Şimdi Ara

AUDI SAHIPLERI VE ADAYLARININ BIRLESTIGI TOPIK (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.241
Cevap
18
Favori
229.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bana da az geldi vw grubunun 1.9luk daha güçlü 115 hp(a4 de var);2.0 da 2bin Euro pahalı ama 140 hp;Acaip işler bunlar
  • Arkadaşlar 2 yıllık bekleme sonrasında nihayet aldım.
    Konfigürasyon:

1.6 FSİ coupe
    Brilliant black
    Ambiente
    Vienna siyah deri
    Ön koltuk ısıtma
    Navigasyon system plus
    BOSE sound sytem
    ESP
    Çok fonksiyonlu deri direksiyon
    Bluetooth telefon sistemi
    Sesli diyalog

Denizli Batı Otomotiv'den aldım. Aslında İstanbul'da oturuyorum. Arabayı alırken hiç Denizli'ye gitmedim, İstanbul'da teslim aldım. En fazla indirimi Denizli yaptı. Toplam 36775 Euro'ya maloldu. Tartışmaya katılmak istemedim. Ben 2 yıldır bu araçla yatıp kalkıyorum. Aldım ve nihayet rahatladım. Ben şanslıydım.Kendimegöre ne alacağımı biliyordum. Piyasada birçok değişik araba çok farklı fiyatlara satılıyor. Herkes herkesin söylediklerinden inkar etsek de etkileniyor. Darısı sizin de kndinize göre bir arabyı almanız.

Not: Arabayı 25 Mart 2006'da aldım. Bir önceki arabam öğrenciliğimden kalma Fiat Palio idi. Yeni arabam ile farkettiğim bir şeyi sizle paylaşmak istiyorum. Arabayla İstanbul'da seyahat ederken, diğer araçlardan daha hızlı gitmediğim halde öndeki araca yaklaştığımda genellikle (çoğunda da diyebiliriz) bana yol veriliyor. Dikiz aynasından bakıldığında sanırım diğer sürücüler A3'e yol veriyorlar gibi geliyor bana. Belki de otomobili yeni aldığım için bana öyle geliyordur. Fakat kesin birşey söyleyebilirim ki; acil bir işim olduğunda Palio ile öndeki araçtan YOL İSTEDİĞİMDE bana bu kadar kolay yol verilmezdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a3fan -- 29 Mart 2006; 13:02:57 >

• hayirli olsun a3fan gule gule kazasiz belasiz kullanmani dilerim.E artik resimlerinden bizi mahrum birakmazsin umarim.Navigasyon sistemi ve icini cok merak ettim acikcasi.Tekar gule gule kullan...

Note:Gercekten yazdiginda haklisin yol alma acisindan rahat bir araba soldan giderken genelde araclar yol veriyorlar...

quote:

Orjinalden alıntı: a3fan

Arkadaşlar 2 yıllık bekleme sonrasında nihayet aldım.
    Konfigürasyon:

1.6 FSİ coupe
    Brilliant black
    Ambiente
    Vienna siyah deri
    Ön koltuk ısıtma
    Navigasyon system plus
    BOSE sound sytem
    ESP
    Sesli diyalog

Denizli Batı Otomotiv'den aldım. Aslında İstanbul'da oturuyorum. Arabayı alırken hiç Denizli'ye gitmedim, İstanbul'da teslim aldım. En fazla indirimi Denizli yaptı. Toplam 36775 Euro'ya maloldu. Tartışmaya katılmak istemedim. Ben 2 yıldır bu araçla yatıp kalkıyorum. Aldım ve nihayet rahatladım. Ben şanslıydım.Kendimegöre ne alacağımı biliyordum. Piyasada birçok değişik araba çok farklı fiyatlara satılıyor. Herkes herkesin söylediklerinden inkar etsek de etkileniyor. Darısı sizin de kndinize göre bir arabyı almanız.

Not: Arabayı 25 Mart 2006'da aldım. Bir önceki arabam öğrenciliğimden kalma Fiat Palio idi. Yeni arabam ile farkettiğim bir şeyi sizle paylaşmak istiyorum. Arabayla İstanbul'da seyahat ederken, diğer araçlardan daha hızlı gitmediğim halde öndeki araca yaklaştığımda genellikle (çoğunda da diyebiliriz) bana yol veriliyor. Dikiz aynasından bakıldığında sanırım diğer sürücüler A3'e yol veriyorlar gibi geliyor bana. Belki de otomobili yeni aldığım için bana öyle geliyordur. Fakat kesin birşey söyleyebilirim ki; acil bir işim olduğunda Palio ile öndeki araçtan YOL İSTEDİĞİMDE bana bu kadar kolay yol verilmezdi.

