DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
youtube'den idm ile video indirme
5
Cevap
0
Favori
4.741
Tıklama
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Yazılım Genel >> youtube'den idm ile video indirme
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      18 Mesaj
      11 Kasım 2011 16:30:25
      eskiden youtube'de internet download manager programı ile youtube'den çok hızlı video indirebiliyordum. Ama artık indiremiyorum. Yeni format atılmış bilgisayarda bile denedim yok idm bir türlü videoyu indiremiyor. Bağlanıyor diyor ama tık yok sonra. Siz indirebiliyor musunuz. Lütfen acil yardım. Kafayı yiyecem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drsdkmc -- 11 Kasım 2011; 16:37:20 >

• Binbaşı
      1986 Mesaj
      13 Kasım 2011 07:24:46
      Tarayıcı olarak ne kullanıyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Onbaşı
      18 Mesaj
      17 Kasım 2011 18:48:31

quote:

Orijinalden alıntı: sfr+10

Tarayıcı olarak ne kullanıyorsunuz

firefox

• Yarbay
      7598 Mesaj
      17 Kasım 2011 20:07:23
      http://www.bestvideodownloader.com/

Bunu kullan. En azından indireceğin formatı da seçersin bari.

"Bizi bilen bilir, bilmeyende kendi gibi bilir"
      Hz.Mevlana

• Binbaşı
      1986 Mesaj
      17 Kasım 2011 20:34:32

quote:

Orijinalden alıntı: drsdkmc

Alıntıları Göster

firefox

Eklentilerden ıdm etkin mi

• Er
      7 Mesaj
      17 Kasım 2011 22:38:25
      Aradığınız program JDownloader. Aslında youtube dan dosya indirebilme özelliklerinden sadece biri. Program açık iken yapmanız gereken adres satırındaki linki kopyalamak. Link yakalayıcı devreye girerek izlediğiniz vidyoya ait (flv, tmp, mp4, webm gibi formatları) istediğiniz çözünürlüğü seçip indirme seçenekleri sunuyor.

Program ayarlarında modemi gösterip, **** gibi dosya barındırıcı sitelerde ikinci indirme için bekleme derdini bitiriyor, modemi açıp kapayarak indirmeye devam edebiliyor. (Bazı sitelerde capt penceresindeki karakterlerin girilmesi isteniyor, Capt algılama özelliği ile istenilen karakterleri girmeniz gerekiyor) Bu tip sitelere üyeliğiniz varsa şifrenizi de girebiliyorsunuz. İndirdiğiniz partların şifresini kendisi girerek açıyor ve eğer isterseniz indirilen dosyalar açıldıktan sonra rar lı partları siliyor vs. vs. Onlarca özelliğinden aklıma gelenler. Ayrıca türkçe dil seçeneğide mevcut.

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Yazılım Genel >> youtube'den idm ile video indirme
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.