Şimdi Ara

Avea 19 liraya heryöne 500dk+1000sms+1gb internet (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.534
Cevap
10
Favori
253.537
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilk ay kampanyaya katıldım ve hediye dakikaları smsleri ve interneti aldım. ikinci ay biraz geç yükledim hattıma tl yi. Ne ücret alındı ne de hediye geldi. ne yapmam lazım?
  • Arkadaşlar hattı taşırken içindeki mevcut liralar kalıyor mu?
  • arkadaşlar bende avea faturalı kullanıyordum. Baktım faturalar yüksek gelmeye başladı faturasız hatta geçmek istedim. Genç avea tarifesine geçmek için 30tl ücret alındığını öğrendim. Hemen gittim önce turkcele geçtim hattım taşınır taşınmaz tekrar aveaya taşıdım ve gençavea tarifesine ücret ödemeden geçtim ve yeni hat aldığım için 5tl hediye verdi. Sonra 500dk heryöne aldım. Genç avea tarifesinde 30 lira yükleyince 120dk hediye veriyor . Böylece 30tl ye 620dk + 1000sms + 1gb internet kullanabiliyorum. Tüm bu geçiş işlemleri toplam 1 hafta sürdü.
  • aekadaşlar bu tarifeye geçenlerin çekiş, internet hızı vs ne durumda acaba? memnun musunuz? bikaç haftaya bende geçebilirimde..
  • Bolunun ilçesinde kullanıyorum. Bilgisayara bağlayınca 400kb hızla indirme yapabiliyorum. İlçede çok iyi çekiyo ancak dağa bayıra çok çıkarsan çekmiyo. Mesela 7 göllerde turkcell çekerken avea ve vodafone çekmiyordu. Bunun dışında 3g ile telefonda yüklü skype üzerinden görüşme yaptığım zaman ses parazitli gidiyo. Genel olarak değerlendirmek gerekirse ben memnunun daha ucuza farklı operatörde konusma imkanım olmadıgı sürece farklı bir operatöre geçmeyi düşünmem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xendane -- 17 Eylül 2011; 14:44:36 >
  • kampanya devam ediyormu biri link verebilir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: -JonTurk-

kampanya devam ediyormu biri link verebilir mi

http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/paketler/19luk_paket.shtml?pagemenu=paketler.aveali.19lukpaket
  • quote:

buyur dostum link http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/paketler/19luk_paket.shtml?pagemenu=paketler.aveali.19lukpaket
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdügeşt

quote:

buyur dostum link http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/paketler/19luk_paket.shtml?pagemenu=paketler.aveali.19lukpaket

iyiymişya yarın ilk iş numaramı taşımak olacak... özmürsel döşemecilik yeteri kadar döşedi zaten

• 10 yıldan fazladır turkcell faturalı kullanıcısı olarak artık dayanamayıp sonunda eşimle beraber bu tarifeye geçtim bakalım nasıl olacak, hayatımda hiç konrörlü hat kullanmadım kontör yüklemesini bile bilmiyorum alışma biraz zor olacak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hannibal

ilk ay kampanyaya katıldım ve hediye dakikaları smsleri ve interneti aldım. ikinci ay biraz geç yükledim hattıma tl yi. Ne ücret alındı ne de hediye geldi. ne yapmam lazım?

Genç Paket iptal edilmedikçe otomatik olarak yenilenir. Yenileme esnasında müşterinin hesabında yeterli TL yok ise, 5 gün boyunca bakiye takip edilir ve yükleme yapıldığı anda Genç Paket otomatik olarak tanımlanır. Bakiye yetersizliğinden dolayı otomatik yenilemesi iptal olan aboneler, tekrar T.C. Kimlik Numara'larını 1991'e göndererek, Genç Paket'i alabilirler.
  • vodafone'dan bu pakete geçmeyi düşünüyorum. 500dk. her yöne inşallah bana yeter. o yüzden aylık sadece 20 TL. yükleyerek kullanabileceğim bir tarife baktım.
    en uygunu kral tarife veya mobil öğrenci gibi. hangisini tavsiye edersiniz.?

