Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (3043. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
94.852
Cevap
249
Favori
3.526.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30413042304330443045
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Onurcan91

quote:

Orijinalden alıntı: Dexter61

quote:

Orijinalden alıntı: req16

quote:

Orijinalden alıntı: ayhand28

Bu oyunu oynayan var mi. Fena bagimlilik yapti

5000 metre gittim tek seferde. Aldığım coins de cabasi

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★

ben

Oyunun ismini alabilirmiyim

hill climb racing oyunun adı

otobanda 5800 m rekorum orası kolay zaten :P

ben birşey istiyorum..herkes şu konuyu bu konuyu inceleyin diyo da rom root işleriyle hiç uğraşmamış birisine jelly bean kurulumunu kısaca anlatacak birisi yok mu?rehber var forumda anlatılan o da hiç yapmamış birisi araştırsın diyor..vallahi illallah ettim ya..sevabına kısaca madde madde yazsa birisi de araştıra araştıra uygulasam yada pm atsanız ? çok şey istiyosam bile yine de teşekkür ederim arkadaşlar
  • foruma ölü toprağı serpilmiş gibi ne kadar heyecansız ne kadar cansız bir bölüm oldu şu s2 başlığı jb sızıntısı geldiği günleri özler oldum.... hakikaten ne kadar çabuk tüketiyoruz şu teknolojiyi tartışmadığımız birşey kalmadı galiba sonraki furyayı ancak resmi jb gelince yaşayacağa benziyoruz o zamana kadar dar alanda kısa paslaşmalara devam.....s2 başlığının aşağılara düşmesine gönlüm razı olmadı biraz irtifa kazanalım diye yazıyorum hiçbir amacım yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartel1

foruma ölü toprağı serpilmiş gibi ne kadar heyecansız ne kadar cansız bir bölüm oldu şu s2 başlığı jb sızıntısı geldiği günleri özler oldum.... hakikaten ne kadar çabuk tüketiyoruz şu teknolojiyi tartışmadığımız birşey kalmadı galiba sonraki furyayı ancak resmi jb gelince yaşayacağa benziyoruz o zamana kadar dar alanda kısa paslaşmalara devam.....s2 başlığının aşağılara düşmesine gönlüm razı olmadı biraz irtifa kazanalım diye yazıyorum hiçbir amacım yok...

Teknolojinin yenilik olduğu sürece gündemde kaldığını inkar edemeyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _JayMz_

quote:

quote:

quote:

quote:

ben

ben birşey istiyorum..herkes şu konuyu bu konuyu inceleyin diyo da rom root işleriyle hiç uğraşmamış birisine jelly bean kurulumunu kısaca anlatacak birisi yok mu?rehber var forumda anlatılan o da hiç yapmamış birisi araştırsın diyor..vallahi illallah ettim ya..sevabına kısaca madde madde yazsa birisi de araştıra araştıra uygulasam yada pm atsanız ? çok şey istiyosam bile yine de teşekkür ederim arkadaşlar

Eyv saolasın,aşağıdaki linkte detaylı anlatımım mevcut...
    http://forum.donanimhaber.com/m_68119573/tm.htm
  • Beyler selam ya çalışan programlar arasinda google haritalari kapatiyorym hemen tekrar açılıyor onu nasıl tümden kapatirim?bir de bole baska gereksiz yere acik olan peogeamlar var mi isim isim alabilirmiyim kapatalim gereksizse sizde neler kapali genelde?

Bir de sağ alttaki geri tuşuna basinca peogramlar hemen kapaniyor mu uoksa calismaya devam mi ediyor yada nasıl tek bir seferde kapatırım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ruhöküzü -- 25 Kasım 2012; 22:59:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar 2000mah pil aldim sun durum iyi telefoncuya felan sordum icinde ki sarj yuzde 63tu bitir full sarj a tak kullan dedi bende oyle yapicam bi kac saattir kullaniyorum henuz sarj durumu iyi wifi felan actim mobili bluetooth u felan actimki sarj bitsin yatana kadar su an yuzde 30 kaldi sabaha kadar sarjda olcak zaten bi de disarda sarj icin bi cozum bulmam lazim ama ne tavsiye edersiniz kalinlikta gayet iyi bence birde iphone 3gs kullanan varsa ayni onun gibi tutmasi kolay bi sekil aldi ah bide 3gunu gordukmu sarjda tadindan yenmez ama yedege cikan pili de kullanmak istiyorum bakalim surekli degisimi nasil sonuc vercek

• 4.1.2 için yeni mod gelmiş daha doğrusu moda güncelleme gelmiş. Kilit ekranında Ink Effect ve S-Voice ekstradan transparan bildirim çubuğu siyah yapılmış tekrar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar mat ekran koruyususundan pek memnun değilim,ekran koruyucusunu çıkardığım zaman çok daha güzel duruyor.Bu yüzden parlak ama parmak izi bırakmayan ekran koruyucu tavsiyelerinizi bekliyorum, yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim...

