Şimdi Ara

SAÇ UZATMAK İSTEYENLER [ANA KONU] (178. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.757
Cevap
238
Favori
623.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yatmadan bunları sürüp mü yatıyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The_GodFather.

Arkadaşlar merhaba omuzlarımın biraz üstüne gelen saçlarımı kuaförün gazabına uğrayarak kaybedeli neredeyse 3 ay oldu saçlarım herkesin bildiği jon snow un saçları ile tıpa tıp aynı kuaför saçlını şöyle keselim böyle keselim ballandıra ballandıra anlattı yanlara makine ile girdi üstleri ve arkayı bıraktı bana man bun denilen modeli yaptı tabi benim saçlarım düz değil salak kuaför bunu anlamayacak kadar aptal dı düz olmadığı için çok dağınık duruyordu bende çok sıkıldım ve biraz araştırma yaptım dax supergro ve katı Hindistan cevizi yağı aldım 1 gece dax ertesi gün bişey sürmedim ondan sonraki gece Hindistan cevizi yağı sürdüm saç derime ve inanılmaz aşırı hızlı uzama oldu neredeyse normal uzamanın 3 katı hızlı uzadı saçlarını kestirip hızlı uzatmak isteyen varsa bunları alsın ortalama 70-80 lira ya alınabiliyor

Hin. Cev. Yağını biliyoruz da katisi nasil oluyor? Baktim internette.birsey yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pollos

Yatmadan bunları sürüp mü yatıyorsunuz?

Evet yatmadan sürüp bone+ bere takıyorum
    Üstteki arkadaş; Katı halde olacak yani hocam katı Hindistan cevizi yağı yaz çıkar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The_GodFather. kullanıcısına yanıt
    Sağolasın, benim bu 2 3 ay aşırı döküldü saçlarım kerastase ampul aldım bakayım düzelme olacak mı eğer olmaz kestirip bu senin yöntemi uygulayacağım
  • Hızlı uzatmak için kullandığınız başka yöntemler varsa paylaşın arkadaşlar saçlar seyrelmesin diye kullandığınız bakımlar v.s

• Merhabalar, ben de saç uzatanlar olarak aranıza katıldım. Hazirandan beridir (yaklaşık 6 ay) uzatıyorum. Saçlarım çok değişik benim. İlk yıkandıktan sonra inanılmaz kabarıyor. Aradan 1-2 gün geçmesi gerekiyor kendine gelmesi için. Rengi çok güzel yani kızlı erkekli beğeniyor insanlar. Altın rengine yakın oluyor güneşte. Her neyse. Benim uzatmaya çalıştığım stil son zamanlarda gençlerin yaptığı yan taraflarda dipleri makine ile 3 numaraya vurup, yanlarını da makasla kısaltmak. Üstlerde ise uzunluğa dokunmuyorum sadece ara makas attırıyorum uçlarına. Baya uzadı cidden. Fotoğraf ile desteklemek istedim. Yaş 17 ve boy 175 civarı bu arada. Normalde bağlamam böyle öylesine bağlayım dedim. Ortadan ayrık normalde :) Tavsiyeleri olanlar varsa bekliyorum :)

SAÇ UZATMAK İSTEYENLER [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L. Kilmister -- 27 Kasım 2016; 17:36:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The_GodFather.

Arkadaşlar merhaba omuzlarımın biraz üstüne gelen saçlarımı kuaförün gazabına uğrayarak kaybedeli neredeyse 3 ay oldu saçlarım herkesin bildiği jon snow un saçları ile tıpa tıp aynı kuaför saçlını şöyle keselim böyle keselim ballandıra ballandıra anlattı yanlara makine ile girdi üstleri ve arkayı bıraktı bana man bun denilen modeli yaptı tabi benim saçlarım düz değil salak kuaför bunu anlamayacak kadar aptal dı düz olmadığı için çok dağınık duruyordu bende çok sıkıldım ve biraz araştırma yaptım dax supergro ve katı Hindistan cevizi yağı aldım 1 gece dax ertesi gün bişey sürmedim ondan sonraki gece Hindistan cevizi yağı sürdüm saç derime ve inanılmaz aşırı hızlı uzama oldu neredeyse normal uzamanın 3 katı hızlı uzadı saçlarını kestirip hızlı uzatmak isteyen varsa bunları alsın ortalama 70-80 lira ya alınabiliyor

Usta bunları saç dibine nasil ulaştırıyorsun yav supergro aldim, deriye ulasana kadar saça bulaşıyor hepsi. Parmakta eritip ucuyla oldugu kadar yaptim mecbur. Bi taktiği mi var nedir?

