Şimdi Ara

En Etkileyici Erkek Parfümü (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
775
Cevap
117
Favori
327.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu ürünlerin çogunun sahteleride mevcuttur
  • davidoff cool water..akar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: »FaTaLiTY

Lan biz hacı yağı sürünelim, adamların parfümlerine bak

merak etme parfümlerde bu yağ karışımlarından yapılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feel Me

DP Açık Parfüm Burberry Classic'i de , Rochas Man'i de güzel yapmış. Ben Rochas Man'i geçen sene kullanıyordum ( DP'den aldığım ) , hayatımda böyle kalıcı başka parfüme rastlamadım daha. 1 kere sıkıyordum 3 gün etkisi sürüyordu. Ve en son nisan 2011'de sıkmıştım , kasım'da montlarımı çıkardığımda hâlâ Rochas Man kokuyordu.

Bu sene de Burberry Classic'e geçtim , bu da hoş bir koku ama kalıcılığı en fazla 1 gün sürüyor. Rochas bir süre sonra baydı açıkçası beni ama kızların cidden çok hoşuna gidiyor.

DP'de , 50'lik 13 TL'ydi en son.

açık parfüm orijinalini asla tutamaz orijinalde farklı notalar vardır,açık parfüm tek notalıdır hemen zırt diye ben burdayım der ama sonrası kof.
  • 1 Million

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: patikli penguen

1 Million

Orijinal ya da açık?
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolsweetboy

quote:

1 Million

Orijinal ya da açık?

tabiki de orjinal ya :) Kim orjinal alacak paraya sahipken sahte alsın ki :)
  • david walker parfümcü hugo boss e23 şekerli işyerinde kızlar bitmiş şişesini istiyolar ben olmayınca koklamak için
  • 212 VIP MEN şuan piyasadaki en iyi parfümlerden biridir
  •  En Etkileyici Erkek Parfümü

Kızlar üzerinde ki etkileri %100 kanıtlanmıştır. Şahsen denedim beyler alın pişman olmazsınız
  • quote:

quote:

1 Million

Orijinal ya da açık?

Orjinali 170TL idi yanlış hatırlamıyorsam. Açık olarak bilmiyorum :)
    Ben orjinal kullanmıştım, çok güzel bir parfüm. Kokusu üzerinizden günlerdir çıkmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shape Of My Heart

quote:

Orijinalden alıntı: S35

quote:

quote:

Burberry classic şuan kullanıyorum 30 ml aldım denemek için neredeyse 20 tane kız parfümümü beğendiğini söyledi bitincede 150 ml alabilirim .
    birde Armani Daimond çok güzeldi onuda alabilirsin bu ikisini bi test et

Ya ben çakmasıni kullaniyodum garden firmasinin burberry classic in harikaydi kaliciligi kokusu falan.gittim orjinalini aldim 30 cc lik hiç ama hiç mennun kalmadim kalicilik falan sifirdi. Okadar sikiyodum banamisin demiyordu lanet ettim. Çakmasi 100 kat daha iyiydi. Aldigim yerde golden rose erkul kozmetik yani urun de orjinsl idi. Sen nasil menun ksldin okadar anlamadim:s

kalıcılık tenden tene değişebilir belki bende 1 gün civarı kalıyor koku ve 1 gün boyunca kendini baya hissettiriyor . kalıcılığını kokusu tamamlıyor bence az ama öz gibi birşey

bide parfümde bayatlık filan diye birşey duymuştum bayat parfüme denk gelmiş olabilirsin hocam

Ya biliyorum tenden tene gore degistini ama mesela kazagima atkima sikardim çakma olani buram buram kokardi kiz arkadasim atkimi alir koklardi dakikalarca:d o derece yani ama orjinali aldiktan sonra diyorum ki nasil kokuyo parfum? Ne parfumu dedi hiçti yani belirginligi aldigima pisman olmustum. Belkide bayatti cunku bi parfumun cakmasinin orjinalinden daha iyi koktuguna ilk defa şahit oldum baskasi dese inanmazdim.
    Bu arada yine çakma alim dedim gaden marka bulamadim aynisindan firma işi birakmiş:s kaldik ortada hala gio armani sikiyorum (orjinal) yazlik koku:)

parfüm görecelidir ten bazında
    kimi çikolatalı dondurma sever kimi vanilyali kimi salçalı etli yemek sever kimi sebzeli hafif tenimizde öyledir bende iki gün duran ve hoş kokan sende iğrenç ve çok kısa durabilir,senin açık parfüm olayı na gelince gene örnek vereyim sen aslında kıymalı börek sevmeyen birisin diyelim açık parfümün kıymalı börek formatında ama içinde kıyma yerine soya var yiyince hoşuna gidip,ben kıymalı böreği çok severim diye düşünmüşsün ama başka bir yerden pahalı ,gerçek kıyma kullanılan,yağlı bir börek yemişsin ama tutmamış tabi burada suç kimin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WiZeNTe

david walker parfümcü hugo boss e23 şekerli işyerinde kızlar bitmiş şişesini istiyolar ben olmayınca koklamak için

