Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87.267
Cevap
930
Favori
6.206.529
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 50 lira ödeme yapmayan kişi GDİ den faydalanamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer14

BASIN BÜLTENİ-TURKCELL'LİLERE 29 HAZİRAN ÇARŞAMBA AKŞAMI MİGROS'TA %15 İNDİRİM

Turkcell, müşterilerine lider markalarda sunduğu iletişim dışı
    avantajlara bir yenisini ekliyor. “Turkcell’in farkı, Turkcell’linin
    avantajı” dedirten Migros-Turkcell iş birliği, tek gecelik indirimli
    alışveriş fırsatıyla zirveye ulaşıyor. 29 Haziran Çarşamba akşamı
    gerçekleştirilecek kampanyada Turkcell’liler Migros, 5M ve Tansaş
    mağazalarından yapacakları alışverişlerde kasada anında yüzde 15
    indirim kazanıyor
    Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell ve
    perakende sektörünün öncülüğünü yapan Migros, müşterileri için
    sundukları avantajları 29 Haziran akşamı zirveye taşıyor. O akşam 2M,
    3M ve 5 M Migros ile tüm Midi ve Maxi Tansaş mağazaları 21:30- 23:30
    saatleri arasında kapılarını açık tutuyor ve Turkcell müşterileri bu
    özel gecede yapacakları 30TL ve üzeri alışverişlerde kasada anında
    yüzde 15 indirim kazanıyor.

iyiymiş ya kaynak nedir acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

quote:

Orijinalden alıntı: omer14

BASIN BÜLTENİ-TURKCELL'LİLERE 29 HAZİRAN ÇARŞAMBA AKŞAMI MİGROS'TA %15 İNDİRİM

Turkcell, müşterilerine lider markalarda sunduğu iletişim dışı
    avantajlara bir yenisini ekliyor. “Turkcell’in farkı, Turkcell’linin
    avantajı” dedirten Migros-Turkcell iş birliği, tek gecelik indirimli
    alışveriş fırsatıyla zirveye ulaşıyor. 29 Haziran Çarşamba akşamı
    gerçekleştirilecek kampanyada Turkcell’liler Migros, 5M ve Tansaş
    mağazalarından yapacakları alışverişlerde kasada anında yüzde 15
    indirim kazanıyor
    Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell ve
    perakende sektörünün öncülüğünü yapan Migros, müşterileri için
    sundukları avantajları 29 Haziran akşamı zirveye taşıyor. O akşam 2M,
    3M ve 5 M Migros ile tüm Midi ve Maxi Tansaş mağazaları 21:30- 23:30
    saatleri arasında kapılarını açık tutuyor ve Turkcell müşterileri bu
    özel gecede yapacakları 30TL ve üzeri alışverişlerde kasada anında
    yüzde 15 indirim kazanıyor.

iyiymiş ya kaynak nedir acaba

http://www.turkcellmedya.com/turkcelllilere-29-haziran-carsamba-aksami-migrosta-%15-indirim-bulten_1431.html

quote:

Orijinalden alıntı: bamboochaa

Tecrübesi olanlar şu sorumu yanıtlayabilir mi?

Money clup kartımda 22,50 TL değerinde molfix tanımlı, ayrıca 15 TL indirimi hemen düşmemiş ürün indirmi var.

Ayrıca 30 tl lik et (veya başka birşey) almayı düşünüyorum. böylece 30tl et+22,50tl molfix, toplam=52,50 tl sepet değeri olacak, ama molfix bedavasını ve 15 tl geçmiş ürün indirimini düşünce, sadece 15 tl kredi kartından ödemiş olcam. Peki 50 tl üstü GDİ den dolayı 5 TL ye çay alma hakkım olacakmı? Ve 29 akşamı bu dediğim alışveriş yapsam &15 türkcell indirimide alabilirmiyim? tecrübesi olan vardır umarım

bildiğim kadarıyla geçmiş indirim tutarı etkilemez yani 50 tl alışveriş yaptınız + 5 tl GDI = 55 TL
    geçmiş indirim düşer 40 tl ödersiniz (50 tl altına düştü derlerse kabul etmeyin geçmiş indirim otomatik olarak düşüyor sizin yok indirimi düşürmeyin GDI'ye katılamam deme şansınız yok)

ancak 50 tl alışveriş var 22,50 molfix düşer böylece 50 altına düştüğünüzden GDI alamazsınız (geçmiş dönemlerde bu şekilde de yapılıyordu - sanal marketten bir denemenizi öneririm - GDI olmazsa iptal edersiniz. Moneyclub molfixi tekrar yükler)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manyax -- 28 Haziran 2011; 15:55:22 >

• migros sanal markette geçerli acaba bu kampanya?
  • 4'lü mach3 sensitive + 400 ml head&shoulders money card'a 15,90'dı.. dün gördüm en son..
  • quote:

Money clup kartımda 22,50 TL değerinde molfix tanımlı, ayrıca 15 TL indirimi hemen düşmemiş ürün indirmi var.