Edit. 2-2.5 saatlik bekletme ve yikamanin ardindan saçlar fiyonk makarna moduna girdi bakıp bakıp gülüyorum şu an

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dumb Truck -- 29 Kasım 2016; 0:37:1 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mel Gibson abimizin Lethal Weapon serisindeki şu saçını yapmak istiyorum altakide şuanki saçım nasil bi yol izlemem gerekiyor daha ne kadar uzamasi lazım
    SAÇ UZATMAK İSTEYENLER [ANA KONU]SAÇ UZATMAK İSTEYENLER [ANA KONU]SAÇ UZATMAK İSTEYENLER [ANA KONU]

• Saçlar uzadıkça daha çok dökülüyor sanki :(((

1 yılı geçti oldu üstleri uzatalı yanlarda 6 ay oldu arkadan bağlamak istiyorum bakalım. Suan ustler istediğim uzunlukta yanların daha 3-4 ayı var alışkın olmadığımdan artık yeter dedirttiriyor bazen saçlar boğuyor ama dayanicaz artıkın en son 3 numara yapıp rahatlicaz :d

Saçlar çok çabuk yağlanıyor ve çok ama çok dökülüyor banyodan çıktığımda 1 topak saç oluyor yerde nasıl çözülür help me

• Selam beyler saçımı 1 ay önce 3 numara yakın bir şekilde kestirdim saçımı uzatmayı düşünüyorum alttaki resim gibi yaklaşık olarak kaç ay sonra olur sizce
    Saçım 1.5 cm falan uzuyor diye düşünüyorum ayda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Irreplaceable -- 5 Aralık 2016; 15:58:37 >
  • MetoCxCx kullanıcısına yanıt
    Biraz uzayinca onleri kestir. Aynisi olur, sac tipiniz ayni cunku

• Saç uzatmak için kesinlikle Zigavus narlı şampuan. gerçekten 2 kat hızlı uzatıyor. Kesinlikle reklam değil.
    http://www.hepsiburada.com/zigavus-dogal-nar-ozlu-sac-dokulmelerine-karsi-bakim-sampuani-100-kokusuz-450-ml-p-SGZGVELKOZ02
  • 2 senedir uzatmayı deniyorum fakat kafamın boyutu kadar kabarınca saçım kestiriyorum mecbur. :D
    kaç defa sorulmuş kimse cevap vermemiş yok mu yardımcı olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gökbörüm

2 senedir uzatmayı deniyorum fakat kafamın boyutu kadar kabarınca saçım kestiriyorum mecbur. :D

O evre oyle. O evreyi atlatirken sabirli olmalisin. Sonra duzeliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Thesis Statement

quote:

2 senedir uzatmayı deniyorum fakat kafamın boyutu kadar kabarınca saçım kestiriyorum mecbur. :D

şuan saçım ara makaslı, uzun kısa parça parça. uzatmaya başlamak için yanları üstleri falan eşitleyeyimmi napayım sizce hocam ? uzayınca kötü görüntü olmasın
  • quote:

quote:

Bu evre tam olarak kaç cm uzunluğa denk geliyor veya kaç aylık saç?

• quote:

Orijinalden alıntı: BrainDamaged

quote:

quote:

Bu evre tam olarak kaç cm uzunluğa denk geliyor veya kaç aylık saç?

Cm olarak bilmiyorum hocam. 4. Veya 5. Ay civari baslar, yaklasik 10 ay devam eder.

• ben bi hata ettim kestireyim dedim topla dedim saçları aldı eline makinayı yanlara bi girdi sıfır gibi numara nerdeyse çok kısa üstlere de malca ara makas attı mundar etti saçları... şimdi sinirim bozuldu gidip 3 numaraya falan vurducucam. uzarken napmam lazım tavsiyeniz var mı arkadaşlar? biraz uzadıktan sonra düzelttirmek amacıyla subay tıraşı yaptırmayı düşünüyorum sizce yaptırayım mı böyle bir şey?
  • 11 ay filan oldu saçı toplamak istiyorum ama enselerde kıl kalıyor toplayamıyorum sinir oldum ya normalde bu kadar zamanda rahat toplamam gerekmez miydi acaba saçlar dalgalı diye mi sıkıntı oluyor aslında fena durmuyor yukarlardan alınca ama işte o alt taraf kalıyor geriye foto atarım arkadan bağladığımda aslında tam işkence o iş saç kopuyor filan nasıl yapıyorsunuz zarar vermeden o değilde harbi harbi uzattım nerdeyse 1 yıl olacak şaka maka

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bremen Bv-244 -- 9 Aralık 2016; 1:15:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CarpELuS

Selam beyler saçımı 1 ay önce 3 numara yakın bir şekilde kestirdim saçımı uzatmayı düşünüyorum alttaki resim gibi yaklaşık olarak kaç ay sonra olur sizce
    Saçım 1.5 cm falan uzuyor diye düşünüyorum ayda

güzel bir saç modeli değil ki bu adam yakışıklı 5-6 ayda filan olur sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bremen Bv-244 -- 9 Aralık 2016; 1:18:10 >
  • 
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.