Şimdi Ara

LG Optimus 3D P920 (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
812
Cevap
5
Favori
96.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar bende dün itibarı ile aranıza katıldım cihaz güzel sorun yok bir sorum olacak youtube 3d olayını çözemedim android markette güncelleme yerinde youtube güncel gözüküyor ayarlardan da güncellemelri otomatik al dedim ama hala 3d menüde youtube yok yanlışı nerde yapıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: stef552

merhaba arkadaşlar bende dün itibarı ile aranıza katıldım cihaz güzel sorun yok bir sorum olacak youtube 3d olayını çözemedim android markette güncelleme yerinde youtube güncel gözüküyor ayarlardan da güncellemelri otomatik al dedim ama hala 3d menüde youtube yok yanlışı nerde yapıyorum

hayırlı olsun arkadaşım.. youtube' u silip tekrar kurmayı denedin mi hiç?
  • ya zaten telefonu aldığımda youtube yüklü değildi ben dün yükledim ama tekrar silip bakayım bir
  • yok abi sildim tekrar kurdum ama 3d menüde yok yanlış yaptığım şey nedir anlamadım birde bana çalışan uygulamaları kapatabileceğim bir program yazarmısınız
  • merhaba millet daha önceden bir iphone kullanıcısı olarak androidin bana göre olmadığına karar verdim elimdeki cihaz sıfırdır tr cıhazıdır garantilidir eğer almak isteyen olursa mesaj atabilir takas sadece sim free iphone 4 le olur tabi benimki kadar kusursuz olmak şartı ile güvenilirliğim konusunda fikir edinmek isteyen google a stef552 yazması yeterli olacaktır
  • arkadaslar htc ıncredble s kırılıp pert olunca bende 920 aldım.dısarıdan bakınca super.3d harıka.yanlız benım bır sorunum var arkadaslar ..

evımdekı wifi adsle baglanıyor dıye gosterıyor fakat nete gıremıyorum.yukarı komsu da gırıyor super hızlı 3d vıdelolar ve youtube tan bende seyrettım harıka.alısmak bır kac dk alıyor o kadar.
    2.2.3. guncellemek ıstedim.yaklasık 40 dk da guncelleme yaptı.ıkı kez yenıden baslattı telefon ama baktıgımda hala eskı versıyon yuklu.ve wi fi ye baglanamıyorum.vodafone hattımdakı ınternet cok yavas.dısarıda navıgasyonu yarım saatte acmıyor.sayfalar da yavas ve baya takılma yapıyor.sanırım guncelmme ıle sorun kalkacak ancak lutfen bılgılı arkadaslar yardım etsın.bu wifi ye neden baglanmıyorda konu komsuda baglanıyor.benım adsl de sorun yok zıra evde kı lap top esımın ıphone ve benım pert olan htc ıncreble s baglanmakta hıc sorun olmadı.adsl ayarşarınıda bırkac kombınasyonla denedım hala tık yok.lutfen acıl yardım.
  • kimsede bu makinadan yokmu arkadaşlar forumda hiç hareket yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: kntrli

kimsede bu makinadan yokmu arkadaşlar forumda hiç hareket yok

http://forum.donanimhaber.com/m_53328831/mpage_32/f_/key_//tm.htm#55249403
  • lg 3d 920 samsung note kadar büyükmü acaba yardım arkadaşlar cebe sığarmı lg çokmu büyük tşk ederim daha önce xperia play almıştım kalındı mecburen sattım buda kalın olursa çok zarar ederim yardım
  • telefon note nin yanında minick kalıyor merak etme Boyutları bence uygun sgs2 ile tek farkı azıcık daha kalın olması birazda ağır
  • pardon beyler ben hem bu formda hem android dünyasında yeniyim.... lg optimus 3d aldım....orjinal haliyle kullanıyorum ve bazı sevmediğim uygulamalar yüklü bu orjinal uygulamaları nasıl kaldırabilirim. kendi yüklediklerimi uygulama yöneticisinden kaldırıyorum ama ilk aldıgımda içinde olan uygulamaları nasıl kaldıracagım birisi bana yardım edebilirmi.....
  • Bende 1-2 Haftaya bu telefondan almayı düşünüyorum, Androidin son güncellemesinde sorun yaşanıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mametcelik

pardon beyler ben hem bu formda hem android dünyasında yeniyim.... lg optimus 3d aldım....orjinal haliyle kullanıyorum ve bazı sevmediğim uygulamalar yüklü bu orjinal uygulamaları nasıl kaldırabilirim. kendi yüklediklerimi uygulama yöneticisinden kaldırıyorum ama ilk aldıgımda içinde olan uygulamaları nasıl kaldıracagım birisi bana yardım edebilirmi.....

Kardeş diğer başlıkta gerekli açıklamalar var, oraya bir bakarsan gerekli programlar dahi bulunmakta
  • dün bende bir p920 alarak anroid dünyasına katıldım ilk defa bir android cihaz kullanıcam 2.2.2 var güncelleme yapmak istiyorum fakat yazılım güncellemesi bulunmamaktadır yazısı cıkıyor cihazı 2.3 e nasıl yükseltirim teşekkürler
  • 2 el lg p920 alıcam nelere dikkat etmem gerekiyo yardım!!!!!!
  • arkadaşlar ics geldimi lg optimus 3d için inş bende bir kaç güne alacağımda
  • lg optimus 3d desen kilidini yanlış girdim.. çok fazla sayıda desen denemesi yapıldı. kilidi açmak için google hesabınızla oturum açın diyor e-posta ve şifreyi doğru giriyorum. wifi ye bağlı olmadığı içinmidir bilmem. şifreyi kabul etmiyor. ne yapmam gerekiyor. yardım etmenizi rica ederim. usb den bağlantı yaptım. diski görmüyor. lg pc suit IV ile bilgisayardan bağlanmaya çalıştım. telefonunuz geçerli konumda kilitli mesajı veriyor. telefonun kapatma + volume aşağı + home tuşuna basılı tuttum. tel kapandı. açtım. yine aynı. ne yapmam gerekiyor. yardımcı olmanızı rica ederim.
  • Merhabalar. ben yeni aldim p920. Hafiza karti almak istiyorum. 32gb class 10 microSd destekler mi acaba? Sizler ne kullaniyorsunuz? Onerileriniz icin simdiden tesekkurler;)
  • arkadaşlar ödmeli atınca atınca tekrar geri msj vermiyor mesgul yada kapattı die sizdede oluyor mu? güzel uygulamalar nelerdir teşekkürler
  • bende LG Optimus 3D kervanına katıldım arkadaşlar.
    bi sorum olcak, 8 GB hafıza kartı taktım, indirilen oyunları müzikleri sd karta kaydetme seçeneği varmı ben bulamadım,yardımcı olurmusunuz?
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.