Şimdi Ara

### HUAWEI IDEOS X5 | (02.03.2012) B528 2.3.5 ROM & Atmel Fix | & S.S.S ### (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.196
Cevap
24
Favori
312.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    evet bu ama temalari cok kotu bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertuzel

telefonu aldığım yerden 2.2 den 2.3.5e güncelleme yaptırabilirmiyim?

kvk ya ver yaparlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

quote:

Orijinalden alıntı: F4RR3LL

quote:

hi launcher 2.3 beta üzerinde gelen launcher dan farklı mı?

evet baya farkli

https://market.android.com/details?id=com.nd.android.smarthome

bu mu?

Bence deneyin. Çok başarılı ve öğrenmeye açık launcher. Sürekli yeni bir şeyler öğreniyorum launcherla ilgili.

• arkadaşlar slm bana video kayıt programı lazım çözürnülüğü ayarlıyabileceğim süper cekim yapsın olayında değilim ve ayrıca videoların formatlarını değştrebleceğim converter programı varmı yardımcı olursanız sevinirim tşkrler simdiden
  • quote:

Orijinalden alıntı: axt

marketteki ics launcher'ı deneyen var mı?

https://market.android.com/details?id=mobi.SyndicateApps.ICSv2&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsIm1vYmkuU3luZGljYXRlQXBwcy5JQ1N2MiJd

ben denedim.begenmedim. bi duvar kagidi ile ekrandanki 4 tus benziyor birde altta 3 tane gereksiz tuslar var onlarda kaldirilmiyor

• orjinal 2.2 roma dönüş ayrıntılı anlatımı varmı?
  • dün overclock macerasından sonra telefon mahvolduğu için yeniden rom yükledim ama wifi dakka başı kopuyor sinir etti beni.

aynı yazılım, aynı telefon niye böyle yapıyor anlamış değilim.

zaten rom attıktan sonra 530 mb olması gereken dahili hafıza 515 mb dı. 15 mb lık niye fark oldu?

wipe data factory reset ve wipe cache partition yapmıştım.
  • quote:

donma oluyorsa genonun sonradan ekledigi
    Enhanced.conf dosyasini orj. ile degistir.

you could config the enhanced.conf(place it into /system/etc)

Enhanced.conf

http://attachments.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=816441&d=1323875591

hocam linke tıklıyorum ama dosya yok diyor Enhanced.conf dosyasını siz upload edebilirmisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus_emre1991

quote:

donma oluyorsa genonun sonradan ekledigi
    Enhanced.conf dosyasini orj. ile degistir.

you could config the enhanced.conf(place it into /system/etc)

Enhanced.conf

http://attachments.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=816441&d=1323875591

hocam linke tıklıyorum ama dosya yok diyor Enhanced.conf dosyasını siz upload edebilirmisiniz?

bunu yüklemeyin hocam bence ya telefonun içine etti afedersiniz. sonra yenisini mi ne çıkarmışlar onu deneyin.

• quote:

ARKADASLAR BU KERNELİ ROM KURAR GİBİ CWM DEN KURUN. WİPE FLN YAPMAYİN.SİZİ ROOT YAPMAZ İMEİNİZİ SİLMEZ.PERFORMANSİNİZİ 2YE KATLAR.SORUNSUZDUR.SADECE OFFİCAL 2.3.5 İCİNDİR
    http://attachments.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=817567&d=1323957743

hocam buda dünkü gibi telefonun içine etmesin?

• MIUI'deki gibi App Drawer'i olmayan launcher var mı?

Yani menü olmayacak. Programların hepsi aka ekranda olacak, kaydırarak geçilecek.
  • quote:

bunu yüklemeyin hocam bence ya telefonun içine etti afedersiniz. sonra yenisini mi ne çıkarmışlar onu deneyin.

hocam yaa varya herkes alıntı yapmayın ikide bir diyor ama bi soruya bi kerede cevap gelmeyince mecburen alıntı yapıyorum bu yeni çıkardıkları enhanced dosyasını nerden indirebilirim??
  • quote:

quote:

hocam yaa varya herkes alıntı yapmayın ikide bir diyor ama bi soruya bi kerede cevap gelmeyince mecburen alıntı yapıyorum bu yeni çıkardıkları enhanced dosyasını nerden indirebilirim??

yeni çıkardıkları derken? benim bildiğim bi tane enhanced dosyası var?

• quote:

quote:

ARKADASLAR BU KERNELİ ROM KURAR GİBİ CWM DEN KURUN. WİPE FLN YAPMAYİN.SİZİ ROOT YAPMAZ İMEİNİZİ SİLMEZ.PERFORMANSİNİZİ 2YE KATLAR.SORUNSUZDUR.SADECE OFFİCAL 2.3.5 İCİNDİR
    http://attachments.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=817567&d=1323957743

kerneli kurduktan sonra root olmadıktan sonra ne işe yarar kernel kurmak? İşlemci hızını root olduktan sonra arttırabiliyoruz

• quote:

quote:

quote:

bu kernel franco gibidir. cwmden kuruluyor. enchanged fln gerekmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

Orijinalden alıntı: ideosx5

genokolar ın yaptıgı oc kerneli kurdum, telfnun perfonmansı 2ye katladı nrdeyse, yne 800 de calstryom ama benchmarklarda sonuclar baya bi artms, saglm emulator oyunlarnda kasıyodu smdi harika , az oncede GTA 3 u kurdum supr calstırıyor, diger telefonumda desire S , ikisinidi 1ghz da bench ettrdim x5 az farkla solladı,

Hocam genokolarin dediginiz burda paylasilan kernel mi farklimi yazdiklarinizi okuyunca kurasim geldi resmen.indirmistimde yarin kurayim bari.ama ayni kernellerdenmi bahsediorz birde su test yapmak icin uygulamalarimi yukluorz.
    Suan antutudan 2504 quadranttan 1539 aldi.spb shell yuklu kernelsiz.

aynı kernel kardesim

• quote:

Orijinalden alıntı: FroBisher

quote:

quote:

kerneli kurduktan sonra root olmadıktan sonra ne işe yarar kernel kurmak? İşlemci hızını root olduktan sonra arttırabiliyoruz

zaten root luyum ki ben?

• quote:

quote:

quote:

quote:

bu kernel franco gibidir. cwmden kuruluyor. enchanged fln gerekmiyor.

Yaa hocam bende pusula falan çalışmıyor etc dosyasının içindede enhanced.conf dosyası yok ondan olabilirmi??

• Bu yeni kernel icin root olmak gerekmi. bazilari root olmazsan ne ise yarar diyorlarda :-) yoksa sart degilmj

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.