bir de numara taşınınca hangi tarifeye taşınıyor acaba? vodafone'a numara taşırken şu tarifeye geçmek istiyorum demiştim, onlar taşımışlardı. ama önceki sayfalarda gördüğüm kadarıyla numara taşıyanlar bir de mesela 1111'e mesaj gönderip mobil öğrenci tarifesine geçmişler.. numara taşıma ile doğrudan şu tarifeye gideceğim diyerek tarife seçilemiyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahane06

ben 6 yıllık aveadaydım.migrosun ramazan kampanyasıyla tukcele geçtim.1 ay sonra aveaya döndüm.500 dk her yöne 1 gb int ve 1000 sms geldi.neydi öyle o turkcell.1 ay kimseymi araayamadım

önceki sayfalarda numara taşımada 90 gün şartı olduğu söyleniyordu. siz 90 gün dolmadan taşımışsınız sanırım numaranızı. artık bu şart aranmıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

vodafone'dan bu pakete geçmeyi düşünüyorum. 500dk. her yöne inşallah bana yeter. o yüzden aylık sadece 20 TL. yükleyerek kullanabileceğim bir tarife baktım.
    en uygunu kral tarife veya mobil öğrenci gibi. hangisini tavsiye edersiniz.?

bir de numara taşınınca hangi tarifeye taşınıyor acaba? vodafone'a numara taşırken şu tarifeye geçmek istiyorum demiştim, onlar taşımışlardı. ama önceki sayfalarda gördüğüm kadarıyla numara taşıyanlar bir de mesela 1111'e mesaj gönderip mobil öğrenci tarifesine geçmişler.. numara taşıma ile doğrudan şu tarifeye gideceğim diyerek tarife seçilemiyor mu?

Numara taşıma yaparken istediğiniz tarifeyi secerek geçebiliyorsunuz.

@eranyumm
    hattı ilk aldığınızda ya da hattınızı kendi üzerinize aldığınızda 90 gün süresi aranıyor. Yoksa diğer durumlarda istediğiniz an hattınızı taşıyablirsiniz. 90 gün beklemenize gerek yok

• quote:

Orijinalden alıntı: xendane

arkadaşlar bende avea faturalı kullanıyordum. Baktım faturalar yüksek gelmeye başladı faturasız hatta geçmek istedim. Genç avea tarifesine geçmek için 30tl ücret alındığını öğrendim. Hemen gittim önce turkcele geçtim hattım taşınır taşınmaz tekrar aveaya taşıdım ve gençavea tarifesine ücret ödemeden geçtim ve yeni hat aldığım için 5tl hediye verdi. Sonra 500dk heryöne aldım. Genç avea tarifesinde 30 lira yükleyince 120dk hediye veriyor . Böylece 30tl ye 620dk + 1000sms + 1gb internet kullanabiliyorum. Tüm bu geçiş işlemleri toplam 1 hafta sürdü.

Şöyle bir madde var:

Genç Paket'in numara taşıma teklifinden yararlanacak AVEA'ya taşınan numara eğer daha önce Avea numarası ise, bu tekliften yararlanmak isteyen abonenin söz konusu numara ile tekliften faydalanabilmesi için, numarasını tekrar Avea'ya taşıdığı tarih itibariyle, Avea'dan numarasını taşımış olduğu tarihten sonra en az 90 gün geçmiş olmalıdır.

Yani önceden avealı olup sonradan başka operatöre geçen biri o operatörde 90 gün kaldıktan sonra avea ya taşırsa 500 dk lık paketten faydalanabiliyor. 90 gün geçmeden taşırsa 500 dk lık paketten yararlanamıyor.

Siz ne zaman bu tarifeye geçtiniz?

