Şimdi Ara

Haftanın en iyi Android oyunları -29-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
1
Favori
46.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Android işletim sistemli cihazlarınızda oynayabileceğiniz oyunları tanıttığımız bu programımızda sizleri birbirinden farklı 5 yeni oyun bekliyor.

• Android market reklamlarla doldu taşti artık
  • angry birds çakması oyunları hiç tanıtmayın lütfen.
  • Teşekkürler oyunlar her ne kadar güncel olmasada
  • teşekkürler
  • Kusra bakmayın ama, çok kötü bu oyunlar.Sizden Modern Combat 3, Brothers in Arms gibi, Gangstar gibi, 9mm gibi oyunları bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozok_53_45

angry birds çakması oyunları hiç tanıtmayın lütfen.

aynen katılıyorum
  • abi nedir bu zombi fetişi ya? her hafta mutlaka zombi oyunu koyuyorsunuz.
  • Run Run Bear Jetpack Joyride çakması.Oyun yapımcıları sanırım ben gibi Halfbricke isyan edip ona benzer bir oyun çıkarttılar Androide.
  • Bada oyunlari bile bizim guncel androlardan daha super oyunlara sahipler...bada da tom clans and war ucak savas oyunu gordum hayretler icinde kaldimm..
  • Oyunlar berbat. Benim nokia n73 teki oyunlar bile daha iyiydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozok_53_45

angry birds çakması oyunları hiç tanıtmayın lütfen.

+1
  • Video açılmıyor.Başlarken Donanım Haber Video yazısı çıkıyor.Ondan sonra video oynatıcı başlatılamadı tekrar başlatılıyor yazıyor.Tekrar deniyor..Aynı yazı çıkıyor.Kısır döngü oldu.Lütfen bir yardım edin
  • quote:

Orijinalden alıntı: karadag97

Video açılmıyor.Başlarken Donanım Haber Video yazısı çıkıyor.Ondan sonra video oynatıcı başlatılamadı tekrar başlatılıyor yazıyor.Tekrar deniyor..Aynı yazı çıkıyor.Kısır döngü oldu.Lütfen bir yardım edin

Görünecek bir şey yok zaten. Oyunların alayı çöp.
  • Afedersiniz ama ben bu kadar basit oyun tanıtmanızı beklemiyordum. Bi hevesle girdim ama aradıgımı bulamadım.
  • iğrenç oyunlar ya android marketin kalitesi giderek düşüyor
  • Android markette zaten iğrenç ötesi oyunlar var.Tamam Türkiyeye açık olmadığı için paralı olan uygulamaları satın alma imkanı yok kullanıcıların.İllegal yollarla yükleyecekler.Ama bukadar kalitesiz oyunları incelemeyin lütfen.Gameloft un yeni çıkan oyunların üst seviye bi telefonda incelemesini bekliyorum sizden!
  • Bunlar "Haftanın En iyi Oyunlari" değil mi? -- Tabi görüş acıları farklı..
  • herkeze hitap eden degildi üst sınıf oyunları ele alsanız boşına kota harcadık
  • oyunlar iyi değil :(
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.