Şimdi Ara

Herseyi kafaya takma hastalıgı hakkında?+ ilk çözüm yolu mesajda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
10
Favori
87.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu hastalıktan kurtulus yokmudur cunku her seyi onceden cok fazla dusunuyorum mesala yarın bankaya gideceksem o bile benim kafamda kurgulanıyor ve ızdırap vermeye baslıyor bunun içinde hemen olsun bitsin ve kurtulayım istiyorum birde işin icine girdigimde bu kadar karisik kurgulancak bir is olmadıgıni anladigım zaman içimi tarifsiz bir mutluluk kaplıyor varmi benim gibi sorunu olan kurtulmam için önerilerinize ihtiyacım var

ekleme:daha 19 yasındayim ve daha bunun universitesi, askerligi var bunlarda ne yapıcam ben her gunum boylemi gecicek tedavi sart galiba

ekleme: Dün bu yazımı yazdıktan sonra internette bazı şeyleri araştırdım ve bu telkin olayı kafama yattı ordan birkaç müzik indirdim dinlemeye başladım açıkcası baya bir faydası oldu diyebilirim şimdi diyeceksiniz ki psikolojik evet zaten sorun psikolojik dinledikten sonra baya bir rahatladım örneğin zinde uyanma telkini vardı onu dinledikten sonra dün gece 2 de yatmama rağmen saat 9.30 da kalkmam beni baya şaşırttı üstelik ertesi gece 1.30 da yatıp 10 bile zor kalkmıştım incelemek isteyen olursa bir deneyin benim gibi kaybedecek birşeyimiz olduğunu düşünmüyorum...

http://www.hayatimdegisti.com/forum/

sizlerinde varsa tavsiyesi hemen ekleyelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Feel The Difference -- 9 Haziran 2011; 12:12:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Saeros

http://www.youtube.com/watch?v=Xxuo1LCmZjA

• Ben de okb hastasıyım.Okb,anksiyete bozukluğu gibi hastalığı olanlar kesinlikle doktora gitsin,eminim ki faydasını göreceklerdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeverDies7 -- 9 Haziran 2011; 14:53:11 >
  • bu kitabı okumanı öneririm

Tıkla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feel The Difference

Bu hastalıktan kurtulus yokmudur cunku her seyi onceden cok fazla dusunuyorum mesala yarın bankaya gideceksem o bile benim kafamda kurgulanıyor ve ızdırap vermeye baslıyor bunun içinde hemen olsun bitsin ve kurtulayım istiyorum birde işin icine girdigimde bu kadar karisik kurgulancak bir is olmadıgıni anladigım zaman içimi tarifsiz bir mutluluk kaplıyor varmi benim gibi sorunu olan kurtulmam için önerilerinize ihtiyacım var

ekleme:daha 19 yasındayim ve daha bunun universitesi, askerligi var bunlarda ne yapıcam ben her gunum boylemi gecicek tedavi sart galiba

ekleme: Dün bu yazımı yazdıktan sonra internette bazı şeyleri araştırdım ve bu telkin olayı kafama yattı ordan birkaç müzik indirdim dinlemeye başladım açıkcası baya bir faydası oldu diyebilirim şimdi diyeceksiniz ki psikolojik evet zaten sorun psikolojik dinledikten sonra baya bir rahatladım örneğin zinde uyanma telkini vardı onu dinledikten sonra dün gece 2 de yatmama rağmen saat 9.30 da kalkmam beni baya şaşırttı üstelik ertesi gece 1.30 da yatıp 10 bile zor kalkmıştım incelemek isteyen olursa bir deneyin benim gibi kaybedecek birşeyimiz olduğunu düşünmüyorum...

geçenlerde aynı konuyu ben açtım

aşırı takıyorum korkuyorum

mesela üniversite harcını yatıracağım gün hiç uyumadım sıra kapmak önceki gün gördüğüm kalabalığa takılmamak için erkenden dikildim banka önüne

daha bunun gibi bir sürü şey

• quote:

Orijinalden alıntı: Feel The Difference

Bu hastalıktan kurtulus yokmudur cunku her seyi onceden cok fazla dusunuyorum mesala yarın bankaya gideceksem o bile benim kafamda kurgulanıyor ve ızdırap vermeye baslıyor bunun içinde hemen olsun bitsin ve kurtulayım istiyorum birde işin icine girdigimde bu kadar karisik kurgulancak bir is olmadıgıni anladigım zaman içimi tarifsiz bir mutluluk kaplıyor varmi benim gibi sorunu olan kurtulmam için önerilerinize ihtiyacım var

telkin müziklerini nerden bulabiliriz ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.