Şimdi Ara

Bireyin yayınları nasıl ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
29.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kimya ve biyoloji soru bankalarını almak istiyorum nasıldır soru tipleri zormu yoruma dayalımı vb...

• uuup
  • Ben de ygs biyoloji soru bankasını sipariş ettim. Nasıldır bilen var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 24 -- 10 Ocak 2012; 20:48:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sefalonely

kimya ve biyoloji soru bankalarını almak istiyorum nasıldır soru tipleri zormu yoruma dayalımı vb...

Bireyin fen bilimleri soru bankaları güzeldir. Özellikle biyolojisi süper .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sortenner

quote:

kimya ve biyoloji soru bankalarını almak istiyorum nasıldır soru tipleri zormu yoruma dayalımı vb...

Bireyin fen bilimleri soru bankaları güzeldir. Özellikle biyolojisi süper .

peki fdd nasıl ikisinin arasında kaldım
  • Coğrafya-Fizik-Kimya-Biyoloji-Mat(B)-Geo(B) görmüş biri olarak ÖSYM'den alakasız bir yayın olduğunu düşünüyorum. Coğrafyasını beğenenler var, benimkinde hatalar var. Diğerleri de bence ÖSYM'den uzak.
  • Bireyin soruları öğretici nitelikte oluyor genellikle. Osym ye biraz uzak düşüyor bu konuda ama yinede çok kaliteli soruları var.
  • ösymye uzak derken ? ösymnin sorduğu sorulardan daha mı zor o anlamada mı
  • quote:

ösymye uzak derken ? ösymnin sorduğu sorulardan daha mı zor o anlamada mı

Daha zor ve gereksiz. Hele çok iyi bir öğrenci değilsen kitabı rafına kaldırırsın.
  • Ve bir öneri geometrin çok iyi değilse Birey B' e bulaşma sakın hayattan soğutur seni
  • cok kararsiz kaldim fdd mi alsam birey mi alsam karar veremedim bi turlu o kadar iyi bi ogrenci degilim ama cozmek icin ugrasicam o yuzden kasicak bi soru bankasi istiyorum
  • birey in geometrisi efsane olmuştur fantezi arayanlar cozer.
  • Birey dershanesine gidiyorum ve soru bankalarını elimden geldiğince kullanmıyorum tamamiyle moral bozmaya yönelik kitaplar gereksiz yere zorluyorlar o yüzden bireyde 50-60 net çıkaranlar başka dershanelerin sınavlarında 80-90 yapıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cartmann

Birey dershanesine gidiyorum ve soru bankalarını elimden geldiğince kullanmıyorum tamamiyle moral bozmaya yönelik kitaplar gereksiz yere zorluyorlar o yüzden bireyde 50-60 net çıkaranlar başka dershanelerin sınavlarında 80-90 yapıyor...

Aynen bende bireyin denemelerinde 60 net falan ancak yapabiliyorum ama dün başka bir denemeye girdim 80 netim çıktı.
  • 2 senedir birey dershanesindeyim yayinlarini hic begenmiyorum tavsiye etmem acikcasi sinav ile alakasiz aşırı zorluyorlar hic gerek yok.
  • quote:

cok kararsiz kaldim fdd mi alsam birey mi alsam karar veremedim bi turlu o kadar iyi bi ogrenci degilim ama cozmek icin ugrasicam o yuzden kasicak bi soru bankasi istiyorum

Kendin zaten kasılıyormuşsun. Üstüne birey çözmeye çalışırsan zaten hevesin felan kalmaz. Verdiğin paraya acırsın. Hani zorlaya zorlaya bir kitap çözüp kendini geliştiremezsin. Daha alt seviye kitaplardan başlanır, yavaş yavaş level atlanır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sortenner

quote:

Birey dershanesine gidiyorum ve soru bankalarını elimden geldiğince kullanmıyorum tamamiyle moral bozmaya yönelik kitaplar gereksiz yere zorluyorlar o yüzden bireyde 50-60 net çıkaranlar başka dershanelerin sınavlarında 80-90 yapıyor...

Aynen bende bireyin denemelerinde 60 net falan ancak yapabiliyorum ama dün başka bir denemeye girdim 80 netim çıktı.

Gereksiz yere zor bir kere 73 yaptım bidaha 70 yüzü göremedim
  • quote:

kardeş bise soracam bende bireye gidiyorum dağıtılan mavi set birey b kalitesinde mi bunu çok merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: CescFabregas4

quote:

kardeş bise soracam bende bireye gidiyorum dağıtılan mavi set birey b kalitesinde mi bunu çok merak ediyorum

Birey b yi görmediğim için net bir şey diyemem ama b seti çok çok zormuş hiç tavsiyede etmem...
  • birey matematik-2 konu anlatımlı soru bankasını aldım bugün
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.