comfort+tekno+alp beyaz= 42,900 euro şimdi alınmalımı yoksa 2ay daha beklenip 2013 alınmalı bu konuda görüşlerinizi almak isterim ilk sıfır aracım olacak onunda heyacanı var hani:))

dostum o fiyatı hangi bayiden ve hangi temsilciden aldın söyleyebilirmisin??

ANKARA balgat borusan
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dsg35

quote:

316 i+türkiye pak+sport line+comfort+tekno+alp beyaz= 42,900 euro şimdi alınmalımı yoksa 2ay daha beklenip 2013 alınmalı bu konuda görüşlerinizi almak isterim ilk sıfır aracım olacak onunda heyacanı var hani:))

dostum o fiyatı hangi bayiden ve hangi temsilciden aldın söyleyebilirmisin??

ANKARA balgat borusan

sağolasın dostum bende bugün o fiyatı aldım...
  • bu adamın yaptığı testleri beğeniyorum 316 ile ilgili test yapmış izlemek isteyen için link; http://www.otomobildunyam.com/test-bmw-316i/
  • quote:

şubat-nisan ayında bmw 3.20d m sport paket 100-105 milyara

Hangi aydı hatırlamıyorum ama bir hafta sonu özel 3 serisi şanslı günleri yaptılar. M paket değil de normal 3.20 d'leri tam 100.000 TL'ye veriyorlardı. ama kur da 2.20 filandı...
  • Teknoloji paketinin içeriği nedir bulamadım.

3.16i türkiye paketi comfort ve teknoloji paketi dahil 39000euro diyorlar.Alaşım jant var mıdır acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecay

Teknoloji paketinin içeriği nedir bulamadım.

3.16i türkiye paketi comfort ve teknoloji paketi dahil 39000euro diyorlar.Alaşım jant var mıdır acaba?

Bu fiyatı hangi bayiiden aldınız acaba? Pazarlık yaparken elimizde koz olsun.

Syg.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Borusan'ın sayfasında paketler için x işaretli tablo var:http://www.borusanoto.com/bmw.aspx#

Buna göre Teknoloji paketi: FAR YIKAMA SİSTEM+BI-XENON FARLAR+HANDS-FREE VE USB BAĞLANTISI+GELİŞMİŞ GÖSTERGE PANELİ içeriyor.

Comfort paketi: SERVOTRONIC+PARK MESAFE KONTROL/ARKA+OTOMATİK KLİMA içeriyor.

Türkiye paketinde is direkt şunlar var: OTOMATİK VİTES/STEPTRONIC+DERİ DİREKSİYON+ÇOK FONKSİYONLU DİREKSİYON+RUNFLAT LASTİKLER+MODEL TANITIM NUMARASI İPTALİ +
    VELUR HALI PASPASLAR+
    REFLEKTÖR/İLKYARDIM ÇANTASı+
    ELEKTROKROM İÇ AYNA+
    ÖN SİS FARLARI+
    YAĞMUR SEZİCİSİ+AKUSTİK KEMER UYARISI+TÜRKÇE ÖN PANEL+OTOMATİK KAPI KİLİT FONK.

Söylemesi ayıp benim 1.16'da teknoloji paketi hariç hepsi var...

• quote:

Orijinalden alıntı: ecay

Teknoloji paketinin içeriği nedir bulamadım.

Diyen kim ve böyle bir araba varmı? Teklif aldınız mı?
  • 91.000tl ye sadece tecno paket hediye 8.600tl bakım, kasko 2000tl (2000den fasla tutar normalde onu eklerler), kredi dosya masrafı 600tl yani 11600tl yı 80bın kredıye eklıyolar bunda comfort yok, metalik renk yok, line yok onlarıda eklersenız 113000tl olur araba kredıylede 48 aya 150bıntl ya gelır degermı degmezmı sız dusunun basıt seklı bu..

• 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.