Şimdi Ara

Assetto Corsa (2014) [ANA KONU] (394. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.487
Cevap
75
Favori
315.753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 392393394395396
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyuna SUV eklemelerinin sebebi firmalarla anlasma kosullarini yerine getirmek. Maserati size diger arabalarimi veririm fakat benim yeni Suv'umu da oyuna ekleyin ki reklam olsun dedigi icin Levante oyuna eklendi. Ayni sey Cayenne ve Macan icin de gecerli. Ayrica Cayenne ve Levante'nin performanslari denk olursa eglenceli bir kapisma ortaya cikar.

Tabiki de bizi en cok ilgilendiren paketlerdeki Porsche'ler. Benim en cok istedigim modeller : 911 GT3 /GT3 RS, Cayman GT4, 911 R, 918, 919. Bunlarin disinda eski Porschelerden de 959 veya 930 Turbo gelirse ertesi gun kendime G29 alip araniza donuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Godvater -- 1 Ekim 2016; 12:37:41 >
  • Yapay zeka bazı pistlerde çok iyi hatta kusursuz kullanıyor bazılarında da çok kötü. Nurburgring'de sonuncu başlayıp 5-6 tur sonunda orta sıralara kadar yükselebiliyorum Mugello'da son sırada başladığımda 3 tur sonunda önümde adam kalmıyor o kadar açıyorlar arayı. Şu işi bir dengeleyemediler. Hangi pistte hangi zorluk seviyesinde oynamam gerektiğini kaydediyorum artık bende
  • Gecen gun marco masoruto'nun sitemkar mesaji bardi facebook'ta, bedava veriyoruz bu kotu bir dey degil diyor. Gercekten de ortada porsche yokken beles+3 dlc olarak 20+ porsche'den bahsediyorsak sikayet etmek bence haksizlik olur. Yaris araclari bir yana ben grand tourer sevdigim icin turbo s'le kalkis yapmayi da merakla bekliyorum.

Sonrasinda bi tdf falan yapsalar, birkac bmw ekleseler keske.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün akşam muhteşem heyecanlı geçen newbie ligimizin 3. yarışının canlı yayınlanan videosunu sizlerle paylaşmak istiyorum. Tüm yarış dip dipe mücadeleler ve sürpriz bir yarış sonucu...

• Arkadaşlar oyunda bazı pistler hala çok kötü gözüküyor, özellikle çıkış yaptığı dönemde oyunda olanlar. Iracing ile kıyaslayınca hala şu Nurburgring pist kenarı binalar falan falan berbat duruyor
  • Godvater kullanıcısına yanıt
    ah bi NFS Porsche olsada oynasak :)
  • boundless34 kullanıcısına yanıt
    Ps2 de vardı, ne oynardım.. ahh..ahh.. :)
  • Dostlar Gamepad le en ufak şansım yok mu oynamak için ? Çok zor diyolar :) illa direksiyon şart mı ?

• Eliniz alışkınsa oynarsınız. Fakat ciddi araçlarla oynamak biraz zor.(GT, F1 Gibi)
  • 3. Yarış Nürburgring

• Çaylaklar Kupasında 4.randevu
  • Arkadaşlar ps4 için ayarlar nasıl olmalı thrustmaster t500rs aldım oyunda yeniyim henüz kariyer modunda takılıyorum online işlerine daha bakmadım ne nasıldır falan bilmiyorum

• 25 Ekim'de ilk paket geliyor

911 Carrera S
    935 Moby Dick
    918 Spyder
    Cayman GT4 Clubsport
    718 Cayman S
    917/30
    911 Carrera RSR 3.0 1974
  • Sezon 1, Yarış 4 Brands Hatch

• sezonun 5. yarışı
  • 7 Euro olacakmış Porsche'nin ilk DLC'si

Season pass adında 3 DLC birleşecekmiş, % 27 indirimli olarak satılacak.
  • Assetto Corsa - Porsche Pack I

http://store.steampowered.com/app/526060/
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcaadalı

Assetto Corsa - Porsche Pack I

http://store.steampowered.com/app/526060/

911 Carrera RSR, ateş ediyor. Çok güzel ya.
  • Assetto Corsa Porsche Pack I ülkemizde 13 TL'den satışa sunulacak.
  • Arkadaslar yeni direksiyon seti aldim. Thrustmaster t150.

Oyun tavsiyesinde bulunabilecek var mi? 1 adet orjinal sim oyunu alacagim.

Elimde dirt rally, ets2 oyunlari var orj. Bir de ucretsiz forza motorsport apex 6 var. Bu oyunlarin yanina asetto corsa mi project cars mi? Yoksa f1 2016 mi? Arcade sevmiyorum.

• 
Sayfa: önceki 392393394395396
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.