Şimdi Ara

Altın Yatırımı Yapmak isteyenler için Fırsatlar... (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.325
Cevap
61
Favori
128.136
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Neden bu riske giriyorsunuz.Fiziki altın almak çok riskli.kargoda kaybolabilir.
    Bozdurmak için kuyumcu kuyumcu gezmeniz gerekir.
    Zaten şuanda kuyumcularda altın yok.Darphanede dahi yok.Satılan altınların hepsi hayali.
    Altınlar 1 hafta sonra kargoya verilecek.
    Ayrıca fiziki altına hücum olduğu için işçilik çok arttı.

Bunun yerine bir bankaya gidin ve kendinize bir altın hesabı açtırın.
    internet üzerinden bu altını alın.

Şuanda internette altının gramı 80.50 lira.10 gr alsanız 805 lira eder.
    Fiziki altını size 904 liraya veriyorlar.90 lira bonus verecek size gelir 814 lira.9 lira kargo ve işçilik ödemiş olursunuz.

Nacizane tavsiyelerim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_C@BB@R

quote:

Orijinalden alıntı: zs_is

quote:

Orijinalden alıntı: By_C@BB@R

Arkadaşlar GG de uygun altın satan varmı şuanda hala?

http://urun.gittigidiyor.com/mucevher-saat/nadir-gold-10-gr-kulce-altin-ucretsiz-kargo-83353344

Bonus ile alınırsa...

Bunu sattığımızda ne kadar zarar ediyoruz acaba.
    Kuyumcular öldürüyor fiyarı çünkü.

bir önceki sayfayı kontrol edersen bazı arkadaşlar kuyumculara sormuş 830 satışı 810 da alışları imiş yani alış satış farkı 20 tl oluyor bu durumda

905 tl 10 gr fiyatı 905 - 90.50 bonus =814.50 ye geliyor şuan

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetix82

bu 2 tl daha düşük.
    http://urun.gittigidiyor.com/mucevher-saat/iar-sertifikali-sifir-10-gram-sertifikali-83352813

2 tl ucuz ama karga ücretli ve satan arkadaş kimdir bilmiyorum benim gösterdiğim sayfa Nadirgold resmi sayfası hatta internette nadir gold diye aratın gitti gidiyor dan ürün alıcam deyin kendileride evet sayfa bizimdir diyorlar ücretsiz kargo ve sigortalı gönderiyorlar vade farksız 6 taksit imkanı da var bonus a

• Salı günü fiyat 870 liraydı nadir'de. Aslında altında bir artış olmadı ama serbest piyasada her ne hikmetse talep artınca fiyatlar arttı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: storm

Salı günü fiyat 870 liraydı nadir'de. Aslında altında bir artış olmadı ama serbest piyasada her ne hikmetse talep artınca fiyatlar arttı.

gün olarak hatırlamıyorum ama altın gram bazında 77 seviyelerine indi ama şuan 80 civarında ondan dolayı fiyat oynaması normal..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xquba

quote:

Salı günü fiyat 870 liraydı nadir'de. Aslında altında bir artış olmadı ama serbest piyasada her ne hikmetse talep artınca fiyatlar arttı.

gün olarak hatırlamıyorum ama altın gram bazında 77 seviyelerine indi ama şuan 80 civarında ondan dolayı fiyat oynaması normal..

Türkiye piyasasında hiç 77 seviyesine inmedi, en alt 79 idi, çünkü ons gündüzleri hep 1360 ve üzeriydi. 1320'lere düştüğünde gece idi.
  • http://urun.gittigidiyor.com/mucevher-saat/iar-sertifikali-kulce-altin-10-gram-sertifikali-83352813

Arkadaşlar bu satis benimdir .Direk kapalicarsidan alinip satilan İAR altindir

Kargo ucretsizdir.

bu fiata 6 taksit vardir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enginbeyist -- 18 Nisan 2013; 11:57:01 >
  • Şuan Türkiye'de talep patlaması nedeniyle şişen bir piyasa var, dünya satıyor biz alıyoruz, inşallah ons artarda daha fazla zarar etmeyiz. Bu alan arkadaşlarda kar eder, yoksa alt taraf tehlikeli bir kuyu. Karanlığa iyice yaklaştık zaten.
  • quote:

quote:

quote:

Türkiye piyasasında hiç 77 seviyesine inmedi, en alt 79 idi, çünkü ons gündüzleri hep 1360 ve üzeriydi. 1320'lere düştüğünde gece idi.

