Şimdi Ara

AVEA YIKILAN PAKET GERİ DÖNDÜ - ABONE ALIMI BİTMİŞTİR (01.06.2013) (202. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.018
Cevap
15
Favori
331.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hakansant

Way be...23 tl olmuş ha
    İyi ki zamanında,bu paketten faturalıya geçmişim,
    Şimdi 20 tl fatura ödüyorum;
    SINIRSIZ İNTERNET(hızım da düşmüyor,misler gibi ::)
    HY 5000 sms
    HY 500 dk kullanıyorum,
    Soran olursa,aylar önce faturalıya geçenlere vardı bunlar,şuan böyle bir paket yok,

cok supermis ve bedavaymis..

simdi oyle birsey olsa 1 sn durmam , bize boyle tarife gelmez bilader bunlarin yapacagi isi.... avea nin 2 adresine mail attim eger birsey yapmazlarsa hattimi tasicam geri turkcell veya vodafone a bunuda onlara soyledim haydi bakalim hodri meydani

• quote:

Way be...23 tl olmuş ha
    HY 5000 sms
    HY 500 dk kullanıyorum,
    Soran olursa,aylar önce faturalıya geçenlere vardı bunlar,şuan böyle bir paket yok,

Hangi operatör ve tarifedesiniz hocam süpermiş bu sınırsız internet olayı, biraz daha açar mısınız konuyu
  • quote:

Orijinalden alıntı: MUJİM

quote:

Way be...23 tl olmuş ha
    HY 5000 sms
    HY 500 dk kullanıyorum,

Hangi operatör ve tarifedesiniz hocam süpermiş bu sınırsız internet olayı, biraz daha açar mısınız konuyu

arkadas bitti diyor alinmiyor yani artik... istesekte gecemeyiz.. avea yapiyor arada seviyor boyle isleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gurkαn

quote:

quote:

Way be...23 tl olmuş ha
    HY 5000 sms
    HY 500 dk kullanıyorum,

arkadas bitti diyor alinmiyor yani artik... istesekte gecemeyiz.. avea yapiyor arada seviyor boyle isleri

Tarife bitti yazdığını bende gördüm hocam kör değilim
    Şuan 23 TL olan tarife içinde aynı şeyi söylediler 12 ay olduktan sonra katiyen uzaması vs sözkonusu dediler, şuan hala turkcellden müşteri çekmek için devam ettiriyorlar. zorlayınca 2-3 yıl önceki tarifelere bile geçiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B81AC49A2 -- 18 Ocak 2013; 0:33:14 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Way be...23 tl olmuş ha
    HY 5000 sms
    HY 500 dk kullanıyorum,

Tarife bitti yazdığını bende gördüm hocam kör değilim
    Şuan 23 TL olan tarife içinde aynı şeyi söylediler 12 ay olduktan sonra katiyen uzaması vs sözkonusu dediler, şuan hala turkcellden müşteri çekmek için devam ettiriyorlar. zorlayınca 2-3 yıl önceki tarifelere bile geçiliyor.

yani?

bu arada avatardaki sen misin?

• Evet benim sıkıntı mı var
  • uzulduk ya dislerinde dokulmus bardak kirdin ondan mi
  • quote:

uzulduk ya dislerinde dokulmus bardak kirdin ondan mi

Hayır dilimle kapatıyorum dişlerimi sinirlendiğimde yoksa maşallahı var dişlerimin
  • quote:

quote:

Hayır dilimle kapatıyorum dişlerimi sinirlendiğimde yoksa maşallahı var dişlerimin

neyse yeter bu kadar geyik , hic rahat degilim valla 1000 dk avea ici de bitmiyor zaten gerci bitirmye calismadim hic , istesem biterde ugrasmadim , her yone 500 dk olsaydi iyi olurdu

• quote:

quote:

quote:

hic rahat degilim valla 1000 dk avea ici de bitmiyor zaten gerci bitirmye calismadim hic , istesem biterde ugrasmadim , her yone 500 dk olsaydi iyi olurdu

yani ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

hic rahat degilim valla 1000 dk avea ici de bitmiyor zaten gerci bitirmye calismadim hic , istesem biterde ugrasmadim , her yone 500 dk olsaydi iyi olurdu

yani ?

sonuc olarak beklicez baska care yok

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

quote:

Orijinalden alıntı: hceb

1 yılı doldurmus bir abone olarak " 500 dk. her yöne + 1000 sms her yöne + 1 gb internet: 23 tl / ay " devam etmek istiyorum. Bu paketin devamı için bir işlem yapmam gerekiyor mu?

