Şimdi Ara

Yeni Aveo 1.4 Kullanıcı Yorumları (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
197
Cevap
7
Favori
222.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Guncel... tekrar soruyorum bu 1.4 lt at son vites 3000 devir ile giderken hız ibresi kaçı gösteriyor bilen deneyen var mı?
  • selamlar

uzun zamandır B sınıfı araç arayışında yeni aveo 'yu aklıma soktunuz :) . geçen hafta deneme sürüşü yaptım araç benden tam not aldı B sınıfı için. detaylara girmeyeceğim zaten bilen biliyor. Antalyada genelde ş.içi için 1.4LT düşünüyorum. Baktım geçen yıl 8bin km yol yapmışım o yüzden dizel almak mantıklı gelmiyor yanılıyormuyum ?

2.el temiz bir 1.4lt manuel bakıyorum , bakalım parayı da denkeştirirsek almayı istiyorum inşallah nasipse.

"BENCE ALMA" diyen varmı "ŞU SEBPTEN ÖTÜRÜ" v.b. (çok yakıyor örn.)

ve 15 - 20k 1.4lt opak manuel 2.el fiyatı 26-27bin TL iyi fiyatmıdır ? (temiz olduğunu varsayarak)
  • Ben 7900 km 2011 Beyaz Renk Manul Vites LTZ aracımı 30000e satıyorum...Araçta herhangi bir sorun yok.Araçtan memnundum fakat babamlar memlekete yerleşecek ve aracı satıp 2.el jip almak istyorum malum köy yollarında bu araca yazık olur.
  • Guncel... tekrar soruyorum bu 1.4 lt at son vites 3000 devir ile giderken hız ibresi kaçı gösteriyor bilen deneyen var mı?
  • Valla kardeşim hiç dikkat etmedim ama 120-130 km civarı olabilir. İki hafta sonra bayramda uzun yola gideceğim, otoban düz yolda 125 kg. yolcu + orta halli bagaj şeklinde bakarım.
    Sormanın nedeni nedir?
    @fcolgecen
  • quote:

Orijinalden alıntı: fcolgecen

Guncel... tekrar soruyorum bu 1.4 lt at son vites 3000 devir ile giderken hız ibresi kaçı gösteriyor bilen deneyen var mı?

125 -130 arası bişeydi sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serguzest25

quote:

Guncel... tekrar soruyorum bu 1.4 lt at son vites 3000 devir ile giderken hız ibresi kaçı gösteriyor bilen deneyen var mı?

teşekkürler. ben son viteste 3000 deirde 100 km hız yptığını ve bununda özellikle ş.arası yolculukta hem seyir keyfi hem de yakıt tüketimi açısından rahatsız edici olduğunu duymuştum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: serguzest25

quote:

teşekkürler. ben son viteste 3000 deirde 100 km hız yptığını ve bununda özellikle ş.arası yolculukta hem seyir keyfi hem de yakıt tüketimi açısından rahatsız edici olduğunu duymuştum.

düzz yoldan bahsediyorsak kesinlikle 3 bin devirde o rakam olmaz. ama dik yokuş çıkarsın farklı olur.

• quote:

125 kg yolcu+3 orta boy valizle net 120 km hız yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi commandostigre -- 15 Ekim 2013; 16:38:03 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • commandostigre kullanıcısına yanıt
    TEŞEKKÜRLER..
  • Vallahi otobana girince araba uçuyor araba hızı çok seviyor bastıkça basasım geliyor gaza yokuşa 160 ile girip 160 ile çıkarsın boğulma ve hızda düşme olmuyor pusuyor 180de yerle bir gidiyor sanki aerodinamik adamlar yapmış abi kısacası mükemmel bir araba o fiyata
  • Arkadaşlar uzun zamandır Aveo 1.4 LTZ kullanıyorum fakat açıkçası Cruise Control'ü denemeye dahi gerek duymadı bu zamana kadar. Geçen gün kullanmak istedim fakat birtürlü devreye alamadım. Acaba özel bir işlemmi var bunun için. Devreye alınmış gözüküyor ekran üzerinde iconu aktif fakat istenilen hızı ayarlayıp ayağımı gazdan çektiğimde sabitlenmediğini görüyorum. Daha önce hiç kulalnmadım ve sistemin nasıl çalışacağını açıkçası bilmiyorum. Belki ben yanlış yapıyorumdur. Yaedımcı olabilirmisiniz?
  • Merhaba
    Öncelikle sol tarafta bulunan Cruise Control butonuna basıp sistemi aktif hale getireceksiniz. Aktif olduğunda gösterge ekranında beyaz renkli olarak görünecek. Sonra istediğiniz hıza kadar çıkacaksınız. Sol tarafta bulunan joystik'i aşağı(geri) yönde çekip bırakacaksınız. ve gazdan ayağınızı çekeceksiniz. Ekrandaki simge yeşile dönecek.
    Hızınızı artırmak isterseniz joystiki ileri yönde hareket ettireceksiniz. ve hızınız artacak.
    Hızınızı azaltmak isterseniz joystiki geri yönde hareket ettireceksiniz ve hızınız azalacak.
    Bir nedenden dolayı frene bastınız ya da debriyaja bastığınızda Cruise Control devreden çıkmış olur. tekrar aynı hıza ulaşmak için joystiki ileri yönde hareket ettirdiğinizde hafızadaki hıza tekrar ulaşırsınız.
    Uzun yolda Cruise Control kadar güzel birşey olamaz. hele hele 12-14 saat yolculuklarda. Bir müddet sonra gaz pedalında insanın ayağı uyuşur. onun için
    Cruise Control candır :D
    Kolay gelsin...

• Çok teşekkürler bilgilendirme için. Yakın zamanda bayağı uzun yola gideceğim. Kurtarıcı olacak gibi.
  • Arkadaşlar bende yeni bir aveo 1.4 lt kullanıcısı oldum.telefonum iPhone 5s ve telefonumu Bluetooth dan tanımladım,telefon görüşmemi yapabiliyorum ancak Müzikleri çaldıramıyorum.acaba iPhone ların Bluetooth kısıtlamasından mı bu durum?

• quote:

Orijinalden alıntı: jemjem

Arkadaşlar bende yeni bir aveo 1.4 lt kullanıcısı oldum.telefonum iPhone 5s ve telefonumu Bluetooth dan tanımladım,telefon görüşmemi yapabiliyorum ancak Müzikleri çaldıramıyorum.acaba iPhone ların Bluetooth kısıtlamasından mı bu durum?

kuvvetle muhtemel apple 'ın işgüzarlığı..

note2 android telefonumdaki tüm müzikleri bluetooth ile dinliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: TatanQa

quote:

Orijinalden alıntı: jemjem

Arkadaşlar bende yeni bir aveo 1.4 lt kullanıcısı oldum.telefonum iPhone 5s ve telefonumu Bluetooth dan tanımladım,telefon görüşmemi yapabiliyorum ancak Müzikleri çaldıramıyorum.acaba iPhone ların Bluetooth kısıtlamasından mı bu durum?

kuvvetle muhtemel apple 'ın işgüzarlığı..

note2 android telefonumdaki tüm müzikleri bluetooth ile dinliyorum

Ya iphone un suçu yokmuş Ben Direksiyondan modu değiştirip bluetooth yapmamışım.Düzeldi :)

• Aracın çekiş gücü yeterli midir?

• Selam hanıma yeni chevrolet aveo sedan alıcam 2012 veya 2013 otomatik benzinli acaba yakıt tüketimi nedir. Bilgi verirmisiniz lpg uyumlumu atmosferik motor mu. Yokuşlarda araç bayılıyor mu 1.4 alıcam. Bi bilgi verirmisiniz

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.