Kardeşim anlamadığım şey david walker, d&p gibi bir açık parfümcü markası mıdır?
  •  En Etkileyici Erkek Parfümü
  • Orjinal Black Xs kullanıyorum çok güzel koku ama ben de kalıcılığı çok kötü ben Hugo Boss Boss öneririm sevmeyen yok kalıcılığı da iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: oeste

En Etkileyici Erkek Parfümü

Üstad birazda kokudan haber ver :)
    Etkileyicilik, farkedilebilirlik, hangi mevsim kullanılacağı, fiyatı
    Bunlarda önemli
  • SNOB Denemelisin !
  • quote:

Orijinalden alıntı: westernblew

quote:

Orijinalden alıntı: wheaston

calvin klein one ve calvin klein be , parfümleri çok hoşuma gitti ve kalıcılığı iyi . Ancak çok pahalı malasef öğrenci için 170 lira olması lazım fiyatı .Ben şimdilik rebul classic kullanıyorum hafif banyo sonrası tatlı bi kokusu var keskin değil ve ferahlatan bi koku . Bundan sonra calvin klein alma imkanım olmazsa hep rebul devam edicem .

En Etkileyici Erkek Parfümü

Merhaba dostum sana o zaman güzel bir haber vereyim mi ?

Link e tıkla ve gör---> calvin klein be

Eyw , saolasın . 110 lirayı hakeden bi parfüm kesinlikle .
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdullahkan

quote:

quote:

quote:

quote:

Burberry classic şuan kullanıyorum 30 ml aldım denemek için neredeyse 20 tane kız parfümümü beğendiğini söyledi bitincede 150 ml alabilirim .

Ya ben çakmasıni kullaniyodum garden firmasinin burberry classic in harikaydi kaliciligi kokusu falan.gittim orjinalini aldim 30 cc lik hiç ama hiç mennun kalmadim kalicilik falan sifirdi. Okadar sikiyodum banamisin demiyordu lanet ettim. Çakmasi 100 kat daha iyiydi. Aldigim yerde golden rose erkul kozmetik yani urun de orjinsl idi. Sen nasil menun ksldin okadar anlamadim:s

kalıcılık tenden tene değişebilir belki bende 1 gün civarı kalıyor koku ve 1 gün boyunca kendini baya hissettiriyor . kalıcılığını kokusu tamamlıyor bence az ama öz gibi birşey

bide parfümde bayatlık filan diye birşey duymuştum bayat parfüme denk gelmiş olabilirsin hocam

Ya biliyorum tenden tene gore degistini ama mesela kazagima atkima sikardim çakma olani buram buram kokardi kiz arkadasim atkimi alir koklardi dakikalarca:d o derece yani ama orjinali aldiktan sonra diyorum ki nasil kokuyo parfum? Ne parfumu dedi hiçti yani belirginligi aldigima pisman olmustum. Belkide bayatti cunku bi parfumun cakmasinin orjinalinden daha iyi koktuguna ilk defa şahit oldum baskasi dese inanmazdim.
    Bu arada yine çakma alim dedim gaden marka bulamadim aynisindan firma işi birakmiş:s kaldik ortada hala gio armani sikiyorum (orjinal) yazlik koku:)

parfüm görecelidir ten bazında
    kimi çikolatalı dondurma sever kimi vanilyali kimi salçalı etli yemek sever kimi sebzeli hafif tenimizde öyledir bende iki gün duran ve hoş kokan sende iğrenç ve çok kısa durabilir,senin açık parfüm olayı na gelince gene örnek vereyim sen aslında kıymalı börek sevmeyen birisin diyelim açık parfümün kıymalı börek formatında ama içinde kıyma yerine soya var yiyince hoşuna gidip,ben kıymalı böreği çok severim diye düşünmüşsün ama başka bir yerden pahalı ,gerçek kıyma kullanılan,yağlı bir börek yemişsin ama tutmamış tabi burada suç kimin

sorun ten değil aslında yani şöyle söylim, kazagıma atkıma montuma sıktıgım halde kimse kokuyu alamıyordu orjinalde. yani gelmiyor diyorlardı ki keza aynen bende alamıyordum. ama çakmasında tam aksine bir yere girdigim anda koku hissediliyordu ve soruluyordu. orjinali duymayan şahıslar da rahatça duyabiliyordu.bariz fark vardı yani ben anlamadım bu işi.
    bu arada kıymalı börek favorimdir
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Kardeş bu aldığın 30 ml'lik olan açık parfüm müydü?
    150 ml'liği de söylersen iyi olur

30ml lik orjinal burberry classic hocam. eğer birdaha alırsam aynısının büyüğünü alırım

Kalıcılığı nasıldı Burberry'nin?

Bende kullandıım burberry classic, kalıcılığı gayet iyi. hergün sadece bir kez sık yeter
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.