Şimdi Ara

Yeni Astra anahtar kontaktan çıkmıyor😱

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
18.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugun 1.4 yeni astramı teslim aldım. Arabayla evin onune park ettim. Sonrasında ne yaparsam yapayım kontaktan anahtarı çıkaramıyorum. Araba teslim yerine gelirken kullanıldı, anahtarı çıkarıp bana verdiler. Ama simdi boyle bir sorun var. Sizce sebep ne olabilir. Simdiden tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: bukars

quote:

Orijinalden alıntı: metallurgy

ilginç. ilk defa böyle bir şey duydum. Gerçi otomobillerle içli dışlı değilim ondan duymamış da olabilirim.

Bence servisi arayın sorun. 7 24 canlı destek diye bir kart verdiler mi size? ( kaza-yolda kalma vs durumlar için ) Tabi aracı sıfır aldınız diye varsayıyorum. Eğer 2.el ise ilginç.

Sıfır aldım ve opel yardımı aradım. Yarın sabah servise goturun diyorlar. Anahtar takili sekilde park ettim. Sabaha kadar aku bitmez insallah

googleden kontak anahtarı çıkmıyor diye aratın epey konu çıkıyor okuyun onları isterseniz. birileri akü bağlantısını filan söküyormuş bitmesin diye.

misal bir konu :http://forum.donanimhaber.com/m_26794190/tm.htm

• quote:

quote:

quote:

ilginç. ilk defa böyle bir şey duydum. Gerçi otomobillerle içli dışlı değilim ondan duymamış da olabilirim.

Bence servisi arayın sorun. 7 24 canlı destek diye bir kart verdiler mi size? ( kaza-yolda kalma vs durumlar için ) Tabi aracı sıfır aldınız diye varsayıyorum. Eğer 2.el ise ilginç.

Sıfır aldım ve opel yardımı aradım. Yarın sabah servise goturun diyorlar. Anahtar takili sekilde park ettim. Sabaha kadar aku bitmez insallah

googleden kontak anahtarı çıkmıyor diye aratın epey konu çıkıyor okuyun onları isterseniz. birileri akü bağlantısını filan söküyormuş bitmesin diye.

Tesekurler baktım zaten. Biraz daha bakayım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Tesekurler baktım zaten. Biraz daha bakayım.

aracınız manuel vites değil heeralde ? triptonip-otomatik viteslerde kontağı kitleyen bir sistem varmış heralde. tam anlamadım ama. ondan olabilir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.