@storm

77 seviyelerinden alım yapabilirdim sabah erken vakit banka üzerinden alım yapabiliyorsan mümkün oluyor ama tabi maddiyat olmadığından alım yapamadım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

@storm

77 seviyelerinden alım yapabilirdim sabah erken vakit banka üzerinden alım yapabiliyorsan mümkün oluyor ama tabi maddiyat olmadığından alım yapamadım.

Bankaciyim 78.50 altinda bir alim firsati olmadi son 1 haftadir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: devilish_

quote:

quote:

quote:

quote:

@storm

Bankaciyim 78.50 altinda bir alim firsati olmadi son 1 haftadir

Anladım ben hem piyasadan hemde bankadan kontrol ediyorum 77 dip fiyatı piyasada mevcut idi bankada tam o fiyat güncellemesi mevcut olmaya bilir yanlış bilgi verdiysem özür.

Düzeltme için teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: #berk

quote:

Orijinalden alıntı: jacktheblack

quote:

quote:

An itibari ile şurası çok uygunhttp://urun.gittigidiyor.com/mucevher-saat/10-gr-iar-gram-altin-ucretsiz-kargo-harem-altin-83255853 (%10 bonus vardı diye hatırlıyorum )
    Ben 10 gün daha beklemeyi düşünüyorum.

Dün bu paylaştığım linkten bugün 874TL'ye 10 gram altın aldım.
    %10 bonus düşünce 787TL'ye geldi bana.
    Şuan "tek seferde alışverişle" alınabilecek en uygunu buydu sanırım. Şimdi fiyat 8 TL artmış gerçi.

Önümüzdeki 15 gün içinde de garantinin 1000TL nakit avans fırsatından yararlanıp alacağım. Bir de birikmiş paramla bir 10 gram + 2 çeyrek + 2 gram aldım mı tamamdır. Nikahları nişanları kurtarmış oluruz

garantinin nakit avans olayı nedir?

Kişiye özel olabilir. Mesaj geldi, 30 nisana kadar 1000 TL bonus avansı(nakit değilmiş bonus avansmış ama farketmez) 4TL'den veriyorlar 4 ay taksitle 1 hazirandan itibaren geri ödüyorsun.

İsterseniz deneyin: AVANS yaz kartının son 6 hanesini yaz 05327523340'a gönder.

Peki, kartımıza yüklenen bu 1000 tl,lik bonusu gg de kullanabiliyormuyuz?.Yani site kartımızdaki bonusla alısveriş yapptırıyormu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Salı günü Nadir gold dan 3 lü yarım altın aldım 862,9 tl ye ( 86 sı bonus geri iade edildi,etti mi 777 tl) , sabah kargo elime geldi, ögle arasında sordugum ilk kuyumcu 820 tl verdi,hayırlı olsun dedim sattım çıktım. 6 taksit ödüyorum, 40tlden fazla kar edip,nakit para geçiyor elime.

Buradan iki çıkarım yapabiliriz;

Gittigidiyordan altın almayın,şöyle olur böyle olur diyenlere birinci mesaj,
    Nadir gold dan da güvenle temin edebilirsiniz bu da ikinci mesaj.

