Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY NOTE (N7000) [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
28.805
Cevap
134
Favori
1.312.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MuzoGS1905

Herkese merhaba.

iPhone4'den Note'a geçmeyi düşünüyorum. Bu geçişi yaşamış arkadaşlardan tavsiye beklemekteyim.
    Değer mi değmez mi ?

düşünme bence iphoneli çocuklar merak edip soruyorlar note kullanan adama reklamda adamın verdiği cevap aynen '' this phone is amazing'' :) Hong kong da otel odamda bol bol reklamını izledim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: nızamettin

birde tek sıkıntı S2 den sonra İBB trafik ve İGO navigasyonun bu ekran formatına uygun sürümlerinin olmaması umarım kısa zamanda NOTE a uygun sürümlerin devreye girmesi hergün köprü geçiyoruz İBB baya işe yarıyodu

Android MArket'te YANDEX diye aratırsanız, İBB trafiğin yerine, işinizi fazlası ile görecektir.

IGO nun 1280x800.apk sı malesef halen yok :(

Saygılarımla...
  • Burada sorayım, belki birbilen çıkar :)

Bugün bir arkadaşımın Note'una rehberi yüklemek için, aklıma gelen en basit yol olarak
    (gmail hesabı daha önceden olmadığı için orada yüklü herhangi bir rehber malesef yok)
    önceden kullandığı iPhone'a Turkcell Yedek programını yükledim.
    Turkcell Yedek ile rehberi yedekledim.
    Sonra Note'a Turkcell Yedek kurdum ve "Geri Yükle"yi seçtim.

620 kontak bilgisi yüklendi diyor ama kişiler bölümü altında ben bunu Note ta göremiyorum.

Sadece GRUPLAR -> ATANMADI diye bir yerin altında görüyorum ama REHBER'e tıkladığımda göremiyorum.

Bunu düzeltmenin bir yolu var mı ?

Yardım ve cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Saygılarımla...
  • Arkadaşlar bana lazım olan ürünü amazonda buldum.Bu ürünü dedikleri fiyata satın alsam elime geçermi?Yoksa gümrük ödemek gerekirmi?

http://www.amazon.com/HDMI-Composite-S-Video-Converter-3RCA/dp/B0047PDBP0%3FSubscriptionId%3D03PFDY6F9AMHFPR46982%26tag%3Dallacronyms-20%26linkCode%3Dxm2%26camp%3D2025%26creative%3D165953%26creativeASIN%3DB0047PDBP0

• yeni alan arkadaslar hayirli guzel gunlerde kullanin ikinci mesaja yeni uygulamlar eklendi.wallpaper icin uygulama ve web sayfasi bilileri eklendi,

smart tekrar tesekkur ederim.
  • Benide kulübe ekleyin dün vatan.dan aldim cihazi:) yalniz bana sarj kabosu uzunlugu cok kisa geldi uzatma priz kullanmak zorunda kaldim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet nexus

quote:

Orijinalden alıntı: xug

quote:

Orijinalden alıntı: Never_Ends

Orjinal flip cover ile kullanan arkadaşlar dikkat edin kapak tam kapalı konuşurken ekran kapanmıyor birkaç mm aralık olunca kapanıyor. Sadece bende mi oluyor kullananlar cevap yazabilir mi?

Bir de arama gunluklerinde sadece aramalari listele diyorum ama çıkıp girdiğimde smslerle beraber tüm kayıtları gösteriyor. Bu note a ait bir bug mi yoksa tüm adreslerde var mi?

Flip coveri hic kullanmadim ama arama gunlugu konusunda o konudan bende muzdaribim bu sorun S2 de de vardi.

o log olayi feci, nette baya bir saydiran var ben de bir cozum bulabilmis degilim. log ekraninda menu ye basip ALL CALLS u secsen bile, telefonun ekranini acip kapatinca gene mal gibi butun herseyi logluyor.

Bu arada flip cover kapali konusmak nerden geldi aklina? hani arayan sensen eger, numarayi cevirdikten sonra kapagi arkaya kapatabilirsin? Ya da seni aradilarsa, kim ariyor bakmadan aciyorsun o zaman?
    hehe. keyif meselesi tabi birsey diyemem.. bana garip geldi. : )

Cover kulak hoparlörü için deliğe sahip. Yani samsung da kılıf kapalı iken konusulabilinsin istemiş. Ayrıca telefonu cevapladıktan sonra kapatıp konuşmaya devam etmek kapağı arkaya kırmaktan daha ergonomik geliyor benim için.

