Şimdi Ara

BİMCELL [Ana Konu] (355. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
21.419
Cevap
184
Favori
1.139.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 353354355356357
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir de ben 20 lira üstü yüklesemde 1 gb hediye falan etmiyor nedense
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunusesss

efsane 33 liralık paket için az önce telefona 35 lira yükledim. ama eski tarifeyi iptal etmeyi unutmuşum 23 liralık 2 gb paketi otomatik olarak yükledi telefonuma

şimdi ikili2gb paketi iptal etsem. parayı iade ederler mi?

ben iade olmaz diye biliyorum kullanıcı hatası sonuçta vodafone da denedim sonuç olumsuz bimcell de olacağını sanmıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunusesss

bir de ben 20 lira üstü yüklesemde 1 gb hediye falan etmiyor nedense

benim daha farklı bir sorum var..

ben dostlar pakedinden efsane 33'tllik pakede geçeceğim... ama 1 ay dolmadan efsaneyi alabilirmiyim ? hadi aldım diyelim... iptal edilen pakedimdeki dakikalar ne olacak.. ?
  • Alabilirsin.iptal olan paketteki kullanımlar süresi dolana kadar kullanılabilir.önce bu paketteki kullanımlardan düşer

• tolder24 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler ,:)

• Ne demek :)

• Turkcell'de eksi bakiyedeyken Bimcell'e geçiş başvurusunda bulundum. Birkaç güne geçiş sağlanacak. Eski konuşmalarda ön ödemeli hatlar için eksi bakiyenin alınmadığından bahsedilmiş. Son durum nedir?
  • yeni hat almayı düşünüyorum. bimcell de hat fiyatı ne kadar acaba? bir ara 20 tlye satılıyordu almamıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarius82

Turkcell'de eksi bakiyedeyken Bimcell'e geçiş başvurusunda bulundum. Birkaç güne geçiş sağlanacak. Eski konuşmalarda ön ödemeli hatlar için eksi bakiyenin alınmadığından bahsedilmiş. Son durum nedir?

eksi bakiye hiçbir şekilde sizden tahsil edilmez. ben hep hattımı taşırken eksi bakiyedeydim. turkcellden üstüne üstlük 10 tl bilmem ne vergisi para aldım :)

en akıllısı türk telekom. eksi bakiye falan yok adamlar cimri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reco.

yeni hat almayı düşünüyorum. bimcell de hat fiyatı ne kadar acaba? bir ara 20 tlye satılıyordu almamıştım.

36 TL ye aldı tanıdığım ve aldığı gün açıldı hat.
  • bimcell kullanıyorum çok memnunum arkadaşlar. Tavsiye ederim
  • Hattı pttcell'den bimcell'e taşıdım. Hem pttcell hem Bimcell ikisi de çekmiyor şuan. Bimcell'i arıyorum taşıma olmuş diyor. Başına böyle bir olay gelen var mı?

• Sercan Ç. kullanıcısına yanıt
    Mobil ağ 2gye alın. Bi oyle deneyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: TeamSecret

Mobil ağ 2gye alın. Bi oyle deneyin.

Bendeki sıkıntı hiç çekmemesi. Servis yok, yalnızca acil çağrılar, sınırlı servis diyor hattı taktığım telefonlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Acaba sim kartta bir problem mi var ki?
    MH yi arayip durumu boyle izah etseniz nasıl olur?

• quote:

Orijinalden alıntı: TeamSecret

Acaba sim kartta bir problem mi var ki?
    MH yi arayip durumu boyle izah etseniz nasıl olur?

Durumu belirttim. 2 kez sim değiştirildi ama sorun devam ediyor. MH yine sim değiştirin diyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar enpara dan yükleme yapamıyorum internet sitesinden 3d güvenlik kodu telefona gelmiyor enpara ile yükleme yapabilen varmı?

• mgencer05 kullanıcısına yanıt
    Bi değişiklik yok, daha beter..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Başıma böyle bir olay gelmedi.
    Yalnız şu oldu Kartalcell'den Bimcell'e geçtim. Bimcell müşteri hizmetlerini arayınca Kartalcell müşteri hizmetleri çıkıyor karşıma.

Yani anlayacağınız Avea içi sanal mobil şirket değişimleri sorunlu.
    Size tavsiyem Turkcell yada Vodafone'dan birine geçip sonra Bimcell'e dönmeniz olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fixmonami -- 18 Ekim 2016; 23:19:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fixmonami

Başıma böyle bir olay gelmedi.

Yalnız şu oldu Kartalcell'den Bimcell'e geçtim. Bimcell müşteri hizmetlerini arayınca Kartalcell müşteri hizmetleri çıkıyor karşıma.

Yani anlayacağınız Avea içi sanal mobil şirket değişimleri sorunlu.

Size tavsiyem Turkcell yada Vodafone'dan birine geçip sonra Bimcell'e dönmeniz olur.

Hattımı bugün taktım ve aktif edilmiş olduğunu gördüm. Sistemsel bir sıkıntıydı belli ki. Neyse bu sefer de 4.5g çıkmıyordu. Şimdi onu da hallettim. Bir sıkıntı kalmadı çok şükür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sercan Ç. -- 20 Ekim 2016; 22:37:24 >
  • 
Sayfa: önceki 353354355356357
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.