Şimdi Ara

AVEA YIKILAN PAKET GERİ DÖNDÜ - ABONE ALIMI BİTMİŞTİR (01.06.2013) (203. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.019
Cevap
15
Favori
331.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 201202203204205
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mehmet97089

su sizlerdeki 500 dk heryone + 1000 sms + 1gb 19 veya 23 TL herneyse bedava... surekli bence bunu kullanin

Yeni Avea hat alcam bende bu kampanyadan yararlanabilirmiyim ?

Abone alımı kapandı ne yazık ki..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynen oyle sizdeki bedava bence... bize gelmezki boyle sans arkadas...

salak salak kampanyalar var bana hic uygun gelmiyor...

500 dk her yone , 1000 sms her yone , 1 gb net yok mu su operatorlerde ya?

ben bunun aynisini fakat 1000 avea ici kullaniyorm cok igrenc bisey , bu avea napiyor allah askina? ne amacla bunu 1000 dk aveaya cevirdiler, eger bunlarda 1 g. beyin olsaydi kapatmazlardi daha cok kisi gecerdi bu tarifeye...
  • Arkadaşlar benden hiç iletişim vergisi alınmazdı. 6 ay almadılar şimdi mesaj gelmiş iletişim vergisi ilk ay 1.35 sonraki aylar 1.30 olacak otomatik alınacak demiş. Ben şimdi 20 lira üstü yüklemeliyim değil mi? Offf...
  • Arkadaşlar geçen gün yıkılan paketim bitti , tekrar yükledim fakat bakiye sorgulaması yaptığımda yurtiçi heryöne 0 gözüküyor .Sms ve internette sıkıntı yok . Birde ben 1000 dakika avea içini seçmiştim ama hiç bir şekilde ne kadar süre konustugumu göremiyorum . Lag da fln mı kaldı acaba ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Litminov

Arkadaşlar benden hiç iletişim vergisi alınmazdı. 6 ay almadılar şimdi mesaj gelmiş iletişim vergisi ilk ay 1.35 sonraki aylar 1.30 olacak otomatik alınacak demiş. Ben şimdi 20 lira üstü yüklemeliyim değil mi? Offf...

muhtemelen 2012'de aveaya geçtiğin için 2012 yılında Telsiz Kullanım ücretini almamışlardı

2013 yılında almaya başladılar..........
  • 1 seneyi doldurdum. Geçen ay 19 TL ye aldığım paketim bitti, şimdi 25 TL olması yeterli mi paketin alınabilmesi için farklı birşey yapıyor muyuz, öncekini iptal etmek gibi..?

• quote:

Orijinalden alıntı: connectpeople

1 seneyi doldurdum. Geçen ay 19 TL ye aldığım paketim bitti, şimdi 25 TL olması yeterli mi paketin alınabilmesi için farklı birşey yapıyor muyuz, öncekini iptal etmek gibi..?

Birsey yapmana gerek yok..

• quote:

Orijinalden alıntı: JasoNBuraK

quote:

1 seneyi doldurdum. Geçen ay 19 TL ye aldığım paketim bitti, şimdi 25 TL olması yeterli mi paketin alınabilmesi için farklı birşey yapıyor muyuz, öncekini iptal etmek gibi..?

Yeni Yıkılan Paketi almak isteyen müşterilerimizin, mevcut Yıkılan Paketleri’nin otomatik yenilemesini iptal ettikten sonra, mevcut paketlerinin 30 günlük kullanım süresi dolduğunda KARMA yazıp 1991’e göndermeleri gerekmektedir.

diye belirtilmiş... Gerek yok mu diyorsunuz

• quote:

quote:

quote:

Yeni Yıkılan Paketi almak isteyen müşterilerimizin, mevcut Yıkılan Paketleri’nin otomatik yenilemesini iptal ettikten sonra, mevcut paketlerinin 30 günlük kullanım süresi dolduğunda KARMA yazıp 1991’e göndermeleri gerekmektedir.

Gerek yok, o yeni 19'luk paket. Sen 23'luge devam edeceksin..