Ayrıca 30 tl lik et (veya başka birşey) almayı düşünüyorum. böylece 30tl et+22,50tl molfix, toplam=52,50 tl sepet değeri olacak, ama molfix bedavasını ve 15 tl geçmiş ürün indirimini düşünce, sadece 15 tl kredi kartından ödemiş olcam. Peki 50 tl üstü GDİ den dolayı 5 TL ye çay alma hakkım olacakmı? Ve 29 akşamı bu dediğim alışveriş yapsam &15 türkcell indirimide alabilirmiyim? tecrübesi olan vardır umarım

Akşam üzeri bunu denedim ve oldu arkadaşlar. Sepettekiler;
    22,50 TL molfix (karta ücretsiz tanımlı) + 3 TL patates (tanımsız ) + 26 TL Fairy + 14,90 TL doğuş çay (GDİ) = 66,40 TL - 9,90 (GDİ indirimi) - 7 TL (geçmiş ürün indirimi) - 22,50 TL money clup indirimi

sonuç 27 TL kasada ödedim. Yani indirimlerden önceki sepet degerin 50 TL yi geçiyorsa GDİ den yararlanabiliyorsun

• İndirimli alışveriş için…

Turkcell’liler, 29 Haziran Çarşamba akşamı 21:30-23:30 saatleri arasında 2M, 3M ve 5M Migros ile Midi ve Maxi Tansaş mağazalarından yapacakları tüm alışverişlerinde (alkol, sigara, elektronik ve operatör TL yükleme ürünleri hariç) mağazalardaki tüm kampanya ve indirimlerin üzerine ekstra yüzde 15 indirim kazanıyor. İndirimden yararlanabilmek için, Turkcell’lilerin, kasaya gelmeden önce MONEY yazıp boşluk bırakarak kayıtlı Money Club kart numaralarını bireysel hatlarından 2830’a SMS olarak göndermeleri yeterli. (Örneğin; MONEY 600212341234XXXX )
  • quote:

quote:

22,50 TL molfix (karta ücretsiz tanımlı) + 3 TL patates (tanımsız ) + 26 TL Fairy + 14,90 TL doğuş çay (GDİ) = 66,40 TL - 9,90 (GDİ indirimi) - 7 TL (geçmiş ürün indirimi) - 22,50 TL money clup indirimi

sonuç 27 TL kasada ödedim. Yani indirimlerden önceki sepet degerin 50 TL yi geçiyorsa GDİ den yararlanabiliyorsun

sanalmarkettemi denediniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: manyax

quote:

quote:

sanalmarkettemi denediniz ?

sanal değil, bizzat

• iyiymiş, normaldede bu şekilde indirimler düşüyor fakat bazı kasiyerler sıkıntı çıkarıyor 50 altına düştünüz diye

indirimler düşmeden 50 ve üzeri olursa GDI geçerli dediğiniz gibi sonra zaten kapatıyorum diyor ve indirimler düşüyor.
  • bu turkcell kampanyası saat 21:30dan itibaren mi başlııcak?
  • evet.http://www.moneymobileclub.com/content/gece-kampanyasi/105/ adresinde yazıyolar

ben bişey sorcam daha önce tecrübesi olan varsa cevaplarsa çok yararlı olur. Moenyclub kartın farklı olmak şartıyla iki tıkla kazan kampanyasına katıldık diyelim, ikisini de alabilir miyiz? yoksa birini almadan diğerni alamıyoz mu. şöyle örnek vereyim diyelim geçen haftaki kampanyadan bi kalem aldık indirimli, bu haftaki tıkla kazandan da bi silgi aldık. şimdi gidip her iki ürünü de alabilir myim indirimli olaak yoksa sadece biri mi geçerli.

hörmetler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darbee

evet.http://www.moneymobileclub.com/content/gece-kampanyasi/105/ adresinde yazıyolar

ben bişey sorcam daha önce tecrübesi olan varsa cevaplarsa çok yararlı olur. Moenyclub kartın farklı olmak şartıyla iki tıkla kazan kampanyasına katıldık diyelim, ikisini de alabilir miyiz? yoksa birini almadan diğerni alamıyoz mu. şöyle örnek vereyim diyelim geçen haftaki kampanyadan bi kalem aldık indirimli, bu haftaki tıkla kazandan da bi silgi aldık. şimdi gidip her iki ürünü de alabilir myim indirimli olaak yoksa sadece biri mi geçerli.

hörmetler.

her 2 ürünü de alabilirsiniz
    yeni kampanya
    Money Visa’dan 10 TL’lik etli butlu indirim!