• Adamlar sızıntıyı verdiler asıl güncellemeyi salak yapıyorlar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: _JayMz_

quote:

quote:

quote:

quote:

ben

Eyv saolasın,aşağıdaki linkte detaylı anlatımım mevcut...
    http://forum.donanimhaber.com/m_68119573/tm.htm

ben onu tam anlamamıştım bi de sonuna "haklı olarak" rom rot nedir anlattırmayın yazmışsın ya orayı da araştırdım falan..yanlış anlaşılma olmasın samimi söylüyorum haklı olarak diye..şimdi verdiğim tüm dosyaları indiriyorum sonra uygulama kısmına geçeceğim bakalım yapabilecekmiyim..teşekkür ediyorum
  •  ★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★

bu resimdeki havadurumu saat widgetini nerden bulabiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

quote:

Orijinalden alıntı: hakkopowa

quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

Arkadaşlar uzun zamandır eşim için telefon araştırıyorduk,Ace,Ace Plus,Ace2,S Advage,İphone 4S derken sonunda Galaxy S2 16Gb Beyaz da karar kıldık ve bugün sipariş verdik 1075tl 12taksite aldık fiyat nasıl sizce?iki haftadır S2de yoğunlaştım aldığım en iyi fiyat buydu.
    S3'e bir kere baktık çok büyük ve kaba geldi S2 çok daha zarif.

3 asagi 5 yukari o civarda fiyatlar bence 1200 tl civarinda ve 950 civarinda seyreden fiyatlara baktigimizda guzel fiyata almissiniz. Gule gule kullanin. Pisman olmayacaksiniz :)

Teşekkür ederim.
    İnşallah sorunsuz bi şekilde elime ulasında,s3e tercih ettim s2yi pişman da olmayacağım gibi gözüküyor

rica ederim hayırlısı olsun güle güle kullanın :)
  • multiview ne oluyor herkesin dilinde ne ise yariyor

• Arkadaşlar yeni sisteme geçenler Titanium backup ile mutlaka hub lari ve Samsung uygulamalarını dondursun veya silsin sistem çok daha akıcı güzel oluyor.

•  ★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★

Bu nasil bir pil tuketimidir arkadaş. Sabah şarjdan aldım. Akşama kadar neredeyse hic bi sey yapmadim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bakkalosman -- 26 Kasım 2012; 0:10:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukakgun

Arkadaşlar yeni sisteme geçenler Titanium backup ile mutlaka hub lari ve Samsung uygulamalarını dondursun veya silsin sistem çok daha akıcı güzel oluyor.

Hangilerini durdurabiliriz acaba. Samsung yazanlarin hepsini mi

• quote:

Orijinalden alıntı: forum1

quote:

Orijinalden alıntı: gktks

quote:

quote:

quote:

quote:

S2 plus cikinca bizim telefonun fiyati dusermi ?

duser ama fzla duscegini zannetmiyorm

Satip daha guncel biseymi alsam karar veremedim

satip plus almak sacma olur yeni fzla ozelligi olmuck s3 yada s4tercih edeblrsn yeni tel alaasn varsa

S3 one x ya da 4xhd alasim var.benim cihaz tr .kaca satarim

ne zmn aldn telefonu

yaklaşık 1 yıl daha garantisi var
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizgoren

quote:

Orijinalden alıntı: smeagol.gollum

kilit ekranı için şu resmi duvar kağıdı yapıcam sinir etti sabahtan beri.nasıl bunu ics deki gibi full olarak alabilirim

ulan bu benim kız arkadaşım bu resimin sende ne işi var???? aloo forum yönetimi silsenize kardeşim şu resmii ayıptırrr

jessica greaves
  • arkadaşlar earthcam ve natgeo tv nin apk si varsa yollayabilirmisiniz lütfen

• 4.1.2 ile beraber telefona uygulama yüklerken yetersiz alan hatası alır oldum.

dünya kadar bpş yer varken hemde
  • 
Sayfa: önceki 30413042304330443045
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.