Şimdi Ara

BSC Sunar: 2011'in En İyi 10 Oyunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
411
Cevap
3
Favori
83.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir senenin daha sonuna geldik. Peki, bu senenin en iyi yapımları kimler? Sizler oyladınız, biz değerlendirdik ve karşınızda 2011'in En İyi 10 Oyunu!

• Tesekkurler ama sanki listede bazi hatalar var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • battlefield 3 7. olmuş :D
  • Lider seçimi doğru bence, teşekkürler
  • Bu konudaki Skyrim isyanımız işe yaramış demekki
  • oh be kullanıcılardan çok daha iyi...
  • Call of duty yok üzerinize çullanabilirler.
  • işte gerçek lider =)
  • mw3 ü göremiyorum
  • oh be ne cod ne ac:r ne de crysis 2 bazı iyi oyunlar arkada kalsada genede güzel liste olmuş bu sefer. açıkcası son videodan sonra böyle güzel bir liste beklemiyordum yeni yılıma neşe getirdi gerçekten editörlerin listeye biraz el atması iyi olmuş, genede bazı oyunlar olmamış ama o son listeden sonra bu mükemmel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waltran -- 1 Ocak 2012; 0:28:05 >
  • Crysis ve MW'nin olmaması normalde, mortal combat ne alaka çözemedim.
  • ama tabi minecraftın yerini assassins creed almalıydı bence
  • Tebrikler BSC.O saçmasapan kullanıcı listelerinden sonra çok iyi bir iş çıkarmışsınız.Listedeki oyunlar kesinlikle hakediyor.Özellikle Deus Ex için tebrik ederim.(CoD ve son AC oyununu listeye almayarak yeni nesili çok üzdünüz)
  • Çok güzel liste olmuş sağol un ama ac:r olması lazımdı bence
  • the elder scrolls skyrim tbiki yılın oyunu :D <3
  • Fus do rah!
  • listede ac ve mw3 yok.bence olmaması gayet güzel olmuş.çünkü ac:r bugüne kadar çıkan ac oyunları içinde en zayıf senaryoya sahip oyundu(en kralı ac2 dir).mw3 e zaten yorum yapmıyorum beter ol activision.
  • hahahahaha mw3 yok muhahhahah
  • Hohohohoy bee Batman Arkham Ctiy 2 bekliyodum BF3 Şaşırtı Beni Ama doğru karar skyrim pek sevmesemde geniş dünyası bir çok kişinin ilgisini çekmiş bu sene Bu arada Mortal Kombat müziğini dinlediğimde Monitör Kırıyodum :D
  • Bi bethesda bir de rockstar yaptı mı tam yapar Ha birde valve var o yapmıyor (hl3 )
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.