• quote:

quote:

quote:

quote:

Gerek yok, o yeni 19'luk paket. Sen 23'luge devam edeceksin..

Bu kampanyada 1 senesini dolduran hattımın birinde sanırım yükleme yapılmadığı için otomatik yenileme iptal olduğundan 25 TL yüklediğim halde yenilenmedi ve KARMA yaz yolla diye mesaj atınca 1GB internetsiz olarak(500dk heryöne+1000sms) paketi aldı. Değiştirebilir miyim, bir ay sonra yükleme yaparken?

• Degistiremezsiniz sanirim. Yoksa herkes 19'luk tarifeye baslar, sonra da 23'luge aktarırdı..

• quote:

Degistiremezsiniz sanirim. Yoksa herkes 19'luk tarifeye baslar, sonra da 23'luge aktarırdı..

Bu ay böyle kullanıp bir dahaki ay 23 lük paketi 25TL yükleyerek almaktan bahsediyorum, neyse olmazsa buluruz birşeyler.

• Arkadaşlar kafam karıştı ben de 19luk paketi kullanıyorum şu heryöne 500dk+1000sms+1gb internet olanından.
    Şimdi paket kalktı mı artık yoksa 23tl mi oldu aynı paket ?
    23tl olduysa nasıl devam edicem yine ay bittiğinde önce iptal 1991 sonra tl yükleyip kayıt 1991 e mi göndericem ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tj enes

Arkadaşlar kafam karıştı ben de 19luk paketi kullanıyorum şu heryöne 500dk+1000sms+1gb internet olanından.
    Şimdi paket kalktı mı artık yoksa 23tl mi oldu aynı paket ?
    23tl olduysa nasıl devam edicem yine ay bittiğinde önce iptal 1991 sonra tl yükleyip kayıt 1991 e mi göndericem ?

Paket bitince 23 tl yükleyin,eskisi gibi yenilenecek,
    Başka birşey yapmanıza gerek yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 23 TL oldu, bir şey yapmana gerek yok..
  • Ben otomatik yuklemeyi beklemiyorum önce iptal diyip sonra yeniden kayıt yapıyodum yine aynı şekilde yapsam olur mu peki iptal 1991 sonra kayıt 1991

• ben 30 TL yükledim walla gelecek ay 20 Yüklerim , arkadaşlar birde ben ilk bu tarifede olanlardanım nerdeyse , o yüzdn katlayan tarifedeyim . eskiden bu tarifedekilere TL yükledikçe TL hediye gelirdi şimdi değişti . Artık ; 31 Ocak itibariyla Katlayan Tarifede, yuklemeye hediye TL yerine,20TL yuklemeye yurtici heryone 60dk, 30TL yuklemeye 180dk, 50TLye ise 250dk hediye edilecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vespasian`

Ben otomatik yuklemeyi beklemiyorum önce iptal diyip sonra yeniden kayıt yapıyodum yine aynı şekilde yapsam olur mu peki iptal 1991 sonra kayıt 1991

Ne avantajı var böyle yapmanın

• quote:

Orijinalden alıntı: gaggag

quote:

Ben otomatik yuklemeyi beklemiyorum önce iptal diyip sonra yeniden kayıt yapıyodum yine aynı şekilde yapsam olur mu peki iptal 1991 sonra kayıt 1991

Hocam otomatik yenilenmesini beklerken normal kampanyasız moda geciyo yanlıslıkla bi internete falan girsem butun para gidiyo bikez ağzım yandı 25lira gitti otomatik yüklemeyi beklerken bidaha da otomatiği beklemedim hiç

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gaggag

quote:

Hocam otomatik yenilenmesini beklerken normal kampanyasız moda geciyo yanlıslıkla bi internete falan girsem butun para gidiyo bikez ağzım yandı 25lira gitti otomatik yüklemeyi beklerken bidaha da otomatiği beklemedim hiç

iyi de yeniden kayıt yapınca onay mesajı gelene kadar yine kampanyasız modda kalmış olmuyor musun???

• 
Sayfa: önceki 201202203204205
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.