Şimdi Ara

Mini Fırın Tavsiyesi (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
690
Cevap
10
Favori
330.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu biraz inceledimde Termikel mini fırınlar hakkında pek kullanıcı yorumları göremedim. Sizce alınırmı, kalitesi pişirmesi nedir ne değildir fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim arkadaşlar...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • egenin_efesi E kullanıcısına yanıt
    Merhaba bende dun Beko minifirin aldim 26lt olandan
    Eve gelince farkettim alt ust acip kapatma dugmesi yok.
    Siz sanirim bu firini kullanmissiniz problm olmuyormu bu.eski firinimda vardi alt ust secenegi simdi ne yalicam bilmiyorum.ins bu mesaji gorursunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • smnur S kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Dun bende beko minifirin 26 lt olandan aldim arceligin aynisi.
    Eve gelince farkettimki alt ust acip kapatacak dugme yok.
    Siz aldinizmi.memnun kaldinizmi.
    Su an kullanmaya korkuyorum ya iyi degilse diye.aldigim yerede gitsem parami geri vermezler sanirim.hic kullanmsdim dun aksam geldi gitsem verirlermi acaba

• Merhaba bu arcelik mf 26 lt lik modelimi kullandiginiz.
    Dun bende aldim alt ustu acma kapatma dugmesi yok .bu problem olmuyormu

• egenin_efesi E kullanıcısına yanıt
    12 yildir kullandiginiz urun arceligin hangi firini.
    Bende dun beko mf 26 lt aldimda.
    Acaba sizinkide bundanmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: lamyay

Merhaba bu arcelik mf 26 lt lik modelimi kullandiginiz.
    Dun bende aldim alt ustu acma kapatma dugmesi yok .bu problem olmuyormu

Merhaba, kullandığım model şu:

http://www.arcelik.com.tr/midi-firin-mf-44-keb-mini-midi-firin.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyozgurluk

fırında arçeliğin meı 44 modelleri çok iyi, beyaz olanını almıştım ben 300'e. Tavsiye ederim.

hocam siz ne zaman almistiniz şimdi fırınlar uçmuş mei 44 ü bende çok beğendim fakat sadede grisi var

• Acıyokraki kullanıcısına yanıt
    Ben bulunduğumyerin bayisinden aldım siz de bayiden alın daha iyi. Her bayide var
  • konuya hakim arkadaşlardan biri güncel modellerden tavsiye edilebilecek modelleri listelerse yararlı olacaktır ... arçelik, simfer, luxell, vd. hepsi olur ...
    açtığım konuda (tost makinesi) ben öyle yaptım, ilk günden bugüne kadar memnuniyet mesajları gelen ve zaten işçiliğini beğendiğim ürünleri ilk sayfaya listeliyorum daha yararlı oluyor ...
  • Arkadaşlar arçeliğin hangi modelini önerirsiniz ? Bütçe 400 TL..Kadayıf,börek pişiyor sürekli
  • Yoğurt yapan modellerden kullanan var mı öğrenciye uyar mi

400 lira bütçe var tek başıma öğrenciyim fırın almayi düşünüyorum tavsiyelere açığım

Arçelik alacağım büyük ihtimal reklamlarda 350tl lik firinin 270lere düştüğünü gördüm modelini göremedim gördükten sonra inceleyip Edit yaparım

• candogan62 C kullanıcısına yanıt
    Sizin tavsiyeniz ile bu fırını almaya karar verdim.Şuanda media markt da fiyatı 290 tl civarı.Acaba bu fiyata fırın alınırmı yoksa daha uygun bulabilirmiyim @candogan62

Bahsettiğim fırın mf44 keb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semba -- 7 Nisan 2016; 5:02:36 >
  • Ben hediye çeki kampanyası ile 225 liraya almıştım. 275 civarına bulursanız iyi fiyat.

• MF 44 EI olanını alacağım bende sitede 420 TL mağazasına gittim peşin 400 TL verebileceklerini söylediler. Fırının derinliği 60 cm fakat benim fırını üzerine koyacağım dolabımın derinliği 55 cm. Bu aradaki 5 cm fark çok engel olur mu ? Fırının ön ayakları ön tarafından kaç cm içeride acaba ? Ayaklar oturduktan sonra problem olmaz diye düşünüyorum ?
  • candogan62 C kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim bilgi için. @candogan62

• quote:

Orijinalden alıntı: eyozgurluk

Ben bulunduğumyerin bayisinden aldım siz de bayiden alın daha iyi. Her bayide var

Grisinden baska yoktu maalesef. Mei 44 dü aldık taksitli 400 e peşin 350 ydi biraz pahalı ama uzun sure kullanışlı olur eminim ki. Çok heycanlıyımm

• Merhaba ben ilkdefa mini fırın kullanmaya başlayacağım..Kullanıcılardan rica etsem kaba taslak kek börek yada herhangi pişirdiğiniz yemekleri kaç derece ve dakikada pişiriyorsunuz Birde ızgara özelliğini hiç kullandınız mı ? Şimdiden cevap verenlere çok teşekkür ederim.
  • Arçelik'in bu fırınında multifonksiyonel kullanım olduğu belirtilmiş. Fotoğrafta panelde göremedim ama kılavuzuna baktığımda fanlı ısıtma olduğu yazıyor. Sıcak hava üflediği için aynı anda 2 tepsi pişirir, diğer elektro turbo olan modellerde atl-üst+fan var bu da sadece tek tepsi pişirmeye olanak veriyor. Almamış olsam yeni çıkan modeli alırdım.

http://www.arcelik.com.tr/mini-firinlar-midi-firinlar-suf-5000-mgsi.html
  • enarr kullanıcısına yanıt
    Hocam ben yarın MF 44 EI almayı düşünüyordum peşin 400 TL'ye alacaktım bu dediğiniz yeni model ile çok fark var mı arasında hangisini önerirsiniz aradaki fiyat farkına değer mi sizce ?
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.