Şimdi Ara

Web Tabanlı Online Oyunlar (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
612
Cevap
13
Favori
1.860.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hükümdarlar bir Tarayıcı Tabanlı Kitlesel Çok Oyunculu Strateji Oyunudur. Hükümdarlar'da bir ülkeyi Bakır Çağından başlayıp Yelkenli Çağına kadar yönetirsiniz. Bu süre boyunca, ekonominizi oluşturabilir, teknolojiler keşfedebilir, askerler eğitebilir, gemiler yapabilir, binalar ve kaleler inşa edebilir, krallıklar oluşturabilir, düşmanlarınıza saldırabilir veya düşmanlarınızın kalelerini kuşatabilirsiniz.

Hükümdarlar 69 askeri ünite, 68 teknoloji, 14 askeri hüner, aşırı detaylı savaşlar ve başka bir tarayıcı tabanlı oyunun sunamayacağı bir şey sunar: iki veya daha fazla Lord arasında gerçek zamanlı kuşatmalar.

Hükümdarlar'daki strateji derinliği ve detayı, oyunculara nihai amaçları için birçok yol sunar. Bu nihai amaç, oyunun sonunda oluşacak kaos döneminden sağ kurtulmak ve en güçlü Lordlardan biri olmaktır.

Bazı askeri birimler
    Barbar
     Web Tabanlı Online Oyunlar

Yeniçeri

Lejyoner

ve onlarca askeri birim :)

• quote:

Orjinalden alıntı: ozgur1607

ya arkadaşlar şu penguen oyununda nasıl evine eşya alıyosun ya buy diyon becember felan diyon sonra başka siteye giriyi yardım edin lütfen

Eşya almak için coin'e diğer bir değişle paraya ihtiyacın var.Club penguindeki oyunları oynadıkça coinlerin artar.Bu şekilde eşya alırsın.Ama öncesinde sen paralı üyeysen bişeyler satın alabilirsin.Beleş üyelik yaptıysan olan parti vb. şeylerde herkese dağıtılan eşyalar vardır sadece bunları alabilirsin.Bunlarda bedavadır.Kırmızı ve mavi puffle(tüylü sevimli bir hayvan) almak tüm oyunculara açıktır yalnız coine ihtiyacın olur.
    Başka sorusu olan varsa söleyin yardımcı olabildiğim kadar olurum

• www.pokemoncrater.com
    Yaa nintendonun sitesi açılıo napicam bir yardım hiç fena olmaz
  • arkadaşlar bi yardım edin bana online web tabanlı indirmeden oynanan bi beyblade oyunu varmı

• quote:

Orjinalden alıntı: onr190797

www.pokemoncrater.com
    Yaa nintendonun sitesi açılıo napicam bir yardım hiç fena olmaz

Kapanalı 1.5 yıl oldu...
  • yav bu konu 2005 de açılmıştı yanlış hatırlamıyorsam şöle eskileri canlandırmayın yenilerini ekleyip koyun
  • Güzel oyunlarda var bu topicde ama kötü oyunlar dha fazla
  • PokEmonun Ne İşi Var Orda Ayrıcawww.sf-metalheart.com Ekle
  • www.pokemoncrater.com niye kapandı acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: cihan1049

www.powerchallenge.com a girin üye olduktan sonra futbolun keyfini çıkarın/ingilizce
    üyeliğe girdikten sonra multiplayer a tıklayın java istiyecek varsa contine gelecek tıklayın dolduktan sonra
    oyun odası seçeçeksiniz seçtikten sonra maç teklifi yollayarak oynuyorsunuz
    oyun knight taki gibi levellidir.

Çok ilginç bi oyun, ilk online futbol oyunuymuş.

• BEYLER DARKORBİTTEN FAZLA SÖZ EDEN YOK AYIP : AMA BENCE FAZLA İŞ YOK BU OYUNLARDA EN İYİSİ DOWLOAD OYUNLAR YANİ KNIGHT ONLİNE KAL ONLİNE VE LEGEND OF ARES
  • www.sonsavas.com

konusunuda actım simdilik DH den 3 kisiyiz ama insallah katılımlarınızla cogalırız.

kontor olayından korkmayın turkcell'liler rahatlıkla girebilir.çünkü bedava.
  • quote:

Orjinalden alıntı: skersy41

BEYLER DARKORBİTTEN FAZLA SÖZ EDEN YOK AYIP : AMA BENCE FAZLA İŞ YOK BU OYUNLARDA EN İYİSİ DOWLOAD OYUNLAR YANİ KNIGHT ONLİNE KAL ONLİNE VE LEGEND OF ARES

HORT
  • www.fallensword.com

arkadşalar bence bu oyunu bir deneyin gerçekten harika pazar kurmak pvp ler yaratık kesmek bildiğiniz knight gibi item falan duşuruousnz
    bence kesinlikle bir deneyin
  • Acaba bunun gibi bir konu mu açsam? Daha ayrıntılı olacak ve daha çok bilgi içerecek.
  • WorldOfDungeons - WoD , imzamda rehberi var

gerçekten mükemmel bi oyun
  • Size bildiğim oyunları söyliyim;www.sefigth.comwww.bitefight.com www.ikariam.comwww.darkorbit.comwww.Dogs of the Seas,.comwww.MonstersGame.comwww.KnightFight.comwww.metin2.comwww.knight.comwww.tanoth.comwww.palantis.comwww.uygarlıksavaşı.comwww.mgsoccer.comwww.powerfootbol.minicilip.com nese bu kadar yeter

• www.darkobit.com
    www.sehirlersavasi.com

• www.gondal.web.tr buda güzel oyun sıralamada ilk 1000 e girene müthiş ödülller var
  • Diğer Oyunlar'awww.sanalika.com'u da eklerseniz memnun olurum.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.