Şimdi Ara

Nissan Qashqaı mi? mıtsubıshı asx mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
0
Favori
30.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eniştem yeni bir araç alma arefesinde bende donanımhaber kullanıcılarına bu soruyu sormak istedim. eniştemde şuanda accent era var lpgli ve 0km aldı aracı 70 bin km kullandı satıyor araç 2009 model 1.4 team donanım lpgye uyumlu olmamasıdnan dolayı hyundai ix35 kia sportage ve vw tiguanden vazgeçt,k alacağı arabaya hemen lpg taktıracağız.

İki aracında başlangıç fiyatları hemen hemen aynı qashqai 2.elde daha iyi olur sanırım onun dışında hangi araç hangisine göre üstün test etmeden ve incelemeden bilinmiyor. forumdan taner abi ile görüştüm asx ile ilgili güzel yorumlar aldım asxın tipi bana göre daha hoş ama 2012 yılında 5 vitesli araç olması biraz saçma geldi açıkçası

değerli yorumlarınızı sizebırakıyorum daha çok kullanan arkadaşlardan yorum bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: tunerrus

quote:

Orijinalden alıntı: canycegoz

Bu arada Şunu da belirteyim ASX in İntense donanımında AWD 4*4 var.Yani Elektronik 4*4.Aracın çekmediğini anladığı an 4*2 den 4*4 e geçiyor.

Ben donanımda böyle bir şey görmedim bildiğim kadarıyla araç sadece 4*2 ama yeni gelen 1.8 dizel intense versiyonu 4*4

Zaten araç 4*4 değil ama arabanın çekmediğini fark ettiği an elektronik 4*4 e geçiyor.Buyrun :

http://www.mitsubishi-motors.com.tr/asx/index.asp?pg=donanim Buradan bakabilirsiniz..

Edit : en aşağıda bunun sadece 4*4 araçlar yani dizelde olduğu için yazıyormuşKusura bakmayın orayı okumamışım ben de şaşırmıştım görünceAncak 4*4 dizele 110.000 tl vermek aptallığın daniskası olur.Çok saçma birşey yapmış Mitsubishi.Türkiyede 5 den fazla satmaz o araç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Overtakes -- 16 Aralık 2011; 13:27:34 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.