Şimdi Ara

BlackBerry Bold 9900 video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
38.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bu videomuzda RIM'in BlackBerry Bold serisine dahil ettiği en yeni modellerden biri BlackBerrry Bold 9900'ü inceledik. Qualcomm üretimi 1.2 Ghz'lık işlemcisi, dokunmatik ekran ve QWERTY klavyeyi birleştiren tasarımı, BlackBerry OS 7 işletim sistemi ve merak edilen diğer yönleriyle BlackBerry Bold 9900 bu videoda.

• merakla beklediğim bir inceleme çok teşekkürler
  • Telefon incelemeleri çok cansız oluyor, inanın hiç izleyemiyorum, hep aynı ses tonu ve her incelemede aynı cümleler. Çok sıkıcı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: CodeMachine

Telefon incelemeleri çok cansız oluyor, inanın hiç izleyemiyorum, hep aynı ses tonu ve her incelemede aynı cümleler. Çok sıkıcı...

katılıyorum biraz daha diğer telefonlarda olmayan özellikler anlatılmalı her telefonda bulunan özellikler yerine o telefonun + ve -leri üzerinde durulmalı. mesela blackberrylerde en sevdiğim özelliklerden biri kendi internet serverları üzerinden çalıştığı için türkiyede yasaklı olan bazı mp3 sitelerine girip müzik indirebiliyosun telefonu pcye baglamaktan kurtarıyo.. klavyesi diğer klavyeli telefonlara göre çok daha rahat, 9780 gibi önceki modellerine göre daha geniş bi klavyeye sahip.. bu özelliklerin söylenmesi lazım iyi güzel demek pek açıklayıcı olmuyo kime göre neye göre ? en azından firmayı kendi modelleri arasında karşılaştırsanız iyi olabilir :)

• Kaan abi, CodeMachine keyif alsın diye amuda kalkıp anlat olur mu? telefon işte ne bekliyorsun? ne yeniliği var ki?
  • bataryası çok yetersiz ve flashları tam destekleyemiyor...
    android ve ios varken bide wp7 nin yakaladığı çıkıştan sonra blackberry nin fazla yaşayacağını sanmıyorum.. 1300 1400 liraya alınabilcek çok iyi android cihazlar oldukdan sonra blackberry almak çok saçma olur...
  • HTC varken BB almak bence çok gereksiz.(Not : 9800 BB kullanıyorum)
  • sondaki video hangi şarkının klibiydi?
  • Hikayeden BlackBerry Bold Touch yapmışlar artık bitti bunların ömrü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: servetportakal

sondaki video hangi şarkının klibiydi?

gym class heroes - stereo hearts
  • blackberry severler için gayet güzel telefon olmuş ancak asıl bombayı qnx ile yakalayacaktır blackberry (qnx androidi çalıştırma özelliğine sahip ve en güvenli sistemdir)
  • Keşke "eksperyans" olarak incelenseymiş 9800 gibi.
  • Güzel inceleme olmus. Özellikle BIS olayini anlatmaniz iyiydi telefon ise cokkaliteli
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4Crumby

quote:

Orijinalden alıntı: servetportakal

sondaki video hangi şarkının klibiydi?

gym class heroes - stereo hearts

teşekkürler, baya güzel bir şarkıymış. c
  • güzel cihaz ama o paraya daha iyisini alırım..

ayrıca videolar cansız ne yav...adam striptiz mi yapcak size...
  • Anlatım her zaman ki süper telefonda hem dokunmatik hem qwerty klavye hemde minik ayrıyetten E-mail olayı çok hoşuma gitti başka bir incelemede görüşürüz
  • Bana kalirsa bir telefon flash desteklemiyorsa bitmiştir ben internete girerim youtube'dan muzik dinlerim bu telefonla yapamayacaksak.alacak kişiler sanırım bbm için alırlar.
  • zamanında bb 9000 sonrasında 9700 sonrasındada 9800 sahibiydim ve bidaha asla bb almayacağım Anneme hediye ettim 9800 üde :) vede HTC EVO 3D ye geçiş yaptım. bb flash siteleri desteklemediği sürece bb kaybetmeye mahkum. Bidaha asla almayacağım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Kaan abi, CodeMachine keyif alsın diye amuda kalkıp anlat olur mu? telefon işte ne bekliyorsun? ne yeniliği var ki?

Dost acı söyler, ben buradaki editörleri aşağılamıyorum, eleştiriyorum. Arkalarında bu kadar büyük ve sadık bir izleyici kitleleri var ve kendilerine güvenip daha rahat davransınlar istiyorum. Benim için önemli değil, izlemem geçerim ama bu kadar potansiyeleli olan editörlerin ve internet sitesinin kaliteyi daha üste çıkarmasını bizden çok onlar istemez mi? Benim yaptığım işte yapıcı her türlü eleştiriye açığım, eğer işinde ilerlemek istiyorsan eleştirilere açık olmalısın, kafana yatarsa yaparsın yatmazsa yapmazsın bu kadar basit. Editörlere yalakalık yapmak onlara iyilik değil kötülüktür.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Kaan abi, CodeMachine keyif alsın diye amuda kalkıp anlat olur mu? telefon işte ne bekliyorsun? ne yeniliği var ki?

Dost acı söyler, ben buradaki editörleri aşağılamıyorum, eleştiriyorum. Arkalarında bu kadar büyük ve sadık bir izleyici kitleleri var ve kendilerine güvenip daha rahat davransınlar istiyorum. Benim için önemli değil, izlemem geçerim ama bu kadar potansiyeleli olan editörlerin ve internet sitesinin kaliteyi daha üste çıkarmasını bizden çok onlar istemez mi? Benim yaptığım işte yapıcı her türlü eleştiriye açığım, eğer işinde ilerlemek istiyorsan eleştirilere açık olmalısın, kafana yatarsa yaparsın yatmazsa yapmazsın bu kadar basit. Editörlere yalakalık yapmak onlara iyilik değil kötülüktür.

Bir daha ki videoda şortla görüşmek üzere

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.