Şimdi Ara

Trafik Sigortası , Kasko , Plaka v.s |Soru,Sorun ve Görüşleriniz| (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.468
Cevap
97
Favori
374.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Nightmare667

quote:

Orijinalden alıntı: alional

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ankarametinerr

afyonda 170 lire verdim trafik sigortasına 20 gün önce

İstanbul'da 500den aşağı zor , az önce noterde işim vardı gittim herkez aracın bir şekilde plakasını nasıl değiştitririz derdindeydi.

noterden satışı alınmış trafik sigortasını bende az önce 220 tl ye bir akadaşıme kestim hayırlı olsun diyorum.

aferin.

Sizden aferin almak için yazmıyorum ki ben sizin gibi başkalarının uzun emekler sonrası olusturulan bir sayfaya girip bende fiyat vereyim demiyorum sitede trafik sigortası fiyat konusunu iceren baska sayfalarda var oralarda fiyat amaclı mesaj yazmıyorum sizin gibi . Burada da yazmak onca üyelerin sorularına cevap veren birisi olarak hakkım diye düşünüyorum. Seviyenize inemicem Hayırlı işler. Aferinmiş...Sen kimsin

• quote:

ergoda afyonda 120 ye yapıyorlar diye duydum. ergoda bir kampanya vardı. arastırın derim arkadaslar

Basamak kademe vardır. Noterden satışı alınmış bir trafik sigortası 4. basamak ile başlar ve 7. basamaga kadar kazanız olmazsa gider. Ama kaza yaparsanız basamak dusersiniz. /. Basamak gecen yıl evet 135 TL idi ama bu yıl afyon daki 7. basamagı bilemiyorum
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

afyonda 170 lire verdim trafik sigortasına 20 gün önce

İstanbul'da 500den aşağı zor , az önce noterde işim vardı gittim herkez aracın bir şekilde plakasını nasıl değiştitririz derdindeydi.

noterden satışı alınmış trafik sigortasını bende az önce 220 tl ye bir akadaşıme kestim hayırlı olsun diyorum.

aferin.

Sizden aferin almak için yazmıyorum ki ben sizin gibi başkalarının uzun emekler sonrası olusturulan bir sayfaya girip bende fiyat vereyim demiyorum sitede trafik sigortası fiyat konusunu iceren baska sayfalarda var oralarda fiyat amaclı mesaj yazmıyorum sizin gibi . Burada da yazmak onca üyelerin sorularına cevap veren birisi olarak hakkım diye düşünüyorum. Seviyenize inemicem Hayırlı işler. Aferinmiş...Sen kimsin

iyi de güzel kardeşim siz de nick adı Can olan beyefendinin açtığı konuyu çok güzel kendi adınıza çevirmiş konuyu gayet güzel kullanmışsınız , burası da bir forum bu konunun sahibi size birşey demediğine göre sizin de deme hakkınız yok diye düşünüyorum yanlış mıyım?

• ben size yazmayın demiyorum zaten tabiki en doğal hakkınız. ama benim bu sayfadaki ilk mesajımla benden önceki son mesaj arasındakki zaman farkına bakarsanız kapanmaya yuz tutmus bir forumu canlandırdım. kendisi artık burayı bırakmış görüdüğünüz gibi. neyse herkes nasibini alır. hayırlı işler.yaazmanıza bişey diyemem benim takıldığım nokta burası çocuklar için acılmıs bir forum degil oyle aferin falan alacak durumda değiliz kimseden
  • 2009 wv golf 1.6 trendiline benzinli aldım yasım 32 kaskosu ortalama ne cıkar arkadaslar fiyat arastırması yapıyorumda?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karann1905 -- 30 Ocak 2013; 13:16:52 >
  • Forumdan bir arkadaşımıza Yatarak + Ayakta sağlık sigortası yapılıp gönderilmiştir. Allah kullandırmasın tabiki
  • Merhabalar ,
    2012 model 0 honda civic 1.6 elegance eco araç aldık ,kasko fiyatı ortalama ne tutar?kasko işleri nasıl yürür ?Ne yapılır?Bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.Şehir İzmir araç sahibinn yaşı 48 ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arakadaşlar 2009 model 1.3 dizel opel astra var 2yıldır kaskolu hasarsızlık indirimi devamediyor. Kasko zamanı geldi ne kadar tutar. Plakam 34 trafik sigortasıda yaptırmak duruundayım fiyat konusunda yardımcı olurmusunuz en uygunu arıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimira

arakadaşlar 2009 model 1.3 dizel opel astra var 2yıldır kaskolu hasarsızlık indirimi devamediyor. Kasko zamanı geldi ne kadar tutar. Plakam 34 trafik sigortasıda yaptırmak duruundayım fiyat konusunda yardımcı olurmusunuz en uygunu arıyorum.

pm gonderilmiştir cevap verirseniz sevinirim bakalım. kasko fiyatları 400 tlden 200 300 milyara kadar cıkabiliyor ortalama bir rakam vermek mumkun değil sistem otomatik olarak 40 noktadan sorguluyor sizi
  • herkese selamlar..fikir vermesi açısından yazıyorum 2010 model hyundai era team orijinal lpg li aracımın evvelsi gün trafik ve kaskosunu yenilettim.Trafik sigortası 2010 yılından beri devam ediyordu ama bu sene 400 tllik bir kazam vardı hata bende olan karşı tarafa..geçen sene 180 tl idi bu sene 270 tl ye yenilettim bu kaza olmasa 230 tl gibi falan olurmuş?

