Şimdi Ara

AUDI SAHIPLERI VE ADAYLARININ BIRLESTIGI TOPIK (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.240
Cevap
18
Favori
229.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlginc falla sonradan taktırılınca daha pahalıya gelmesi lazım.Bizim ustalar başını kaşısa işcilik istiolar.

Bende sis farı taktırcam ama dogusoto ankaradan koray bey serviste daha pahalıya gelir dedi.Park sensoru neden ucuz anlamadım :D

ipod taktırırsan bilgi vermeyi unutma :)

http://www.zaftig.net/node/327

yukarıdaki linkte ipod u baglıolar a3 e :) ama 450 ytl lik 1islem gibi gozrunmuor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseaz -- 18 Nisan 2006; 12:31:50 >
  • ipod olayı güzel olabilir gerçekten, bende düşünüyodum ama hiç araştırmadım açıkçası.. tabiiki önce bir ipod almam lazım

Makif13 ve MHS82, arabalarınız hayırlı olsun, artık bir dahaki buluşmalarda sizleride aramızda görmek isteriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aerobero -- 18 Nisan 2006; 14:02:37 >
  • Bugun dosusotonun sitesine girdim ve 3-4 tane audi servis elemanın mailini alıp mail attım.Sis farı taktırmak istiorum montaj işcilik vs. toplam ne kadar olur dedim.

2 farklı cevap geldi.Diger maillar da gelince ortalık şenlenecek gibi

quote:

Montajı uygundur tahmini 1.400 YTL civarı tutarı vardır.Detaylý bilgi için
    görüþebiliriz.

Saygýlarýmla,

Murat EROGLU
    212 346 46 78

buda diger cevap..YAni birisi 2 katı fiyat istiyor.

quote:

Parça fiyatý 650 ytl.
    Ýþçilik fiyatý 170 ytl.
    Yetkili serviste yapılırsa garanti kapsamı dısında kalmaz.

Saygýlarýmla...

Peki bunun sebebi nedir?Adam kazıklamak mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseaz -- 18 Nisan 2006; 14:22:53 >

• Teşekkürler aerobero.. Aranızda bulunmayı ben de isterim. Umarım sonraki ilk buluşmanıza kadar otomobil hazır olur. Ancak tahminim temmuz ayının ilk haftası gibi teslim olunacağı yönünden...Hepinize güzel günler dilerim...
  • benımde bı r A3 um oldu sonun dA 1,6 fsı
    s lıne ambition yanlız tek sorun temmuz basi gelmesi
  • aracimin ozellikleri......

1,6 fsı coupe ambition siyah
    opsiyon olarak fazla bilgi edinemedigim icin ve bole bir organizasyondan haberim olmadigindan
    s liine eletrikli acilir tavan kol dayama park sensoru cok fonksiyonlu direksiyon eklettim
    ama da sonra bu sayfa sayesinde eksiklerimin farkina vardimornegin bi x enon far gibi gerci
    da sonra sordugumda ogrendımkı 1500 € gibi bi arti getiriyormus gerek gormedim

tum arkadaslarin msj larini okudum fakat hic s line la karsilasmadimtercih etmemenizin nedeni nedir?
  • quote:

Orjinalden alıntı: sertac35

aracimin ozellikleri......

opsiyon olarak fazla bilgi edinemedigim icin ve bole bir organizasyondan haberim olmadigindan
    s liine eletrikli acilir tavan kol dayama park sensoru cok fonksiyonlu direksiyon eklettim
    ama da sonra bu sayfa sayesinde eksiklerimin farkina vardimornegin bi x enon far gibi gerci

tum arkadaslarin msj larini okudum fakat hic s line la karsilasmadimtercih etmemenizin nedeni nedir?

Öncelikle hayırlı olsun, çok güzel bir araç olmuş.. Bu aracın hemen hemen aynısı benim yeni taşınacağım sitede var. S line, ama onda dir.kumanda yoktu, ancak deri koltuklar vardı... gerçekten güzel gözüken bir araç, özellikle sline cantları bence harika...

Şahsen Sline paran varsa ve görselliğe önem veriliyorsan alınabilir.. ama benim için gerek maddi olarak gerek ben konfor istediğim için tercih sebebi olmadı...
    Ancak o güzel araca hakikaten xenon far yakışırdı...

