Şimdi Ara

Isıtıcı (UFO) alacağım ama hangi modeli alayım bilemedim. Yardımcı olabilir misiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
25.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi günler. Ev için ısıtıcı alacağım. UFO düşünüyorum. Ama nasıldır, beni idare eder mi bilemiyorum. UFO kullanmış veya çalışma sistematiğini bilen varsa, beni aydınlatırsa sevinirim. Çatı katında kalıyorum. Evim öyle büyük değil. Kaldığım yer de pek sert iklime sahip değil. Bursadayım. Hangi model UFO işimi görür acaba?

• Ufo gibi ürünleri alma hepsi aynı elektrik e çalışırsın illa alacaksan ufo diye marka bağımlısı olma hepsi aynı..
  • peki siz ne önerirsiniz?
  • arkadaşım özellikle ufo almanı şiddetle tavsiye ederim

ben 26 metrekare yere 3000 lik kumtel elite serisi aldım gayet memnun kaldım saddece flamentlere gelen sağ ve soldaki elektrik kablolarından bi tanesi yanana kadar en sonunda çok telli değilde tek bir kalın bakır telden ekleme yaparak hüç servise yollamadan kendim hallettim.ama arkadaşımda ufo vardı orjinal 1200 lük sürekli çalıştırdı maşallah canavar gibi bir sorun çıkmadı.halk arasında bu aletlerin genel adı ufodur.yani orjinal ufo olması kumtel arçelik vestel vs. olması önemi değildir.görenler ooo ufon hayırlı olsun der bu infrared ısıtcının markası ne diye sormazlar markasına dikkatli bakmasalar bile.sen orjinalınden şaşma derim.sakın kapasitesi düşük ürün almayasın az yaksın mantığıyla.neden dersen; minimum lacağın makina 1800 lük olsun en az.istenilen konfor sıcaklığına hemen getirir.diğeri 1200 lük olan ise konfor sıcaklığına gertirmek için sürekli çalışacak ve bu da sürekli elektrik çekecek demek.alabilirsen internette arat en ucuz bulduğun yerden orjinal ufo al kardeşim.ben benim kumtelden çok memnunum şu an bir sıkıntısı yok termostatı flan harika çalışıyor bir sıkıntısı yok .ayrıca metrekare olarak odan..nasıl bir oda.bunlarıda açıklarsan daha iyi olur.

saygılar

• Standart bir çatı katı işte. giriş kısmı mutfak yanında oda gibi yer ve arka tarafta küçük bir oda :) yer ve tavanlar ahşah yapıda, laminent. Peki önerebileceğiniz aletin linkini verebilir misiniz?

• teşekkür ederim. Dediğim gibi oda küçük.standart çatı katı işte. 2300 watt fazla gelmez mi ki?
  • Mesela hepsiburadada kumteller de var ve UFOdan ucuz. sizce aradaki fark nedir?
  • sanırım ben alsam 2 tane 1200'lük alırdım
  • Kumtel tavsiye etmem çünkü geçen yıl inceledim ve malzeme kalitesini hiç beğenmedim.Eve destek maksatlı lazımdı,Ufo pahallı geldi, Blue House aldım.Hem Türk malı, hem de 3 yıl garantiliydi.Gayet memnunum ama daha 1 yıl (ve dediğim gibi sınırlı) kullanıldı,dolayısıyla dayanıklılık ile ilgili sağlıklı yorum yapamam.
  • kaç watt alayım ona karar veremedim..UFO daha kaliteli sanırım.
  • arkadaşım 2300 lük al dedimya ama en düşük 2000 lik al..

sana nedenlerini yazdım orjibal ufo al gerisine karışma.

alabiliyorsan 3000 lik al ama fiyatı biraz tuzlu ama sen 2000 den aşağısını alma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: korfezgunesi

kaç watt alayım ona karar veremedim..UFO daha kaliteli sanırım.

bende ki kumtelin teleskopik başlığı plastikti ve yalama oldu bende duvar askı apartlarını başlığa taktım fotoğrafta ayrıntılı bakabilirsin.ayrıca sadece karşı tafa bakıyor ayarlama yapılamıyor şu an orjinal plastik başlık hemen yalama oldu orası bir kere metalden yapılır plastik o kadar ağırlığı nasıl tutsun.

birde uzun süre kullanmaya bağlı yanan kablonun yerine mavi kabloyuda kendim.sen daha kalitelisini al arkadaşım bu tarz şeyler bir kere alınır.

Isıtıcı (UFO) alacağım ama hangi modeli alayım bilemedim. Yardımcı olabilir misiniz?

• diğer fotolar

• işte kendi bulduğum çözüm

• kumtel elite

• bu mavi bakır kabloyu ben ekledim,orjinal kablosu eriyince o gün bugündür bi sıkıntısı olmadan çalıştı

• ufo yalan dolandan ibaret.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gerbera

arkadaşım özellikle ufo almanı şiddetle tavsiye ederim

ben 26 metrekare yere 3000 lik kumtel elite serisi aldım gayet memnun kaldım saddece flamentlere gelen sağ ve soldaki elektrik kablolarından bi tanesi yanana kadar en sonunda çok telli değilde tek bir kalın bakır telden ekleme yaparak hüç servise yollamadan kendim hallettim.ama arkadaşımda ufo vardı orjinal 1200 lük sürekli çalıştırdı maşallah canavar gibi bir sorun çıkmadı.halk arasında bu aletlerin genel adı ufodur.yani orjinal ufo olması kumtel arçelik vestel vs. olması önemi değildir.görenler ooo ufon hayırlı olsun der bu infrared ısıtcının markası ne diye sormazlar markasına dikkatli bakmasalar bile.sen orjinalınden şaşma derim.sakın kapasitesi düşük ürün almayasın az yaksın mantığıyla.neden dersen; minimum lacağın makina 1800 lük olsun en az.istenilen konfor sıcaklığına hemen getirir.diğeri 1200 lük olan ise konfor sıcaklığına gertirmek için sürekli çalışacak ve bu da sürekli elektrik çekecek demek.alabilirsen internette arat en ucuz bulduğun yerden orjinal ufo al kardeşim.ben benim kumtelden çok memnunum şu an bir sıkıntısı yok termostatı flan harika çalışıyor bir sıkıntısı yok .ayrıca metrekare olarak odan..nasıl bir oda.bunlarıda açıklarsan daha iyi olur.

saygılar

kesinlikle katılıyorum faydalı bilgi olmuş

• Ufo degil de elektrikli petek falan al. Yagli sistem olandan. Gecen yil Ufo ile isinamadim, bu yil normal soguklar icin klimeyi kullanacagim. Cok soguk olursa komur sobasini kullanirim.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.