...Kaskoda hiç kazam yok geçen sene grupamaya 660 tl 10 taksit yaptırmıştım bu sene başka sigortaya geçtim aynı şartlarla bunda 1 adet kaza hasarsızlık bozmama opsiyonuda var ve 1900 tllik lpg ekiyle beraber karşı tarafa hasarda 100.000 tl teminatlı 570 tl yaptırdım ama şirketin adını unuttum evraklar arabada sonra bakar eklerim...

...umarım biraz fikir vermiştir rakamlar size...araç bedelide sanırım 19.900 görünüyor ellerindeki listede..
  • quote:

Orijinalden alıntı: aybasan

herkese selamlar..fikir vermesi açısından yazıyorum 2010 model hyundai era team orijinal lpg li aracımın evvelsi gün trafik ve kaskosunu yenilettim.Trafik sigortası 2010 yılından beri devam ediyordu ama bu sene 400 tllik bir kazam vardı hata bende olan karşı tarafa..geçen sene 180 tl idi bu sene 270 tl ye yenilettim bu kaza olmasa 230 tl gibi falan olurmuş?

...Kaskoda hiç kazam yok geçen sene grupamaya 660 tl 10 taksit yaptırmıştım bu sene başka sigortaya geçtim aynı şartlarla bunda 1 adet kaza hasarsızlık bozmama opsiyonuda var ve 1900 tllik lpg ekiyle beraber karşı tarafa hasarda 100.000 tl teminatlı 570 tl yaptırdım ama şirketin adını unuttum evraklar arabada sonra bakar eklerim...

...umarım biraz fikir vermiştir rakamlar size...araç bedelide sanırım 19.900 görünüyor ellerindeki listede..

fiyatlrınız normal sadece yanıldığınız bir nokta var oda kazada hasarsızlık bozmama otomatik olarak 3. basamakta zaten gelir. groupamadanda devam etseydiniz aynı hakkı alacaktınız. hayırlı olsun

• gazetede çıkan son haberlerden sonra 1 nisanda 1000 tl ye kasko yaptırıp hasarız olan ve aynı kaskoyu yaptırmak isteyen 1500 tl ödeyecek diyorlar ne diyorsunuz bu konuda arkadaşlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: reko

gazetede çıkan son haberlerden sonra 1 nisanda 1000 tl ye kasko yaptırıp hasarız olan ve aynı kaskoyu yaptırmak isteyen 1500 tl ödeyecek diyorlar ne diyorsunuz bu konuda arkadaşlar..

groupama zaten bir kac yıldır bu sistemi uyguluyordu. Yani policelerine servis şartı koymuyor aracınızı ister yetkili serviste isterseniz özel serviste yaptırabiliyordunuz. Police uzerindede arac bedeli yazılıyordu ama yuksek arac bedeli yazılsa bile herzaman aracın 2.el piyasa ederini odeme yapıyordu. Bu noktada acentenin policeyi keserken musteriyi bilgilendirmesi gerekiyordu. Bunu yazıyorsunuz ama sigorta size bunu odemez demesi gerekiyor. Mesela 20000 TL lik bir araca kaskoda 30 bin yazarsanız yine 20 bin alırsınız piyasası 20000 oldugu icin. Groupamada böyle.ama 15 bin yazdıysanız ki Groupama ekranı buna musade etmez. Size 15 bin odeme yapılır.
    Dolayısıyla Groupama musterilerinin ve musterisi olacakların fiyatlandırmalardan cok etkileneceklerini zannetmiyorum.
    Saygılarımla

• açıkcası benimde 17 nisanda kaskom doluyor bakalım yeni dönemde nasıl fiyatlar göreceğiz..özellikle zorunlu sigortada absürd rakamlar dolaşıyor..
  • quote:

açıkcası benimde 17 nisanda kaskom doluyor bakalım yeni dönemde nasıl fiyatlar göreceğiz..özellikle zorunlu sigortada absürd rakamlar dolaşıyor..

17 mart tan sa fiyatlandırabiliriz kaskonuzu. %20 ye varan meslek grubu indirimlerimiz ile uygun cıkabilir. 14 dalda meslek indirimimiz var. Ayrıca PM den TC gonderirseniz trafiginizide bi kontrol edebilirim
  • Benim aracımın kasko ve sigorta poliçe süreleri dolmak üzere. Yenileme için yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gri

Benim aracımın kasko ve sigorta poliçe süreleri dolmak üzere. Yenileme için yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı?

Tc:
    Plaka:
    Belge Seri No:

PM Atarsanız Yardımcı Olabilirim.
  • quote:

açıkcası benimde 17 nisanda kaskom doluyor bakalım yeni dönemde nasıl fiyatlar göreceğiz..özellikle zorunlu sigortada absürd rakamlar dolaşıyor..

Bilgilerini gönderirseniz takvimime notumu alıyorum , yardımcı olurum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Gri

Benim aracımın kasko ve sigorta poliçe süreleri dolmak üzere. Yenileme için yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı?

Tc:
    Plaka:
    Belge Seri No:

PM Atarsanız Yardımcı Olabilirim.

selamlar, pm attım.
  • quote:

quote:

17 mart tan sa fiyatlandırabiliriz kaskonuzu. %20 ye varan meslek grubu indirimlerimiz ile uygun cıkabilir. 14 dalda meslek indirimimiz var. Ayrıca PM den TC gonderirseniz trafiginizide bi kontrol edebilirim

size pm attım hocam
  • 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.