• SİZİN BASKA OLMASSA OLMAZLARINIZ VARMIDIR
    VARSA FIYATLARINIDA BILIYORSANIZ SEVINIRIM
    MEDİAL İC DEKOR NEDIR EKLENMESİİ GEREKEN BİR OZELLİKMİDİR
  • medial aliminyum ic dekor , bence baya guzel ve sportif duruyor.Benimkinde var.Az bise gorunuo şu resimden :)

http://img44.imagevenue.com/img.php?loc=loc272&image=40802_15042006101.jpg
  • abi ilgine cok tesekkurler saolasın........
  • quote:

aracimin ozellikleri......

oncelikle hayirli olsun.Opsiyon listesi iki sayfa oncesinde vardi buraya tekrar koyayimhttp://rapid share.de/files/11067959/A3.pdf.html rapid ile share arasindaki boslugu alirsan opsiyon listesine ulasirsin.Kol dayama a3 lerde biraz dizayn olarak kotu yerde cok fazla gereksinim duyarmisin bilmem ama bence gereksiz.Xenon olayi apayri onu soylemeden gecemeyecegim xenonsuz alipta pisman olmayan gerecekten yok.Sline birde arac xenonsuz dusunmek bile istemiyorum yani cok iyi dusun xenon a3 e baska bir hava katiyor.S line alsaydim dedigim cok oldu ama malesef siparis edemedim ama slinenin koltuklari bile yeter bence cok guzel bir arac gelicek hayirli ugurlu olsun(xenonlu olsun insallah).

• bir kac yeni resim daha

AUDI SAHIPLERI VE ADAYLARININ BIRLESTIGI TOPIK

AUDI SAHIPLERI VE ADAYLARININ BIRLESTIGI TOPIK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi audilover -- 19 Nisan 2006; 14:48:34 >
  • tesekkur ederım.... bende cok isterinm x enon luyu fakat cok fark var be yaaaa 1500 gbi diyo bayi bukadari cok degilmii fara benim gelcek olan far nasil ki yine halojen far deilmidir bariz sari far deildir herhalde

bide bilginiz varmi arkadaslar s line de quattro ozelligi varmi cunku
    s line opsiyonunun yanında parentez icinde(quattro) yaziyo
  • ya arkadaslar kafam cookkarıstı x enon suz bi arkadas orjinal far durumu hakkinda bilgi verebilirmi
    nasildir rengi ve goruntusu hakkında inanin cok huzursuz oldum cokmu kotuuu
  • Arkadaşlar,
    Ankara Doğuş oto servisiyle ipod kurulumu hakkında konuştum.Malesef ordaki ustanın soylediği ipod için kurulumu yaptığında cd playerin devre dışı bırakıyorlarmış,ikisi arasında bir tercih yapılması lazım anlaşılan,ayrıca ne kadar ipod altyapısını govdenin altına yapsalarda küçük bir kablo gözüküyor bu da güzelim a3 e yakışmayacak bir görüntü.(150 ytl fiyat biçtiler)
    Yabancı A3 sitelerinde değişik çözümler üretmişler,aşağıdaki linkde bir örnek var Phatbox adında.
    http://forums.audiworld.com/a3/msgs/47317.phtml
    Türkiyedede bu tip çözümler üretmedikleri takdirde ipod taktırma işinden vazgeçtim.Hem fonksiyon hemde görsel açıdan aldığım cevaplar beni kesmedi.
    Yine servisle park sensörü taktırılmasını konuştum,Orjinal park sensörü 350 ytl artı 100 ytl işçilik alırız 450 ytl orjinal park sensörünü aynı görünümde takarız cevabını aldım.
    Ziebartın internet sitesinde yazan film fiyatı 350$ civarı bana gayet tuzlu geldi.Pazarlıkla kaça iner bilmem.
    Kaput koruma filmide istiyordum ama bu fiyatlarla cok zor.
    Haberiniz olsun audiciler...

• Yeni alan arkadaşların hepsine hayırlı uğurlu olsun araçları..Allah güle güle eskitmeyi nasip etsin..