Bu maddeye göre sizinki olmaması gerekiyor ama olmuş. Biraz da şans işi galiba. Bazıları sizin gibi denemiş ama olmamış. Bende de avea faturalı hat var ama bu maddeden dolayı başka operatöre geçip yeniden avea ya geçmeye cesaret edemedim olmaz diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yılmaz123 -- 18 Eylül 2011; 3:22:10 >

• Eğer yeni Turkcell hattı alıp, ertesi gün Avea ya taşısam bu kampanyadan faydalanabilir miyim? 90 şartı numara taşıma ile ilgili bildiğim kadarı ile...Yapan var mı bu şekilde...
  • verilen 1 gb internet 3g değildir umarım. telefonum iphone 2g, 3g desteği yok. kullanabilir miyim bu interneti ben?

bir sorum daha var

quote:

Bugün; 3:10:50
    Yeni mesajlar yok Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz.

quote:

arkadaşlar bende avea faturalı kullanıyordum. Baktım faturalar yüksek gelmeye başladı faturasız hatta geçmek istedim. Genç avea tarifesine geçmek için 30tl ücret alındığını öğrendim. Hemen gittim önce turkcele geçtim hattım taşınır taşınmaz tekrar aveaya taşıdım ve gençavea tarifesine ücret ödemeden geçtim ve yeni hat aldığım için 5tl hediye verdi. Sonra 500dk heryöne aldım. Genç avea tarifesinde 30 lira yükleyince 120dk hediye veriyor . Böylece 30tl ye 620dk + 1000sms + 1gb internet kullanabiliyorum. Tüm bu geçiş işlemleri toplam 1 hafta sürdü.

Şöyle bir madde var:

Genç Paket'in numara taşıma teklifinden yararlanacak AVEA'ya taşınan numara eğer daha önce Avea numarası ise, bu tekliften yararlanmak isteyen abonenin söz konusu numara ile tekliften faydalanabilmesi için, numarasını tekrar Avea'ya taşıdığı tarih itibariyle, Avea'dan numarasını taşımış olduğu tarihten sonra en az 90 gün geçmiş olmalıdır.

Yani önceden avealı olup sonradan başka operatöre geçen biri o operatörde 90 gün kaldıktan sonra avea ya taşırsa 500 dk lık paketten faydalanabiliyor. 90 gün geçmeden taşırsa 500 dk lık paketten yararlanamıyor.

bu maddeyi göremedim ben. hattımı aveadan vodafone a 2,5 ay önce taşımışım. beklemeli miyim şimdi ben?

• quote:

bu olay doğru ise bende faturalı avea hattımı turkcelle taşıyıp 1 hafta sonra tekrar avea faturasıza geçip bu kampanyadan yaralanabilirim.Bilmiyorum denemekte fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi u555 -- 18 Eylül 2011; 10:40:06 >

• quote:

Bolunun ilçesinde kullanıyorum. Bilgisayara bağlayınca 400kb hızla indirme yapabiliyorum. İlçede çok iyi çekiyo ancak dağa bayıra çok çıkarsan çekmiyo. Mesela 7 göllerde turkcell çekerken avea ve vodafone çekmiyordu. Bunun dışında 3g ile telefonda yüklü skype üzerinden görüşme yaptığım zaman ses parazitli gidiyo. Genel olarak değerlendirmek gerekirse ben memnunun daha ucuza farklı operatörde konusma imkanım olmadıgı sürece farklı bir operatöre geçmeyi düşünmem

eyvallah kardeş ben istanbuldayım herhalde daha iyi olur durum. sağolasın..
  • KAMPANYANIN KÖTÜ YANI DK LARIN BİTİNCE YENİSİNİ ALMAK İÇİN 1 AYLIK SÜRENÜN BİTMESİNİ BEKLİYOSUN

ee bittidakikalar napcaz şimdi yaaa offff ... 10 günde yedik 500 dk yı
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.