Kampanya Detayları :
    Kampanya 30 Haziran – 14 Temmuz 2011 tarihleri arasında Migros, 5M ve Migros Sanal Market'ten tek seferde 40 TL ve üzeri kırmızı et, piliç ürünleri, et şarküteri ürün alımlarınızda anında 10 TL indirim verilecektir.
    İndirimden yararlanmak için kasa işlemlerine başlamadan önce Money Visa'nın kasiyere verilmesi ve ödemenin de Money Visa ile yapılması gerekmektedir.
    Kampanya dönemi boyunca en fazla 20 TL değerinde indirim kazanılabilinir.
    Ürün indirimi teknik nedenlerden dolayı yapılamadıysa, indirim tutarı iki gün içerisinde kartınıza tanımlanacak ve ilk alışverişte indirim olarak yansıyacaktır.

• quote:

Kampanya Detayları :
    Kampanya 30 Haziran – 14 Temmuz 2011 tarihleri arasında Migros, 5M ve Migros Sanal Market'ten tek seferde 40 TL ve üzeri kırmızı et, piliç ürünleri, et şarküteri ürün alımlarınızda anında 10 TL indirim verilecektir.
    İndirimden yararlanmak için kasa işlemlerine başlamadan önce Money Visa'nın kasiyere verilmesi ve ödemenin de Money Visa ile yapılması gerekmektedir.
    Kampanya dönemi boyunca en fazla 20 TL değerinde indirim kazanılabilinir.
    Ürün indirimi teknik nedenlerden dolayı yapılamadıysa, indirim tutarı iki gün içerisinde kartınıza tanımlanacak ve ilk alışverişte indirim olarak yansıyacaktır.

Uoooh! Suyundan da koy, temassızla öde.
  • bu turkcell kampanyasıyla ilgili bir sorum daha olacak

aptalca gelebilir ama bu işin nasıl yürüdüğünü bilmiyorum;

kasaya gittiğimizde her zamanki gibi sadece kartı kasiyere vermek yeterli olacak mı?
    money visa kartımın money mobile üyeliği zaten vardı, bu yeterli olacak mı?
    smsle gelen şifre ya da slipten gelen şifre mifre gibi şeyler yok di mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wm1tr

bu turkcell kampanyasıyla ilgili bir sorum daha olacak

aptalca gelebilir ama bu işin nasıl yürüdüğünü bilmiyorum;

kasaya gittiğimizde her zamanki gibi sadece kartı kasiyere vermek yeterli olacak mı?
    money visa kartımın money mobile üyeliği zaten vardı, bu yeterli olacak mı?
    smsle gelen şifre ya da slipten gelen şifre mifre gibi şeyler yok di mi?

evet arkadaşım şimdi gidiyorum bende ,5 ayda 1700 TL MONEY KAZANDIM bundan sonra ZOR GİBİ , garanti beni kara listeye aldı ,vur garantiye vur,yoldaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaptan69 -- 29 Haziran 2011; 21:41:08 >
  • Promosyon Adı : Gordugunuze Inanın - 189 Sanal
    Açıklama : 30 Haziran tarihinde Money kart ile Sanal market Gördüğünüze İnanın kampanyasında 50TL alışverişe Dimes meyve nektarı 4x1lt veya İthal termos 1lt 1 TL
  • 19 haziran ve sonrasında yaptığım alışverişlerin migros tarafından yatması gereken kısmı bu hafta yatmış...Ama daha garantiden tık yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rapator

19 haziran ve sonrasında yaptığım alışverişlerin migros tarafından yatması gereken kısmı bu hafta yatmış...Ama daha garantiden tık yok...

evet bende de migros yatırdı. garantiden ses yok. kullandığım kart benim adıma değil arkadaşın o da cinstir şimdi ara desem falan ooo uzun iş. sanal market yetkilisi dediki migros puanları yatırdıktan sonra garantiyi arıyosun migros yatırdı hade sende yatır artık fatura no falan isterlerse veriyosun bonus olarak yüklüyolar dedi. money mi bonus mu dedim. money yüklemeyecekler artık bonus yükleyecekler dedi. aslı astarı nedir bilemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orucbilal

quote:

Orijinalden alıntı: Rapator

19 haziran ve sonrasında yaptığım alışverişlerin migros tarafından yatması gereken kısmı bu hafta yatmış...Ama daha garantiden tık yok...

evet bende de migros yatırdı. garantiden ses yok. kullandığım kart benim adıma değil arkadaşın o da cinstir şimdi ara desem falan ooo uzun iş. sanal market yetkilisi dediki migros puanları yatırdıktan sonra garantiyi arıyosun migros yatırdı hade sende yatır artık fatura no falan isterlerse veriyosun bonus olarak yüklüyolar dedi. money mi bonus mu dedim. money yüklemeyecekler artık bonus yükleyecekler dedi. aslı astarı nedir bilemiyorum.

ilginç
    money olayı bitiyor galiba

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.