bişey yapmana gerek yok hattında 23 tl olsun otomatik yenileniyor

su olaya bak ya, temmuzda bende gectim ayni hersey ama sadece aveaya ici 1000 dk , yaziklar olsunnn mail de attim aveaya ins donerler , eger heryone 500 dk olmazsa hattimi tasiyacagimi soyledim acayip sinirlendim ya

su sizlerdeki 500 dk heryone + 1000 sms + 1gb 19 veya 23 TL herneyse bedava... surekli bence bunu kullanin

19 luk tarife ilk çıktığında apar topar turkcell den taşımıştım hattımı AVEA 'a . Ayrıca yıllardır kullandığım numaramdır ilk avea mobil öğrenci tarifesi kullanıcısıydım sonra turkcell ' e geçtim akıllı telefon alınca turkcell in 250mb öve öve bitiremedği interneti yetmedi tabi O zamanlar avea sadece hattını taşıyanlara veriyordu bu kampanyayı hemen geçmiştim. Sonra bir ara herkese açtı , bir süre sonra sadece avea içi olarak değiştirdi vs. Neyseki ilk kullanıcılara dokunmadılar hiç. 23 lira ya sitem ediyoruz bazen ama rakiplerine göre çok çok iyi yine de.

Ev telefonunu falan kapattırdım ben sadece cep kullanıyorum. :)

• Ben zamanında geçemedim ya şu yıkılan pakete onay yanıyorum.
    O zaman taahütüm vardi turkcellden boşuna bedavadan fazla para vermeyelim diye yapmadık zararlı çıktık.
    Keşke taahüdü bozsaydım şimdi misler gibi 20 liraya konuşuyor olucaktım.
    Neyse kısmet değilmiş Artık bimcell kullanıcısı olduk.
  • quote:

quote:

Way be...23 tl olmuş ha
    HY 5000 sms
    HY 500 dk kullanıyorum,

Avea'nın Faturalı SEÇ 500 paketi hocam,
    o zaman Avea'nın faturalı hattından korkanlardandım,bir sürü şikayet geliyordu çünkü,
    Ama korktuğum gibi çıkmadı,çok da memnunum,şimdilik sorun yok,inşallah da olmaz
    İnternet+sms+ses gibi,
    3 ü bir arada ihtiyacı için,en mantıklısı Faturalı hat kullanmak.
    Faturalı kullanmayı da bilmek lazım tabi,ayrı bir incelik çünkü.

• Bende bir arada geçecektim buna hatta 2 gb sınrısız tarifesi de vardı sanırım , 2 gb dan sonra hız düşüyordu falan filan. Faturasızlardan faturalıya geçenler için 35 lira gibi bişeydi. Ama yetiyor bu pakette 23 liradan devam belki ilerde yine güzel bir kampanya yapar belki geçeriz :)
  • evet 25 tl yükledim önce vergiyi aldı ardından hemen 23 tl yi çekip paketi verdi avea :D ama şu yeni hediye sosyal medya 75 mb hediye internet gelmedi yine şerefsizlik yapmışlar tek seferde 25 tl yüklemeyeymiş :D be kardeşim internette online bankacılıkta avea bayilerinde tek seferde 25 tl yokki bu ne saçmalık insanları sırf 30 tl yükleme için acayip kampayalar yapıyor avea.çok ta tınn zaten 1 gb var ama +75 mb fena olmazdı malum yeni facebook uygulaması kotayı silip süpürüyor:D
  • 25 TL yüklememe ramen paket yenileme yapmadığı için bende 500 dk 1000 sms olan 19luk paket aldım gelecek ay 23 TL olan paketten yararlanabilirmiyim yoksa o hak öldümü
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozoklu66

25 TL yüklememe ramen paket yenileme yapmadığı için bende 500 dk 1000 sms olan 19luk paket aldım gelecek ay 23 TL olan paketten yararlanabilirmiyim yoksa o hak öldümü

Hakkın gitti muhtemelen..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avea nın paket kapatıp açarken gecikme yaşatıp bakiyeleri kullanım ücreti olarak düşmesi ve paket yenilemek için tekrar yükleme yapmak zorunda olanlar aşağıdaki link deki konu ile bu duruma dur diyelim.
    http://forum.donanimhaber.com/m_70723612/tm.htm
  • su sizlerdeki 500 dk heryone + 1000 sms + 1gb 19 veya 23 TL herneyse bedava... surekli bence bunu kullanin

Yeni Avea hat alcam bende bu kampanyadan yararlanabilirmiyim ?
  • 
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.