Şimdi Ara

AVEA YIKILAN PAKET GERİ DÖNDÜ - ABONE ALIMI BİTMİŞTİR (01.06.2013) (205. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.018
Cevap
15
Favori
331.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 19tl olan fiyatı 23tl olmuş olarak geri döndü...

Yıkılan Paket

Efsane teklif Yıkılan Paket geri döndü!

Paket Bilgisi:

Efsane Yıkılan Paket ile her yöne 500 dakika + her yöne 1000 SMS + 1 GB internet sadece 23 TL!

Artık Yıkılan Paket’ten hem numarasını Avea'nın faturasız tarifelerine taşıyan müşteriler, hem de yeni Avea faturasız hat alan müşteriler faydalanabiliyor.

Avea’nın faturasız tarifelerine gelin, KAYIT yazıp 1991'e SMS gönderin, sadece 23 TL'ye HER YÖNE 500 dakika + HER YÖNE 1000 SMS + 1 GB internet sizin olsun !

Üstelik yaş kısıtı yok, Yıkılan Paket 7'den 70'e herkese açık!

http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Paketler/YeniMusterilereOzelYikilanPaket

• Arkadaşlar Turkcell'den Bimcell'e geçmiştim.1 ay olmadı daha.Avea'ya geçip bu paketten yararlanabilir miyim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine,yeni,yeniden.
    TAÇSIZ KRAL AVEA.

• quote:

Orijinalden alıntı: KediTartaklayanBodyciFare

Arkadaşlar Turkcell'den Bimcell'e geçmiştim.1 ay olmadı daha.Avea'ya geçip bu paketten yararlanabilir miyim ?

olmaz hocam 90 gün geçmeli benim konu geri gelmiş yaa net sıkıntılı biraz ama gene süper bir kampanya
  • arkadaşlar bu ayın 18 indehttp://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Kampanyalar/GenclereSuperTransferTeklifi linkte yer alan 500 dk + 5000 sms =19 tl + 1 gb internet : 9.5 tl 'lik paket aldım .şimdi bu yıkılan pakete geçmek istiyorum. Geçebilirmiyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: reko

arkadaşlar geçmiş mesajları okuyorumda aman dikkat edin bu tarife devam ediyor ve yenilenmesi için tekrardan mesaj atmanıza gerek yok yanlışlıkla iptal yazıp 1991 e mesaj atmayın geri dönüş yok çünkü..değişen sadece 19 tl olan ücret 23tl olmuş ayırca malumunuz her mobil telefonu olandan aldıkları telsiz kullanım ücreti olarak 1,30tl var..kısaca 25tl ye herşey dahil bir tarife var ve en yakını 35-40 tl bu tarifenin ..durmak yok 25 tl yükle mobil dünyasının en iyi tarifesine devam et...tekrar ediyorum mesaj falan atmayın hiç bir yere gittiği yere kadar devam ediyoruz..

adamlar iptal ettirmemiz için laf cambazlıkları yapıyorlar mesajlarda ama yıkınana kadar devam pakete

• quote:

Orijinalden alıntı: atoxi

quote:

Arkadaşlar Turkcell'den Bimcell'e geçmiştim.1 ay olmadı daha.Avea'ya geçip bu paketten yararlanabilir miyim ?

olmaz hocam 90 gün geçmeli benim konu geri gelmiş yaa net sıkıntılı biraz ama gene süper bir kampanya

Direk Avea olan hatlar için geçerli değil mi hocam o ?

• vodafone'dayım geçebilir miyim direk?
  • quote:

quote:

quote:

Bimcell avea'nın altyapısını kullansa da sonuçta farklı bir operatör. Bana göre bimcell den avea'ya geçerken 90 gün kuralı olmamalı. Yine de müşteri hizmetlerine sormak gerekir.

• quote:

Orijinalden alıntı: hayata gülümse

quote:

quote:

quote:

Bimcell avea'nın altyapısını kullansa da sonuçta farklı bir operatör. Bana göre bimcell den avea'ya geçerken 90 gün kuralı olmamalı. Yine de müşteri hizmetlerine sormak gerekir.

Yarın arayıp öğreneyim hocam.

• Avea artik bulundugum bolgede cekmiyor. Aslinda memnundum tarife olarak ama gorusme yapamiyorum.

• tukcell de daha 400 dakikam var, son kayit tarihi konusunda bilgi varmi. sitede goremedim. acaba en son gecis tarihi nedir?

• quote:

quote:

quote:

evet yaa bimcell demek avea demek ondan buradan hat taşımada olmaz en iyisi yeni hat almak bence

• quote:

Orijinalden alıntı: metrikk

19tl olan fiyatı 23tl olmuş olarak geri döndü...

Yıkılan Paket

Efsane teklif Yıkılan Paket geri döndü!

Paket Bilgisi:

Efsane Yıkılan Paket ile her yöne 500 dakika + her yöne 1000 SMS + 1 GB internet sadece 23 TL!

Artık Yıkılan Paket’ten hem numarasını Avea'nın faturasız tarifelerine taşıyan müşteriler, hem de yeni Avea faturasız hat alan müşteriler faydalanabiliyor.

Avea’nın faturasız tarifelerine gelin, KAYIT yazıp 1991'e SMS gönderin, sadece 23 TL'ye HER YÖNE 500 dakika + HER YÖNE 1000 SMS + 1 GB internet sizin olsun !

Üstelik yaş kısıtı yok, Yıkılan Paket 7'den 70'e herkese açık!

http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Paketler/YeniMusterilereOzelYikilanPaket

hali hazırda avea müşterisi olanlar da alabiliyormu? ben zaten avea müşterisiyim fakat avea içi 1000dk var her yöne yok

• bu konu yakında yanar demedi demeyin forumdaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

vodafone'dayım geçebilir miyim direk?

ayrıca ıspartada aveanın çekim kalitesi nasıl?
  • Abone alımı ne zaman kapatılır acaba?
    1ay içinde kapatılmaz değil mi?
  • vayyuuyuuyyy

• efsane geri döndü saldırın
  • Hobaa bu super olduu merak ettigim sey su

Bende yikilan paket kullaniyodum ama avea ici 1000 dkydi.. Simdi onu iptal etsem bu yeni yikilan paketi alabilir miyim? Heryone 500 dk cok iyi olur..

Ve son katilim ne zaman?

• 
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.