Not: 4. kez altın alışverişi yaptım, bunun bir kaç tanesi de harem_altın dan yapıldı,onda da problem cıkmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okan_mersin -- 18 Nisan 2013; 14:11:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: clls

quote:

quote:

quote:

quote:

An itibari ile şurası çok uygunhttp://urun.gittigidiyor.com/mucevher-saat/10-gr-iar-gram-altin-ucretsiz-kargo-harem-altin-83255853 (%10 bonus vardı diye hatırlıyorum )

Şuan "tek seferde alışverişle" alınabilecek en uygunu buydu sanırım. Şimdi fiyat 8 TL artmış gerçi.

Önümüzdeki 15 gün içinde de garantinin 1000TL nakit avans fırsatından yararlanıp alacağım. Bir de birikmiş paramla bir 10 gram + 2 çeyrek + 2 gram aldım mı tamamdır. Nikahları nişanları kurtarmış oluruz

Kişiye özel olabilir. Mesaj geldi, 30 nisana kadar 1000 TL bonus avansı(nakit değilmiş bonus avansmış ama farketmez) 4TL'den veriyorlar 4 ay taksitle 1 hazirandan itibaren geri ödüyorsun.

Peki, kartımıza yüklenen bu 1000 tl,lik bonusu gg de kullanabiliyormuyuz?.Yani site kartımızdaki bonusla alısveriş yapptırıyormu?

Bonus kullanılan heryerde kullanılıyor sanırım. Aksi bir madde yok.

http://www.bonus.com.tr/pages/kampanyalar-bonus-kampanyalar.aspx?campaignId=1946&title=1000+tl+avans+bonus!+ustelik+sadece+4+tl+ve+geri+odemesi+4+taksitle!&b=

Gittigidiyorda bonus kullanılıp kullanılmadığını hesaba katmamıştım ben. Bonusların sanal alışverişte kullanıldığını teyid etmek lazım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: clls

quote:

quote:

quote:

quote:

Bonus kullanılan heryerde kullanılıyor sanırım. Aksi bir madde yok.

http://www.bonus.com.tr/pages/kampanyalar-bonus-kampanyalar.aspx?campaignId=1946&title=1000+tl+avans+bonus!+ustelik+sadece+4+tl+ve+geri+odemesi+4+taksitle!&b=

Gittigidiyorda bonus kullanılıp kullanılmadığını hesaba katmamıştım ben. Bonusların sanal alışverişte kullanıldığını teyid etmek lazım.

Bildigim kadarıyla gg'de bonus kullanımiyla ilgili link yok.Fakat bonubon'da "bu alışverişinizi bonusunuzla yapabilirsiniz"diye popup var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• birtakim kuyumcularin yatacak yeri yok

14 ayar 4,50 gr kolyeye 650 tl fiyat cekti

ulan sanki saf altin... ondan bile pahali

• quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

birtakim kuyumcularin yatacak yeri yok

14 ayar 4,50 gr kolyeye 650 tl fiyat cekti

ulan sanki saf altin... ondan bile pahali

6 gramına 230 verdim. 1 hafta önce.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pisfizikci

quote:

Hocam peki bu 10 gr İAR kuyumcuda kaça gider?

Bugün gittim kuyumcunun birine.

Dedim külçe altın var mı yok ama yarın gelecek dedi. Ne kadar diye sorunca 830dan veririz dedi. Satsam ne kadar dedim 810dan alırım dedi. Şuan kafadan 20 küsür TL kardayım. Fakat bu altın işi ne olacağı belli olmaz.

Kuyumcular böyle oynak zamanlarda fazla fiyat çekiyorlar. Durağan zamanlarda kuyumculardan almak lazım sanırım bu tür durumlarda bankalardan veya internetten almak sanki daha karlı gibi.

Bu işi uzun süredir takip eden arkadaşların yorumu daha geçerlidir tabi.

1gr iar 81,8 den verdim bu gün

• Arkadaşlar bu İAR ya da benim aldığım Nadir Gold'un arasında ne fark var fiyat olarak farklılar aynı gramdakiler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sentez* -- 18 Nisan 2013; 15:58:27 >
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.