DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Skyrim Thalmor Embassy Sandık Sorunu Çözümü
12
Cevap
0
Favori
7.937
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> RPG/FRP >> Skyrim Thalmor Embassy Sandık Sorunu Çözümü
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      264 Mesaj
      14 Ocak 2012 13:38:01
      Biraz açalım(Arkadaşlar bizi bu görevde elf bir odaya götürüyor. Eşyalarımızı baloda yoktu burdan alcaksın diyor ve sandık görev olarak gözüküyor mutfakta ki sandığı diyorum. Tıkladığınızda sandık boş oluyor ve eşyalarınız olmuyor. Dolayısıyla eşyasız görevi tamamlayamıyorsunuz. İşte çözüm. Not: Biraz açalım bölmünü sonradan ekledim.)
      Arkadaşlar bende bu sorunla karşılaşmıştım ve hiç bi yerde çözüm bulamadığım için kendim çözmek zorunda kalmıştım ve baya da uğraştırmıştı. Sizinde uğraş mamanız için buraya çözümü açıklıyorum. Önce konsolu açın ve tgm yani ölümsüzlük kodunu yazın ve görevi tamamlayın. Sonra size görevi veren kadının yanına gitceksiniz hani bardaki dolaptan girdiğiniz yer. Oraya girince dolaptan aşşağı inin hemen yanında sandık var bütün eşyalarınız orada bazıları kırmızı ama siz alın bişey olmi :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkt -- 14 Ocak 2012; 16:39:16 >

• Yüzbaşı
      264 Mesaj
      14 Ocak 2012 13:39:23
      Konsol açmak için é tıklayın

• Yarbay
      2120 Mesaj
      14 Ocak 2012 14:31:52
      Sorun değil ki bu sadece konuşmaları okumadan geçip oynayan insanların yaşadığı bi problem.

• Yüzbaşı
      264 Mesaj
      14 Ocak 2012 16:34:42
      Kardeşim sandık boş oluyor eşyalar yok sorun bu

• Teğmen
      123 Mesaj
      14 Ocak 2012 19:43:24
      dostum sen malbornla ilk inn de konuşurken veriyorsun ona itemleri en son saveye geri dön

• Yarbay
      2238 Mesaj
      14 Ocak 2012 22:25:04
      Barda konuştuğun elfe verdiğin eşyalar; balodaki kasada olur. Tabi verirsen
      Delphine'e veriklerini, görev bittikten sonra riverstad'da ki han'dan geri alıyorsun.

• Çavuş
      43 Mesaj
      28 Temmuz 2012 08:51:27
      Bende o göreve geldim :D Yanlız orda gizlilikle yapman gerekiyor sanırım. Seni ilk gören düşmana gitmeden önce diğer odada mage kıyafetleri var. Ve koridorda Light Feet potion var. Seni ilk gören adam odada dolaşıyor arkasını dönüyor vitrine bakıyor tam o sırada yavaşça eğilerek geçiyordum. Odaya başka muhafız girdi. Quicksave, auto save bozuldu geriye dönemedim :D Bende yazdım tgm dağıttım çıktım :D Sonra kadından itemlerimi aldım geri ^_^

• Yarbay
      2188 Mesaj
      28 Temmuz 2012 10:58:32
      Olumsuzluk kodu mu yazalim? Hileye gerek yokki o gorevde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Steam
      Best Games Ever: Skyrim - Mass Effect (series) - GTA V
    • Yarbay
      9788 Mesaj
      28 Temmuz 2012 11:25:18
      Ben de dalgınlığına eşyaları önceden vermeyi unutmuştum, cıbıldak kalmıştım sonra.

Ama sneak kullanarak ve yerde bulduğum hançerle gerektiğinde savaşarak geçebilmiştim. Hileye falan gerek yok, kullanabileceğiniz özellikleri duruma uydurmaya çalışın.

• Yüzbaşı
      529 Mesaj
      01 Ağustos 2012 15:34:42
      ben bu görevi görünmezlik iksiriyle yapmıştım.. herhangi bir komuta gerek olmadı.. hele god mod ile hiç işim olmaz.. oynama daha iyi oyunu..
      http://elderscrolls.wik...wiki/Invisibility_Potion

zaman içinde yapa yapa ,en iyisini öğrendim...
    • Er
      2 Mesaj
      01 Eylül 2012 17:16:30
      teşekkürler çok işime yaradı

Rainbow in The Dark
    • Er
      1 Mesaj
      09 Şubat 2013 23:04:55
      Ben direk bound swordu çektim kestim hepsini conjurationun gözünü seveyim ya

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> RPG/FRP >> Skyrim Thalmor Embassy Sandık Sorunu Çözümü
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.