• quote:

Orjinalden alıntı: a3fan

Arkadaşlar 2 yıllık bekleme sonrasında nihayet aldım.
    Konfigürasyon:

1.6 FSİ coupe
    Brilliant black
    Ambiente
    Vienna siyah deri
    Ön koltuk ısıtma
    Navigasyon system plus
    BOSE sound sytem
    ESP
    Sesli diyalog

Hocam hayırlı uğurlu olsun..Güle güle kullan!!Allah kaza bela göstermesin

Artık resim bekliyoruz..Haberin olsun

• bendede a3 var 2006 model 1.6 fsi ama cd calar 28 üstüne cıktıgı zaman bir müddet sonra 20 40 saniye kadar ses kasiyo normalmı ?
  • bendede a3 var 2006 model 1.6 fsi ama cd calar 28 üstüne cıktıgı zaman bir müddet sonra 20 40 saniye kadar ses kasiyo normalmı ?
  • a3 te tiptronic şanzımanda bi kilitlenme yaşıyorum araba 3 vitesten asagı dusmuyor durdugumda bile 3 vitesten kalkıs yapıyor????
    arabayı daha bugun aldım bu nasıl bi problemdir??
  • quote:

Orjinalden alıntı: jacquesrebbell

a3 te tiptronic şanzımanda bi kilitlenme yaşıyorum araba 3 vitesten asagı dusmuyor durdugumda bile 3 vitesten kalkıs yapıyor????
    arabayı daha bugun aldım bu nasıl bi problemdir??

ilginç bir sorun gerçekten, daha yeni almış olman dahada ilginç.. aldığın yer ilgilenecektir mutlaka...
  • quote:

Orjinalden alıntı: kataraman

bendede a3 var 2006 model 1.6 fsi ama cd calar 28 üstüne cıktıgı zaman bir müddet sonra 20 40 saniye kadar ses kasiyo normalmı ?

Normal olduğunu sanmıyorum, niye normal olsunki? ama ben daha 28 şarkılık cd dinlemedim açıkçası...
  • DOSTUM HEMEN SERVİSE GİT HİÇ NORMAL DEĞİL
  • yannıs anlasıldı benim dedigim 28 ses seviyesi gerci bende 2005 a3 vardı ondada sorun vardı heralde normaldir
  • quote:

Orjinalden alıntı: kataraman

yannıs anlasıldı benim dedigim 28 ses seviyesi gerci bende 2005 a3 vardı ondada sorun vardı heralde normaldir

hmm... yok benimkinde bir sorun yok. ama bende bose var, normaller nasıl bilemeyeceğim...
  • Benim araba bu :) Biraz gec oldu ama utanıorum resim cekmeye millet gorgusuz der :D bugun cekebildim kuytu 1yerde :)

AUDI SAHIPLERI VE ADAYLARININ BIRLESTIGI TOPIK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseaz -- 9 Nisan 2006; 23:21:03 >
  • bütün A3 sahipleri araçlarınızı kazasız belasız kullanın.cok güzel arabalarınız var

AUDI SAHIPLERI VE ADAYLARININ BIRLESTIGI TOPIK
  • ALLAH KAZADAN BELADAN NAZARDAN SAKLASIN ALLAH BU ARACIN HAYALİNİ KURAN HEREKEZE NASİP EDER İNŞALLAH
  • Beyler kusuruma bakmayın ama, küçük bi sormak istiyorum. Hani araştır et falan diyenler olabilir belki de;

Audi'lerin internet sitesindeki fiyatları baz donanım liste fiyatları, yani örneğin A3 için Attraction donanım paketinin fiyatları bu verilen fiyatlar di mi?
    Yani mesela aynı şekilde A3 Sportback 1.6 Fsi'in Ambition paketinin standard, opsiyonsuz fiyatı ne kadar aranızda bileniniz var mı?
  • bu forumun eski sayfalarına bak bütün opsiyon fiatları var
  • ben zaten kendi soruma kendim cevap buldum, eyvallah..
  • audi'ciler noldu yaa, uyumayın, kimsesiz bıraktınız topicinizi...
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.