Bizim iş yattı bende yine A3'süz ortalarda kaldım..Neyse başka bi bahara artık..
  • quote:

tesekkur ederım.... bende cok isterinm x enon luyu fakat cok fark var be yaaaa 1500 gbi diyo bayi bukadari cok degilmii fara benim gelcek olan far nasil ki yine halojen far deilmidir bariz sari far deildir herhalde

bariz sarı far gelirse şaşırma :D falla bende pismanım xenon suz aldıgıma , aydınlatması cok zayıf geliyor bana :(

Bu arada bugun audi magazin die dergi geldi.Orda quattronun a3lerde sadece 2.0 FSI ve TDI motorlarda olacagı yazıyordu.Senin arac 1.6 mı ? Ama cok fazla bilgim yok bu konuda.

Eger siparis verseydim bende senin aractan alıcaktım ki cok pişmanım 3 ay bekleyeme die ambiente aldım..

Gule gule kazasız belasız kullan :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseaz -- 20 Nisan 2006; 0:10:53 >

• quote:

Orjinalden alıntı: MHS82

Arkadaşlar,
    Ankara Doğuş oto servisiyle ipod kurulumu hakkında konuştum.Malesef ordaki ustanın soylediği ipod için kurulumu yaptığında cd playerin devre dışı bırakıyorlarmış,ikisi arasında bir tercih yapılması lazım anlaşılan,ayrıca ne kadar ipod altyapısını govdenin altına yapsalarda küçük bir kablo gözüküyor bu da güzelim a3 e yakışmayacak bir görüntü.(150 ytl fiyat biçtiler)
    Yabancı A3 sitelerinde değişik çözümler üretmişler,aşağıdaki linkde bir örnek var Phatbox adında.
    http://forums.audiworld.com/a3/msgs/47317.phtml
    Türkiyedede bu tip çözümler üretmedikleri takdirde ipod taktırma işinden vazgeçtim.Hem fonksiyon hemde görsel açıdan aldığım cevaplar beni kesmedi.
    Yine servisle park sensörü taktırılmasını konuştum,Orjinal park sensörü 350 ytl artı 100 ytl işçilik alırız 450 ytl orjinal park sensörünü aynı görünümde takarız cevabını aldım.
    Ziebartın internet sitesinde yazan film fiyatı 350$ civarı bana gayet tuzlu geldi.Pazarlıkla kaça iner bilmem.
    Kaput koruma filmide istiyordum ama bu fiyatlarla cok zor.
    Haberiniz olsun audiciler...

Ya benim anlamadıım orjinal park sensorunu fabrikadan siparis ettiginde 900ytl ye falan geliyor?Bunlar 450 ye ne takacaklar merak ettim..

Bende sis farı taktırmak istiorum ama , biri 700 olur dedi digeri 1.400 dedi kafam karıstı.Bunlarda bi pislik dusuno ama nedir anlayamadım..

bu arada bu nedir?

http://www.ecstuning.com/stage/edpd/pagebuild_v2.cgi?make=Audi&engine=2.0T&model=A3&submodel=FWD&category=Interior&subcategory=Stereo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseaz -- 19 Nisan 2006; 20:27:38 >

• quote:

tesekkur ederım.... bende cok isterinm x enon luyu fakat cok fark var be yaaaa 1500 gbi diyo bayi bukadari cok degilmii fara benim gelcek olan far nasil ki yine halojen far deilmidir bariz sari far deildir herhalde

quatro 1.6 larda malesef yok.Xenonsuz alanlardan hic kimse memnun deil aydinlatmasi gercekten cok kotu ve ayni zamanda goruntusu cok kotu sari bir isik bence hic dusunme sonra cok pisman olabilirsin...
  • A3 hakkında merak ettiğim bir konuyu satıcısına da sormayı unuttum. Eminim sizler biliyorsunuzdur. A3'te ESP standart mı yoksa opsiyon mu ? Doğuş otomotiv'de bana verilen kitapçıklarda ESP standart olarak görünüyor ve açık gri renk ile işaretlenmiş. Ancak bu sitede yayınlanan opsiyon listesinde opsiyon olarak fiyatı ile birlikte yayınlanmış durumda. Audi.com.tr'de ise bu konuda net bir bilgi göremedim. Bilgisi olan var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.