• benim tek isteğim diğer android telefonlar gibi bundada lig tv maçlarını web üyeliğim olmasına rağmen mobil olarak izliyememek..iphone ve ipad uygulaması yaparken digiturk neden androidler için yapmazlar anlamış değilim..
  • teşekkürler sayın IRON verdiğiniz bilgiler için , sanırım ana sayfada en altta bulununan simgelerin yer değişimi olmuyor telefon,rehber,snote,mesajlar ve ana sayfa ikonlarının yerleri sabit değişebiliyor ise bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok makbule geçer herkese saygılar sevgiler.
  • Merhaba;
    İsviçreden sipariş vereceğim, mağazalara gelirse, perşembe gelecek diyorlar, 1,200 tl ye mal olacak, ama s3 ü mü beklesem bilemiyorum, çok daha iyi özellikleri olacak gibi. Boyutu sorun olmayacak, gömlek cebine bile giriyor ama agırlık korkutuyor.
  • kardeşeler bugune kadar yasamadım ama az once bır baktım telefon kendılıgınden kapanmıs actım acıldı bu bır sorun teskıl eder mı acaba yoksa olabılıyormu ?
  • benide kulube ilave ederseniz cok sevinirim

arkadaslar ben galaxy note u singapur dan aldim teknik ozelliklerinde 4G LTE yaziyor
    turkiye de ve avrupada ayni teknolojimi yani standart mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenanmorbulut

kardeşeler bugune kadar yasamadım ama az once bır baktım telefon kendılıgınden kapanmıs actım acıldı bu bır sorun teskıl eder mı acaba yoksa olabılıyormu ?

@kenanmorbulut;
    Mobo Task Killer yüklümü cihazınız da ?

Ben bir kaç gün önce kurdum,aslında memnunum da ama bende d ebir iki kere kendini kapatıp açma oldu.
    Ve bunu Mobo'yo yukledikten sonra yaptığına kanaat getirdim.
    Şimdilik böyle gidiyorum,çünkü iyi bir uygulama ama bir kaç kez daha denk gelirsem kapanmaya, uygulamayı kaldırıp deneyeceğim.

@nizamettin ;
    Rica ederim.
    bahsettiğiniz o 5 ikonşimdilik sabit ama cihazı rootlarsanız yada farklı bir custom rom yüklerseniz sanırım o ikonlarıda istediğiniz gibi değişme şansınız doğacaktır.

Bu soruya Note'un da custom rom kullanan arkadaşlar cevap verirse daha sağlıklı bilgi paylaşımı olacaktır.

Saygılarımla...

• quote:

Orijinalden alıntı: cengizsadikli

Arkadaşlar bana lazım olan ürünü amazonda buldum.Bu ürünü dedikleri fiyata satın alsam elime geçermi?Yoksa gümrük ödemek gerekirmi?

http://www.amazon.com/HDMI-Composite-S-Video-Converter-3RCA/dp/B0047PDBP0%3FSubscriptionId%3D03PFDY6F9AMHFPR46982%26tag%3Dallacronyms-20%26linkCode%3Dxm2%26camp%3D2025%26creative%3D165953%26creativeASIN%3DB0047PDBP0

Ozellikle bu urunu istemenin bir sebebi var mi bilemiyorum ama, bu da isini gorebilir HD video out icin kullanma niyetin varsa.

http://www.hepsiburada.com/Liste/samsung-hdmi-adaptor-i9100-galaxy-s-ii-eia2uhunbecstd/productDetails.aspx?productId=teldatasami9100&categoryId=16058

• Samsung Galaxy Note için kullandığım ;

Kılıflar, Galaxy Tab 7" ile görsel karşılaştırması ve kulakta duruşunu resimler ile sunuyorum.

Saygılarımla...

★★ SAMSUNG GALAXY NOTE (N7000) [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun)

edit:resim eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IRoN -- 7 Aralık 2011; 15:58:55 >

• ben karar verdim bu telefona orjinal yedek arka kapak alıcam satarken takarım böyle çizilsin dursun kılıf takınca daha kalın ve tutulmaz oluyor.
  • Arkadaslar kalemin ucu beyaz olan yer hafif sallaniyor bende onemli bisey degil ama sizdede oluyormu diye sormak istedim
  • Arkadaslar birşeyi sormak istiyorum. Exchange mail kullanıyorum fakat iPhone daki gibi push mail yapmıyor neden acaba
  • sayın IRON selam, bu kılıf güzelmiş nereden temin edebiliriz birde ekran koruyucu film kullanıyormusunuz kullanıyorsanız onuda bi zahmet nereden alabiliriz saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: kun_agüero_16

Arkadaslar kalemin ucu beyaz olan yer hafif sallaniyor bende onemli bisey degil ama sizdede oluyormu diye sormak istedim

Hafiften kastınız, parmağınız ile kalem ucuna elinizi değdirdiğiniz de çok hafif oynaması ise normal.

Kalemin ucunu hiç ellemen,kalemi salladığınız da bariz sallanıyor ise normal değil :(

Sonuçta kalemin hafif dokundurup yazdığınız da ince, daha sert bastırıp yazdığınız da kalın yazan "stroke" ayarı var ve uç ondan hafif oynar diye düşünüyorum.

Saygılarımla...
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.